Рівненський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУ Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
12 лютого 2024 року
м. Рівне
Справа № 567/794/22
Провадження № 22-ц/4815/376/24
Рівненський апеляційний суд в складі суддів:
головуючого судді Гордійчук С.О.,
суддів: Боймиструка С.В.,
Шимківа С.С.
перевіривши апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 адвоката Нікітюк П.М. на рішення Острозького районногосуду Рівненськоїобласті від 01листопада 2023року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Агро», Товариства з обмеженою відповідальністю «Західна агровиробнича компанія» про повернення земельної ділянки та скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки,
в с т а н о в и в :
Рішенням Острозького районного суду Рівненської області від 01 листопада 2023 року в задоволені позову відмовлено.
Не погодившись з вказаним рішенням, позивач оскаржила його в апеляційному порядку.
Вперше апеляційну скаргу подано в строк передбачений ст. 354 ЦПК України.
Ухвалою Рівненського апеляційного суду від 11 січня 2024 року апеляційну скаргу повернуто скаржнику у зв`язку з несплатою судового збору.
Повторно звернувшись з апеляційною скаргою 30 січня 2024 року позивачем до скарги долучено квитанцію про сплату судового збору у сумі 2977,20 грн. та заяву про поновлення строків відповідно до якої просить поновити строк на оскарження рішення, зазначаючи, що недоліки було усунуто у встановлений судом строк.
З огляду на викладене, доводи скаржника є обґрунтованими, такими, що заслуговують на увагу, тому суд вважає необхідним клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Острозького районного суду Рівненської області від 01 листопада 2023 року задовольнити.
Апеляційна скарга подана з дотриманням вимог ст. 356 ЦПК України стосовно форми та змісту, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції в порядку позовного провадження.
Наведені у апеляційній скарзі доводи містять підстави, передбачені §1-2 гл.1 розділу V ЦПК України, для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст.ст. 127, 354, 356, 359, 361 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження задовольнити.
Поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження рішення Острозького районного суду Рівненської області від 01 листопада 2023 року.
Відкрити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Агро», Товариства з обмеженою відповідальністю «Західна агровиробнича компанія» про повернення земельної ділянки та скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки, за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Нікітюк П.М. на рішення Острозького районногосуду Рівненськоїобласті від 01 листопада 2023 року.
Копії цієї ухвали та апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи.
Відзив на апеляційну скаргу може бути подано протягом десяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі. До відзиву, в обов`язковому порядку, повинні бути додані докази надсилання (надання) його копій іншим учасникам справи, згідно вимог ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Головуючий суддя Гордійчук С. О.
Судді: Боймиструк С.В.
Шимків С.С.
Суд | Рівненський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2024 |
Оприлюднено | 14.02.2024 |
Номер документу | 116924646 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Рівненський апеляційний суд
Гордійчук С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні