Справа № 462/6594/23
провадження 1-кп/462/167/24
У Х В А Л А
01 березня 2024 року, суддя Залізничного районного суду міста Львова ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Львові клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо ОСОБА_2 , у кримінальному провадженні, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
ВСТАНОВИВ:
в провадженні Залізничного районного суду м. Львова, перебуває клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо ОСОБА_2 , у кримінальному провадженні, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.
Як вбачається з відповіді Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» від 04 січня 2024 року, ОСОБА_2 , був доставлений до приймального відділення та поміщений в умови 23-го відділення на підставі ухвали Пустомитівського районного суду Львівської області від 28 вересня 2023 року, які надалі було продовжено. Зазначили, що їх лікарня має технічну можливість проводити судові засідання в режимі відеоконференції, а ОСОБА_2 , за своїм психічним станом може брати участь в судових засіданнях.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до переконання про необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч. 1 ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Тому, у зв`язку з вищевикладеним, суд приходить до висновку, що судове засідання слід провести в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 336 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
провести дистанційнесудове засіданняпід часрозгляду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо ОСОБА_2 , у кримінальному провадженні, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, - з використанням відеоконференції.
Призначити судове засідання на 01 березня 2024 року о 12 год. 00 хв. в режимі відеоконференції з Комунальним некомерційним підприємством Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».
Доручити Комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» забезпечити відеоконференцзв`язок з Залізничним районним судом м. Львова у вказаний день та час за участі ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 01.03.2024 |
Оприлюднено | 04.03.2024 |
Номер документу | 117366769 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Залізничний районний суд м.Львова
Ліуш А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні