Ухвала
від 23.02.2024 по справі 724/46/24
ХОТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 724/46/24 Провадження № 2/724/132/24

У Х В А Л А

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до розгляду по суті

23 лютого 2024 року Хотинський районний суд Чернівецької області в складі:

головуючого судді: Скрипника С.М.

за участю секретаря судового засідання: Писанюк Я.П.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в м. Хотині цивільну справу за позовом керівника Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області, в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою, здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області до ОСОБА_1 про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації та продажу на земельних торгах, -

В С Т А Н О В И В:

До Хотинського районного суду надійшла позовна заява керівника Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області, в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою, здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області до ОСОБА_1 про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації та продажу на земельних торгах.

Ухвалою Хотинського районного суду Чернівецької області від 24 січня 2024 року відкрито провадження у справі та розгляд справи вирішено провести за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання на 23 лютого 2024 року.

Прокурор Гергележиу Р.Р. в судове засідання не з`явився, на адресу суду надійшла заява, в якій просить підготовчий розгляд справи проводити у його відсутності, заявлені позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просив закрити підготовче судове засідання та призначити справу до судового розгляду.

Представник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області в судове засідання не з`явився, на адресу суду надійшла заява, в якій просить розгляд справи проводити у відсутності їхнього представника,у зв`язку із зайнятістю представника в іншому судовому засіданні.

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання не з`явилася, хоча належним чином була повідомлена, про день час та місце розгляду справи, причини своєї неявки суду не повідомила, відзиву на позовну заяву не надіслала.

У зв`язку з неявкою в підготовче судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, у відповідності до положень ч. 2 ст. 247 ЦПК України, судом не здійснювалося.

Відповідно до ч.1 ст. 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Суд, ознайомившись з матеріалами позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

Статтею 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до ст. 210 ЦПК України, суд має розпочати розгляд справи по суті не пізніше ніж через шістдесят днів з дня відкриття провадження у справі, а у випадку продовження строку підготовчого провадження не пізніше наступного дня з дня закінчення такого строку.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовною заявою керівника Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області, в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою, здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області до ОСОБА_1 про припинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації та продажу на земельних торгах та призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 13 березня 2024 року о 09:30 годині у залі судового засідання у приміщенні Хотинського районного суду Чернівецької області (Чернівецька область, м. Хотин, вул. Незалежності, 25-а).

Про час і місце розгляду справи повідомити сторін у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Сергій Миколайович СКРИПНИК

Дата ухвалення рішення23.02.2024
Оприлюднено26.02.2024
Номер документу117198981
СудочинствоЦивільне
Сутьприпинення права власності на земельну ділянку шляхом її конфіскації та продажу на земельних торгах

Судовий реєстр по справі —724/46/24

Рішення від 16.04.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

Рішення від 11.04.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

Ухвала від 18.03.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

Ухвала від 23.02.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

Ухвала від 24.01.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

Ухвала від 16.01.2024

Цивільне

Хотинський районний суд Чернівецької області

Скрипник С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні