Крюківський районний суд м.кременчука
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПровадження № 2/537/310/2024
Справа № 537/1225/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
27.02.2024 року м. Кременчук
Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області в складі:
головуючої судді Мурашової Н.В.,
за участі секретаря Дьяченко В.Ю.,
представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Остахова П.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі судових засідань у приміщенні суду в м.Кременчук Полтавської області за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитними договорами,
у с т а н о в и в:
Оголошується вступна та резолютивна частини ухвали.
Повний текст ухвали буде складений та оголошений 29.02.2024 року.
Керуючись статтями 53, 77,76, 81, 184, 197, 200, 260 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Остахова П.В. про залучення до участі у справі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог, задовольнити.
Залучити до участі у справі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Гоуфінгоу».
Зобов`язати позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» не пізніше двох днів з дня вручення копії ухвали направити третім особам ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група» та ТОВ «Гоуфінгоу» копії позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду до 20.03.2024 року.
Запропонувати третім особам ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група» та ТОВ «Гоуфінгоу» надати до суду пояснення, в яких викласти свої аргументи, міркування на підтримку або заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії цієї ухвали. Роз`яснити третім особам, що копія пояснення та доданих до нього документів надсилається (надається) ним іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) пояснення до суду.
Роз`яснити третім особам, що вони мають право: 1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; 2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; 3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; 5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках; 6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.
Учасники справи зобов`язані: 1) виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу; 2) сприяти своєчасному, всебічному, повному та об`єктивному встановленню всіх обставин справи; 3) з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою; 4) подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази; 5) надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні; 6) виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки; 7) виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - kr.pl.court.gov.ua/sud1615/.
Третім особам, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група» та ТОВ «Гоуфінгоу» направити копії ухвали.
Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Остахова П.В. про витребування у позивача копії позовної заяви з додатками, задовольнити частково.
Надати відповідачу ОСОБА_1 та його представнику адвокату Остахову П.В. час для ознайомлення з матеріалами справи до 20.03.2024 року з можливістю зробити їх копії.
Одночасно суд роз`яснює відповідачу ОСОБА_1 та його представнику адвокату Остахову П.В., що вони мають право ознайомитися з матеріалами справи в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі.
Суд роз`яснює відповідачу та його представнику положення ч.6 ст.14 ЦПК України, а саме, що адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, зареєстровані за законодавством України як юридичні особи, їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку.Інші особиреєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.
Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка відповідно до цієї частини зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Якщо реєстрація електронного кабінету у Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, суперечить релігійним переконанням особи, яка зобов`язана його зареєструвати відповідно до цієї частини, передбачені цим Кодексом процесуальні наслідки звернення до суду такою особою без реєстрації електронного кабінету у вигляді залишення її документа без руху, його повернення або залишення без розгляду не застосовуються за умови, що особа заявила про такі обставини одночасно із поданням відповідного документа шляхом подання окремої обґрунтованої письмової заяви.
Відмовити в задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_1 адвоката Остахова П.В. про направлення справи до іншого суду.
Відкласти підготовче засідання на 01 квітня 2024 року об 11:00 год.
Продовжити строк проведення підготовчого провадження у справі.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Крюківського районного суду
м. Кременчука Полтавської області Мурашова Н.В.
Суд | Крюківський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2024 |
Оприлюднено | 08.03.2024 |
Номер документу | 117475015 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Крюківський районний суд м.Кременчука
МУРАШОВА Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні