Ухвала
від 06.03.2024 по справі 916/5530/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

попереднього засідання

"06" березня 2024 р. Справа № 916/5530/23

Господарський суд Одеської області у складі судді Литвинової В.В., за участю секретаря судового засідання Крутькової В.О., розглянувши у відкритому засіданні справу

за заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт Дніпро", код 41992246, м. Дніпро вул. Старокозацька 74-А, прим. 2

до Боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт", код 36394005, м. Херсон вул. Богуна Івана 86-А

про визнання банкрутом

за участю розпорядника майна Клигіної І.В.

та представників

від кредиторів:

ТОВ «Дакорт Дніпро» - не прибув

АО «НАША СПРАВА» - Подрез О.

ТОВ «АІТ-76» - Уланівський С.

від боржника Ляшко О.

встановив:

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 27.12.2023 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Клигіну І.В., визнано грошові вимоги ТОВ "Дакорт Дніпро" до Боржника в розмірі 49835018 грн.

На сайті Верховного Суду опубліковано 28.12.2023 повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт" (номер публікації 72182).

Відповідно до ч. 1ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Товариство з обмеженою відповідальністю АІТ-76 25.01.2024 через підсистему Електронний суд звернулося до суду з заявою про визнання грошових вимог до боржника в сумі 1981969,94 грн, з яких 6056грн судового збору (1 черга), 1975913,94 грн 4 черга.

Заявник посилається на те, що боржник має заборгованість в сумі 1975913,94 грн за поставлений товар за договором поставки № 1П-101123 від 10.11.2023.

Ухвалою від 29.01.2024 суд прийняв заяву до розгляду в засіданні.

Адвокатське об`єднання "Наша справа" 29.01.2024 через підсистему Електронний суд звернулося до суду з заявою про визнання грошових вимог до боржника в сумі 51600грн.

Заявник посилається на те, що боржник має заборгованість в сумі 51600 грн за договором від 15.02.2019 про надання правничої (правової) допомоги.

Ухвалою від 31.01.2024 суд прийняв заяву АО «Наша справа» до розгляду в засіданні.

Однак, суд при друкуванні ухвали 31.01.2024 допустився помилки, а саме помилково зазначив, що заяву кредитор подав з пропуском 30- денного строку з дня публікації оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ст. 116 ГПК України перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов`язано його початок. Строк, обчислюваний роками, закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку. Строк, обчислюваний місяцями, закінчується у відповідне число останнього місяця строку. Якщо закінчення строку, обчислюваного місяцями, припадає на такий місяць, що відповідного числа не має, строк закінчується в останній день цього місяця. Якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

Так, суд помилково не врахував, що закінчення 30-денного строку припадає на 27.01.2024, який є вихідним днем (субота), тому останнім днем строку є перший після нього робочий день - 29.01.2024.

Отже, Адвокатське об`єднання "Наша справа" 29.01.2024 (тобто з дотриманням 30-денного строку) через підсистему Електронний суд звернулося до суду з заявою про визнання грошових вимог до боржника.

Згідно з ст. 243 ГПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

З огляду на викладене, допущена помилка в ухвалі від 31.01.2024 підлягає виправленню, у зв`язку з чим третій абзац описової частини ухвали слід читати без урахування слів «з пропуском 30-денного строку».

22.02.2024 АО «Наша справа» подало до суду пояснення щодо того, що ним не пропущено 30-денний строк для звернення з грошовими вимогами.

Розпорядник майна Клигіна І.В. подала до суду відзиви, якими повідомила суд, що грошові вимоги розглянуто та визнано в повному обсязі та направлено кредиторам повідомлення про їх розгляд. Крім того, нею подано проміжний звіт розпорядника майна; реєстр вимог кредиторів; листи боржника від 22.02.2024 про відсутність заборгованості із зарплати, а також щодо боргів за кредитними договорами; витяг з реєстру речових прав щодо майна боржника.

Ч. 1 ст. 3 ГПК України передбачено, що судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.

З 21.10.2019р. набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства.

Відповідно до ч. 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства з дня введення в дію цього Кодексу визнано такими, що втратили чинність: Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства попереднє засідання господарського суду проводиться не пізніше 70 календарних днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців з дня проведення підготовчого засідання суду. Про попереднє засідання суду повідомляються сторони, а також інші учасники провадження у справі про банкрутство, визнані такими відповідно до цього Кодексу.

2. У попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

За результатами розгляду вимог окремого кредитора господарський суд постановляє ухвалу про їх визнання чи відхилення (повністю або частково), що не може бути оскаржена окремо від ухвали господарського суду, постановленої за результатами попереднього засідання.

У разі необхідності господарський суд може оголосити перерву в попередньому засіданні.

За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються:

розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів;

розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів;

дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів;

дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.

Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.

Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов`язань у шосту чергу.

Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі.

Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).

3. Ухвала господарського суду, постановлена за результатами попереднього засідання, може бути оскаржена стороною у справі про банкрутство лише в частині конкретних вимог кредиторів.

Суд в засіданні розглянув та визнав в повному обсязі грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю АІТ-76 та Адвокатського об`єднання "Наша справа" до боржника, виходячи з наступного.

Ст. 1 КУзПБ передбачено, що грошове зобов`язання - зобов`язання боржника сплатити зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов`язань належать також зобов`язання щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов`язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов`язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов`язань боржника, у тому числі зобов`язань щодо сплати податків, зборів (обов`язкових платежів), страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов`язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров`ю громадян, зобов`язання з виплати авторської винагороди, зобов`язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі. Склад і розмір грошових зобов`язань, у тому числі розмір заборгованості за передані товари, виконані роботи і надані послуги, сума кредитів з урахуванням відсотків, які зобов`язаний сплатити боржник, визначаються на день подання до господарського суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), якщо інше не встановлено цим Кодексом. При поданні заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) розмір грошових зобов`язань визначається на день подання до господарського суду такої заяви.

Цією ж статтею встановлено, що кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника, а також адміністратор за випуском облігацій, який відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки" діє в інтересах власників облігацій, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов`язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.

10 листопада 2023 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «АІТ-76» (далі по тексту ТОВ «АІТ-76»; Продавець; Кредитор) та Товариством з обмеженою відповідальністю «ДАКОРТ» (далі по тексту ТОВ «ДАКОРТ»; Покупець; Боржник) укладено Договір поставки № 1П-101123 (далі по тексту Договір поставки).

Пунктом 1.1 Договору поставки встановлено, що Продавець зобов`язується передати у власність Покупцю, а Покупець зобов`язується прийняти та оплатити продукти харчування, корма для тварин (надалі іменується «Товар») за договірною ціною.

Поставка Товару здійснюється окремими партіями на підставі прийнятих Продавцем до виконання замовлень (заявок) Покупця. Постачання здійснюється на склад Покупця або за адресою, що додатково вказується Покупцем. За погодженням Сторін Договору поставка Товару зі складу Продавця може здійснюватися транспортом та за рахунок Покупця (п. 2.1 Договору поставки).

Згідно з пунктом 3.1 Договору поставки, ціна за одиницю Товару та загальна вартість Товару за даним Договором визначається у рахунках-фактурах та видаткових накладних.

Розрахунки за кожну поставлену партію Товару здійснюються Покупцем протягом 10 календарних днів з дати поставки Товару шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Продавця або за домовленістю Сторін, готівкою через касу Продавця (з оформленням розрахункових документів). Валюта розрахунків гривня (п. 4.1 Договору поставки).

Пунктом 5.1 Договору поставки передбачено, що передача кожної партії Товару здійснюється за видатковою накладною. Належним підтвердженням передачі Товару Продавцем і прийнятим Покупцем є підписана уповноваженими особами видаткова накладна.

На виконання умов даного Договору поставки, ТОВ «АІТ-76» здійснено поставку товарів, а ТОВ «ДАКОРТ» прийнято Товар на загальну суму 1 957 385,71 грн. (один мільйон дев`ятсот п`ятдесят сім тисяч триста вісімдесят п`ять гривень 71 коп.), що підтверджується видатковими накладними: - № ПДА-081060 від 16.11.2023 р. на суму 666 286,39 грн.; - № ПДА-081326 від 16.11.2023 р. на суму 751 027,57 грн.; - № ПДА-080518 від 16.11.2023 р. на суму 475636,18 грн.; - № ПДА-083903 від 16.11.2023 р. на суму 64 435,57 грн.

Заборгованість за Договором поставки ТОВ «ДАКОРТ» не погашена.

Заборгованість ТОВ «АІТ-76» до ТОВ «ДАКОРТ» також підтверджується актом звірки взаєморозрахунків від 01.12.2023, яким підтверджено наявність заборгованості за Договором поставки № 1П-101123 від 10.11.2023 р. в сумі 1 957 385,71 грн.

Крім того, ТОВ «АІТ-76» на зазначену суму заборгованості нараховано 3% річних та інфляційні втрати у відповідності до ч. 2 ст. 625 ЦК України.

Отже, на дату звернення до суду із даною заявою з грошовими вимогами до Боржника, зобов`язання ТОВ «Дакорт» перед ТОВ «АІТ-76» за Договором поставки № 1П-101123 від 10.11.2023 року є невиконаними, внаслідок чого Боржник має перед Кредитором заборгованість в сумі 1 975 913,94 грн., яка складається з: - 1 957 385,71 грн. основна заборгованість; - 4 826,43 грн. 3% річних; - 13 701,70 грн. інфляційні втрати.

Згідно з ч. 1 ст. 265 Господарського кодексу України, за договором поставки одна сторона - постачальник зобов`язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні - покупцеві товар (товари), а покупець зобов`язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.

Частиною 6 цієї статті встановлено, що реалізація суб`єктами господарювання товарів негосподарюючим суб`єктам здійснюється за правилами про договори купівлі-продажу. До відносин поставки, не врегульованих цим Кодексом, застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України про договір купівлі-продажу.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 712 Цивільного кодексу України, за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов`язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов`язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов`язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін.

Частиною 1 ст. 692 Цивільного кодексу України встановлено, що покупець зобов`язаний оплатити товар після його прийняття або прийняття товаророзпорядчих документів на нього, якщо договором або актами цивільного законодавства не встановлений інший строк оплати товару.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 509 Цивільного кодексу України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу.

Статтею 11 Цивільного кодексу України встановлено, що цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки, зокрема, є договори та інші правочини.

Частиною 1 статті 526 Цивільного кодексу України передбачено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно з ч. 1, 2 ст. 193 Господарського кодексу України - суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 612 Цивільного кодексу України, боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Частиною 2 статті 625 ЦК України передбачено, що боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням установленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

За змістом ч. 2 ст. 625 ЦК України нараховані на суму боргу інфляційні втрати та 3% річних входять до складу грошового зобов`язання і вважаються особливою мірою відповідальності боржника за прострочення грошового зобов`язання, оскільки виступають способом захисту майнового права та інтересу, який полягає у відшкодуванні матеріальних втрат кредитора від знецінення грошових коштів унаслідок інфляційних процесів та отриманні компенсації (плати) від боржника за користування ним утримуваними грошовими коштами, належними до сплати кредиторові.

Отже, кредиторські вимоги ТОВ «АІТ-76» до ТОВ «Дакорт» складають 1 981 969,94 грн. грн. (один мільйон дев`ятсот вісімдесят одна тисяча дев`ятсот шістдесят дев`ять гривень 94 коп.), з яких: - 6 056,00 грн. (судовий збір) перша черга задоволення; - 1 975 913,94 грн. (основна заборгованість) четверта черга задоволення.

15.02.2019 між Адвокатським об`єднанням «НАША СПРАВА» та Товариством з обмеженою відповідальністю "Дакорт" укладено договір про надання правничої (правової) допомоги, за умовами якого адвокатське об`єднання зобов`язалось усіма законними методами та способами професійної правничої допомоги клієнту стосовно планової виїзної перевірки з питань дотримання податкового законодавства за період з 01.01.2015 по 30.09.2018, яке проводитиме ДФС, а клієнт зобов`язується сплатити гонорар та компенсувати фактичні витрати. Строк договору до 31.12.2020 (п. 7.2).

01.10.2019 Адвокатським об`єднанням «НАША СПРАВА» та Товариством з обмеженою відповідальністю "Дакорт" підписано акт приймання-передачі наданих послуг (виконаних робіт) за договором від 15.02.2019 про надання правничої допомоги на суму 51600грн.

Частиною 1 статті 193 ГК України встановлено обов`язок суб`єктів господарювання та інших учасників господарських відносин виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що звичайно ставляться.

Аналогічні вимоги щодо виконання зобов`язання закріплені і в статті 526 ЦК України.

Однак, ТОВ "Дакорт" не сплатив 51600 грн за договором від 15.02.2019 про надання правничої (правової) допомоги.

Враховуючи викладене, суд визначає розмір та перелік усіх визнаних вимог для внесення розпорядником майна боржника до реєстру вимог кредиторів.

Враховуючи, що всі грошові вимоги конкурсних кредиторів, поданих в межах строку, визначеного ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, розглянуті господарським судом, суд вважає за необхідне зобов`язати розпорядника майна організувати та провести перші загальні збори кредиторів, встановити дату проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів.

Суд враховує, що згідно зст. 64 КУзПБ у першу чергу задовольняються витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді; в четверту - вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.

Керуючись ч.6 ст.45, ч. 2 ст.47, ст. 48, ч. 1 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 120, 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, суд

постановив:

1. Виправити помилку в ухвалі від 31.01.2024, у зв`язку з чим третій абзац описової частини ухвали слід читати без урахування слів «з пропуском 30-денного строку».

2. Визнати грошові вимоги кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю АІТ-76 (код 44789578, м. Первомайськ Миколаївської області, вул. Фабрична 51) до Боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт" (код 36394005, м. Херсон вул. Богуна Івана 86-А) в сумі 1981969,94 грн, з яких 6056грн судового збору (1 черга), 1975913,94 грн 4 черга.

3. Визнати грошові вимоги кредитора - Адвокатського об`єднання «НАША СПРАВА» (код 37239016,м. Херсон вул. Пилипа Орлика 32) до Боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Дакорт" (код 36394005, м. Херсон вул. Богуна Івана 86-А) в сумі 57656грн, з яких 6056грн судового збору (1 черга), 51600грн - 4 черга.

4. Визначити розмір та перелік усіх визнаних вимог для внесення розпорядником майна боржника до реєстру вимог кредиторів:

Вимоги першої черги:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дакорт Дніпро"(код 41992246, м. Дніпро вул. Старокозацька 74-А, прим. 2) 81772 грн витрат,

Товариство з обмеженою відповідальністю АІТ-76 (код 44789578, м. Первомайськ Миколаївської області, вул. Фабрична 51) 6056 грн судового збору,

Адвокатське об`єднання «НАША СПРАВА» (код 37239016,м. Херсон вул. Пилипа Орлика 32) 6056 грн судового збору.

Вимоги четвертої черги:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Дакорт Дніпро"(код 41992246, м. Дніпро вул. Старокозацька 74-А, прим. 2) 49835018 грн,

Товариство з обмеженою відповідальністю АІТ-76 (код 44789578, м. Первомайськ Миколаївської області, вул. Фабрична 51) - 1975913,94 грн,

Адвокатське об`єднання «НАША СПРАВА» (код 37239016,м. Херсон вул. Пилипа Орлика 32) 51600грн.

5. Розпоряднику майна Клигіній І.В. :

- за результатами попереднього засідання внести до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги (ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства),

- протягом 10 днів з дня постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення (ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

- провести перші загальні збори кредиторів, якими утворити комітет кредиторів, надавши до суду відповідний протокол,

- за результатами зборів вирішити питання відносно подальшого розгляду справи та відповідні протоколи надати суду,

6. Призначити дату підсумкового засідання суду на 17 квітня 2024 року о 10год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 11 (5 поверх), тел. 0(482)307-967

7. Копію ухвали направити боржнику, кредиторам та розпоряднику майна Клигіній І.В.

Ухвала набрала законної сили з моменту її оголошення та може бути оскаржена протягом 10 днів до Південно-західного апеляційного господарського суду.

Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів у відповідності до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства.

Повний текст ухвали складено та підписано 06 березня 2024 р.

Суддя В.В. Литвинова

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення06.03.2024
Оприлюднено08.03.2024
Номер документу117472499
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —916/5530/23

Ухвала від 29.05.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 14.05.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 22.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 17.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Постанова від 17.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 11.04.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 06.03.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 04.03.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 04.03.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 04.03.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні