Ухвала
від 05.03.2024 по справі 515/1277/21
ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тарутинський районний суд Одеської області

Справа № 515/1277/21

Провадження по справі № 1-кп/514/63/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 березня 2024 року смт Тарутине

Суддя Тарутинського районного суду Одеської області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про проведення судових засідань в режимі відеоконференції,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Тарутинського районного суду Одеської області на розгляді перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_3 , ОСОБА_2 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України.

До суду надійшло клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про проведення судових засіданнь по справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв`язку «EаsyCon».

Згідно п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження) у разі необхідності забезпечення оперативності судового провадження.

Частиною 2 статті 336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Таким чином, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторони.

Випадки, у яких суд може постановити ухвалу про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції не визначені у законі. Проте, необхідність здійснення відеоконференції, на думку суду, визначається з врахуванням обставин справи, її складності та потреби у наданні пояснень учасників справи, які з поважних та незалежних від цих осіб причин не можуть бути присутніми у засіданні суду, а їх участь є обов`язковою.

Однак, вказане клопотання не містить жодних належних і допустимих доказів на підтвердження наявності об`єктивних непереборних причин, які унеможливлюють заявника прибути до суду.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні клопотання про проведення судових засідань в режимі відео конференції.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 336 КПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні клопотання ОСОБА_2 про проведення судових засідань в режимі відеоконференції - відмовити

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудТарутинський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення05.03.2024
Оприлюднено06.03.2024
Номер документу117429629
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти громадського порядку та моральності Хуліганство

Судовий реєстр по справі —515/1277/21

Ухвала від 15.01.2025

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 04.07.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 17.06.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 29.05.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 29.05.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 05.03.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 30.01.2024

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 06.12.2023

Кримінальне

Тарутинський районний суд Одеської області

Кравченко П. А.

Ухвала від 27.11.2023

Кримінальне

Одеський апеляційний суд

Толкаченко О. О.

Ухвала від 25.09.2023

Кримінальне

Татарбунарський районний суд Одеської області

Зубов О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні