№2-о-21/10\1605
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
6 вересня 2010 року Гребінківський районний суд Полтавської області в складі головуючого – судді Татіщевої Я.В., розглянувши в м.Гребінка справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, -
встановив:
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення факту належності їй трудової книжки. В заяві зазначила, що в даний час вона оформлює пенсію за віком. Управління пенсійного фонду України в Гребінківському районі Полтавської області відмовилося прийняти у неї документи на підтвердження пільгового стажу роботи, в тому числі трудову книжку, оскільки в ній помилково вказано ім’я по-батькові заявника „ОСОБА_1” замість „ОСОБА_1”, а виправлення належним чином не завірено. На даний час колгосп, де вона працювала та їй була видана трудова книжка, ліквідовано, тому вона звернулась із заявою до суду.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явилась, згідно наданої заяви свою заяву підтримала, просила задовольнити.
Представник заінтересованої особи – Управління пенсійного фонду України в Гребінківському районі Полтавської області, Ковальчук Л.Д. в судове засідання не з’явилась, згідно наданої заяви - не заперечувала проти задоволення заяви ОСОБА_1
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про те, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно свідоцтва про народження заявника її ім‘я по-батькові значиться як „ОСОБА_1”. (а.с.7). Відповідно до копії паспорта, виданого 28 вересня 2003 року Гребінківським РВ УМВС України в Полтавській області, а також свідоцтва про укладення шлюбу - її ім’я по-батькові також зазначено як «ОСОБА_1» (а.с.5-6, 8).
На даний час ОСОБА_1 досягла пенсійного віку та звернулась в Управління пенсійного фонду України в Гребінківському районі Полтавської області з приводу призначення пенсії. Однак їй було відмовлено, оскільки в трудовій книжці було неправильно вказано її ім’я по-батькові як «ОСОБА_1», а виправлення не були належним чином оформлені. (а.с.4)
Відповідно до копії трудової книжки, вона була оформлена 20 квітня 1980 року на ім’я ОСОБА_1, 1955 року народження. Потім ім’я по-батькові заявника було виправлено на «ОСОБА_1», однак запис про виправлення, печатка підприємства, яке оформлювало трудову книжку, - відсутні (а.с. 9-11).
Оскільки відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка, для оформлення пенсії необхідно встановити факт належності ОСОБА_1 трудової книжки, виданої на ім’я ОСОБА_1.
На підставі викладеного суд вважає факт належності трудової книжки доведеним.
Керуючись ст.ст.213, 215, 259 ЦПК України, суд –
вирішив:
Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, трудової книжки, оформленої на ім’я ОСОБА_1, 1955 року народження.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Я.В.Татіщева
Суд | Гребінківський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2010 |
Оприлюднено | 20.10.2010 |
Номер документу | 11665228 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Гребінківський районний суд Полтавської області
Татіщева Яна Вікторівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні