Ічнянський районний суд чернігівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 750/16333/23
Провадження № 2/750/213/24
У ХВ АЛ А
21 лютого 2024 року м. Чернігів
Деснянський районний суд міста Чернігова в складі:
суддіКарапута Л.В.,
секретаряАушевої М.Ю.,
за участі представника позивача ОСОБА_1 , представника відповідача ОСОБА_2 адвоката Прокоф`єва Б.І., представника Акціонерного товариства «УкрСиббанк» - Дудар Н.С.
провівши підготовче судове засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 до Акціонерного товариства «Укрсиббанк», Центрального відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_2 , Державного підприємства «Сетам» про визнання недійсними та скасування протоколу та акту про проведення прилюдних торгів, визнання недійсними та скасування свідоцтва про право власності, третя особа приватний нотаріус Чернігівського нотаріального округу Баглай Андрій Іванович,
в с т а н о в и в:
07.11.2023 ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 звернулась до Акціонерного товариства «Укрсиббанк», Центрального відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_2 , Державного підприємства «Сетам» про визнання недійсними та скасування протоколу та акту про проведення прилюдних торгів, визнання недійсними та скасування свідоцтва про право власності.
В підготовчому засіданні представник позивача позов підтримав.
Представник відповідача ОСОБА_2 проти позову заперечував.
Представник Акціонерного товариства «Укрсиббанк» проти позову заперечувала.
Під час проведення підготовчого судового засідання судом з`ясовано всі питання, передбачені ч. 2ст. 197 ЦПК України.
Підстав для залишення позову без розгляду та закриття провадження у справі немає.
Керуючись статтями 197, 198, 200, 258-261 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 до Акціонерного товариства «Укрсиббанк», Центрального відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_2 , Державного підприємства «Сетам» про визнання недійсними та скасування протоколу та акту про проведення прилюдних торгів, визнання недійсними та скасування свідоцтва про право власності, третя особа приватний нотаріус Чернігівського нотаріального округу Баглай Андрій Іванович.
Призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_3 в інтересах ОСОБА_4 до Акціонерного товариства «Укрсиббанк», Центрального відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_2 , Державного підприємства «Сетам» про визнання недійсними та скасування протоколу та акту про проведення прилюдних торгів, визнання недійсними та скасування свідоцтва про право власності, третя особа приватний нотаріус Чернігівського нотаріального округу Баглай Андрій Іванович до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 01.04.2024 о 09 годині 00 хвилин.
Викликати в судове засідання сторони.
Ухвала набираєзаконної силинегайно післяїї проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Карапута
Суд | Ічнянський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2024 |
Оприлюднено | 22.02.2024 |
Номер документу | 117126479 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Карапута Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні