ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
27.02.2024 Справа№ 914/3531/23
У справі за позовом: Військової частини НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ,до відповідача:Приватного підприємства «Львівелектросервіс», с. Зимна Вода Львівського р-ну Львівської обл.,про:стягнення 108960,00 грн. Суддя Трускавецький В. П.Представники сторін не викликались (не повідомлялись). Встановив:
На розгляді Господарського суду Львівської області знаходиться справа за позовом Військової частини НОМЕР_1 до Приватного підприємства «Львівелектросервіс» про стягнення 108960,00 грн.
Детальний рух справи відображено у попередніх ухвалах та протоколах суду.
27 лютого 2024 року представником позивача подано заяву про участь в усіх судових засіданнях по даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних пристроїв (вх. № 5685/24).
Відповідно до частини 1 статті 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Частиною 2 статті 197 Господарського процесуального кодексу передбачено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Для виконання завдань господарського судочинства, зокрема, надання можливості позивачу реалізувати своє право на участь у судових засіданнях, уникаючи надмірного формалізму, встановивши технічну можливість проведення таких засідань в режимі відеоконференції, суд вважає за необхідне задовольнити подану заяву, здійснювати усі судові засідання у даній справі в режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку (ВКЗ).
Керуючись ст. ст. 2, 13, 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Заяву Військової частини НОМЕР_1 про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції (вх. № 5685/24 від 27.02.2024) - задовольнити.
Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
2.Усі судові засідання у справі № 914/3531/23 здійснювати в режимі відеоконференції за участю представника позивача Слюзара Тараса Ігоровича.
3.Зобов`язати Військову частину НОМЕР_1 в дводенний строк з моменту отримання даної ухвали надати суду докази надсилання іншій стороні копії, поданої заяви.
4.Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку № 1 «Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду», затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 за № 169.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Трускавецький В.П.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2024 |
Оприлюднено | 01.03.2024 |
Номер документу | 117306454 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань підряду |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Трускавецький В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні