Справа № 530/1658/21
Номер провадження 2/530/3/24
УХВАЛА
про проведення засідання в режимі відеоконференції
08.02.2024 м.Зіньків
Суддя Зіньківськогорайонного судуПолтавської областів складіголовуючого суддіСитник О.В.розглянувши клопотанняпредставника відповідача приватного підприємства Житник, адвоката Панченко Олени Олександрівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника,-
в с т а н о в и в :
В провадженні Зіньківського районного суду Полтавської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства Житник, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.
08.02.2024 року представник відповідача приватного підприємстваЖитник,адвокат ПанченкоОлена Олександрівна надіслала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника, із застосуваннямелектронного цифровогопідпису усправі №530/1658/21за позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства Житник, про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.
Відповідно до ч. 5 ст. 4 ЦПК України, жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.
Згідно з ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи (ч. 2 ст. 212 ЦПК України).
Відповідно до вимог частини ст. 212 ЦПК України, учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.
Оскільки клопотання про здійснення розгляду справи в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів представника відповідача приватного підприємстваЖитник,адвоката ПанченкоОлени Олександрівни обґрунтованотериторіальною віддаленістюперебування/проживанняпредставника відповідачата процесуальноюможливістю розглядусправи врежимі відеоконференції,враховуючи ціфактори тадотримання представникомвідповідача строку,протягом якогоможе бутиподано такеклопотання,для забезпеченняоперативності цивільногосудочинства,дотримання розумнихстроків розглядусправи,клопотання представникавідповідача приватного підприємства Житник, адвокат Панченко Олени Олександрівни про здійснення розгляду справи в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів представника, підлягає задоволенню.
Керуючись ст.212, 261, ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Клопотання представника відповідача приватного підприємстваЖитник,адвокат ПанченкоОлени Олександрівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представника - задовольнити.
Підготовче судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства Житник про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,яке призначенона 09год.00хв.06березня 2024року проводити в приміщенні Зіньківського районного суду Полтавської області, в режимі відео конференції за допомогою програмно - апаратного комплексу фіксування судового засідання «Easycon».
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, та інформаційну безпеку.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Для участів судовомузасіданні врежимі відеоконференціїза допомогоюпрограмно -апаратного комплексуфіксування судовогозасідання «Easycon»представнику відповідача приватного підприємства Житник, адвокату Панченко Олені Олександрівні необхідно попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в системі відеоконференцзв`язку «Easycon» на офіційному веб-порталі Судової влади України (www.court.gov.ua) та перевірити наявні власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції системою відеоконференцзв`язку «Easycon».
Роз`яснити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя Зіньківського районного суду
Полтавської області Ситник О.В.
Суд | Зіньківський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 08.02.2024 |
Оприлюднено | 12.02.2024 |
Номер документу | 116890568 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Цивільне
Зіньківський районний суд Полтавської області
Ситник О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні