номер провадження справи 34/248/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
01.02.2024 Справа № 908/2816/23
м.Запоріжжя
Господарський суд Запорізької області у складі судді Науменка А.О., розглянувши, без виклику сторін, матеріали клопотання та заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Біс-Софт» у справі № 908/2816/23
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Біс-Софт», ідентифікаційний код юридичної особи 38455425 (вул. Деревлянська (Якіра), буд. 16/18, корпус 2, офіс 12, м. Київ, 04119)
третя особа 1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Запорізька міська рада, ідентифікаційний код юридичної особи 04053915 (пр. Соборний, буд. 206, м. Запоріжжя, 69105)
третя особа 2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Багатопрофільна фірма "Експрес, ЛТД", ідентифікаційний код юридичної особи 25490442 (вул. Івана Мейлуса, буд. 60, м. Запоріжжя, 69039)
про визнання дій незаконними та такими, що порушують авторські права
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Господарського суду Запорізької області (суддя Науменко А.О.) знаходиться справа № 908/2816/23.
Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 23.11.2023 зупинено провадження у справі № 908/2816/23 на час проведення судової експертизи.
Ухвалу про зупинення провадження у даній справі оскаржено сторонами в апеляційному порядку.
31.01.2024 до Господарського суду Запорізької області від позивача надійшло клопотання про поновлення провадження у даній справі та заява про залишення позовної заяви без розгляду.
Оскарження в апеляційному порядку ухвали суду у даній справі та знаходження матеріалів справи на розгляді в апеляційній інстанції перешкоджає розгляду клопотання про поновлення провадження у даній справі та заяви про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п. 3.16 постанови Пленуму Вищого господарського суду України Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції від 26.12.2011 № 18, у разі, якщо відповідна заява чи скарга надійшла до місцевого господарського суду під час перебування матеріалів справи у суді вищої інстанції, то місцевий господарський суд виносить ухвалу про відкладення вирішення питання про прийняття відповідної заяви (скарги) до повернення відповідних матеріалів із суду вищої інстанції.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне відкласти вирішення питання щодо клопотання та заяви до повернення матеріалів справи № 908/ 2816/23 до Господарського суду Запорізької області.
Керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Відкласти вирішення питання щодо клопотання про поновлення провадження у даній справі та заява про залишення позовної заяви без розгляду до повернення матеріалів справи № 908/2816/23 до Господарського суду Запорізької області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею 01.02.2024 та не підлягає оскарженню окремо від судового рішення.
Суддя А.О. Науменко
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2024 |
Оприлюднено | 02.02.2024 |
Номер документу | 116696949 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності про авторські та суміжні права |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Науменко А.О.
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Чус Оксана Володимирівна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Чус Оксана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні