Справа № 442/685/24 Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/811/192/24 Доповідач: ОСОБА_2
У Х В А Л А
про відкриттяапеляційного провадження
21 лютого 2024 року Суддя Львівського апеляційного суду ОСОБА_2 у місті Львові, перевіривши апеляційну скаргу заступника керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 05 лютого 2024 року щодо ОСОБА_4 ,
В СТ АН ОВ ИВ:
Ухвалою Дрогобицькогоміськрайонного судуЛьвівської областівід 05лютого 2024року задоволено клопотання колективу громадської організації «Рада міста» про звільнення ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності у зв`язку з передачею на поруки трудовому колективу.
Звільнено ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності за вчинений злочин, передбачений ч. 3 ст. 246 КК України у зв`язку з передачею його на поруки колективу громадської організації «Рада міста» за їхнім клопотанням за умови, що ОСОБА_4 протягом року з дня передання на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.
Кримінальне провадження внесене до ЄРДР № 12023141110001036 від 17.11.2023 року відносно ОСОБА_4 за ч. 3 ст. 246 КК України закрито.
На вказану ухвалу суду заступник керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_5 подав апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга подана в передбачений законом строк, відповідає вимогам ст.396 КПК України, підстави для залишення без руху або повернення апеляційної скарги відсутні.
Таким чином, приходжу до переконання, що слід відкрити апеляційне провадження за вище вказаною апеляційною скаргою.
Керуючись ст.ст.396,398 КПК України
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою заступника керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 на ухвалу Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 05 лютого 2024 року щодо ОСОБА_4 та призначити підготовку до апеляційного розгляду.
Копію ухвали та апеляційної скарги надіслати учасникам провадження.
Суддя-доповідач ОСОБА_2
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2024 |
Оприлюднено | 22.02.2024 |
Номер документу | 117125386 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Незаконна порубка лісу |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яковлєва Світлана Володимирівна
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яковлєва Світлана Володимирівна
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яковлєва Світлана Володимирівна
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Яковлєва Світлана Володимирівна
Кримінальне
Львівський апеляційний суд
Романюк М. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні