Ухвала
від 22.02.2024 по справі 127/2-22/2011
ВІННИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 127/2-22/2011

Провадження № 22-ц/801/559/2024

Категорія:

Головуючий у суді 1-ї інстанції Романюк Л. Ф.

Доповідач:Сопрун В. В.

УХВАЛА

22 лютого 2024 рокуСправа № 127/2-22/2011м. Вінниця

Вінницький апеляційний суд в складі:

головуючого Сопруна В.В.,

суддів Войтка Ю.Б., Стадника І.М.,

розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» - адвоката Думітращук Вікторії Анатоліївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, при розгляді справи за матеріалами подання Відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Вінницькій області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), за участі заінтересованих осіб: ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» про надання дозволу на реалізацію нерухомого майна боржника, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 11 січня 2024 року,

в с т а н о в и в :

В провадженні апеляційного суду перебуває зазначена цивільна справа.

Справу за вказаною апеляційною скаргою призначено до розгляду на 28 лютого 2024 року на 11:20 год, про що повідомлено учасників справи.

До Вінницького апеляційного суду, надійшло клопотання від представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» - адвоката Думітращук Вікторії Анатоліївни, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Ознайомившись із клопотанням, суд апеляційної інстанції дійшов таких висновків.

Частиною 7 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Відповідно до положень частини першої - третьої статті 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Пунктами 46, 49, 50 Положення передбачено, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.

Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).

З огляду на викладене та з метою забезпечення оперативності судового провадження, апеляційний суд вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису, за участю адвоката Думітращук В.А.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,

у х в а л и в:

Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» - адвоката Думітращук Вікторії Анатоліївни - задовольнити.

Провести судове засідання, призначене на 28 лютого 2024 року на 11:20 год в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи за участю адвоката Думітращук Вікторії Анатоліївни (електронна адреса ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Роз`яснити заявнику, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Головуючий Сопрун В.В.

Судді Войтко Ю.Б.

Стадник І.М.

Дата ухвалення рішення22.02.2024
Оприлюднено23.02.2024
Номер документу117166857
СудочинствоЦивільне
Сутьнадання дозволу на реалізацію нерухомого майна боржника, за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Форінт» на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 11 січня 2024 року

Судовий реєстр по справі —127/2-22/2011

Постанова від 28.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Постанова від 28.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 22.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 21.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 07.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 02.02.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 11.01.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Постанова від 02.03.2022

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Панасюк О. С.

Ухвала від 17.02.2022

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Панасюк О. С.

Ухвала від 14.02.2022

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Панасюк О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні