Дата документу 31.01.2024
Справа № 334/11326/23
Провадження № 2/334/635/24
УХВАЛА
про призначення справи до судового розгляду
31 січня 2024 року Ленінський районний суд міста Запоріжжя
у складі: головуючого - судді Ісакова Д.О.,
за участі секретаря - Прийменко А.В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в місті Запоріжжі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади в особі Запорізької міської ради, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Перша запорізька державна нотаріальна контора Південного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м.Одеса), об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Трансформаторщик-6» про визнання права власності на квартиру в порядку спадкування за законом,
ВСТАНОВИВ:
До Ленінського районного суду міста Запоріжжя надійшла позовна заява ОСОБА_1 до територіальної громади в особі Запорізької міської ради, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Перша запорізька державна нотаріальна контора Південного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м.Одеса), об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Трансформаторщик-6» про визнання права власності на квартиру АДРЕСА_1 , загальною площею 42,15 кв.м., житловою площею 27,96 кв.м., в порядку спадкування за законом після смерті батька ОСОБА_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
У підготовчому судовому засіданні судом виконані дії, передбачені ч. 2 ст. 197ЦПК України, за результатами яких, встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, інших клопотань до суду не надійшло. Підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.
У зв`язку з викладеним, суд вважає можливим закрити підготовче провадження та призначити вказану справу до судового розгляду.
Керуючись статтями:189, 196, 198, 200 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади в особі Запорізької міської ради, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Перша запорізька державна нотаріальна контора Південного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м.Одеса), об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Трансформаторщик-6» про визнання права власності на квартиру в порядку спадкування за законом.
Призначити справу до судового розгляду по сутіна 31 січня 2024 року о 12 год. 10 хв. у приміщенні Ленінського районного суду міста Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Незалежної України, буд. .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ісаков Д.О.
Суд | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2024 |
Оприлюднено | 01.03.2024 |
Номер документу | 117320923 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Запоріжжя
Ісаков Д. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні