ЄУНСС: 453/359/24
НП: 1-кп/453/131/24
УХВАЛА
про призначення підготовчого судового засідання
06 березня 2024 року місто Сколе
Суддя Сколівського районного суду Львівської області ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт відносно ОСОБА_2 , складений 05.03.2024 року у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024141300000016 від 16.01.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, -
в с т а н о в и в:
05.03.2024 року від Стрийської окружної прокуратури до Сколівського районного суду Львівської області надійшов обвинувальний акт відносно ОСОБА_2 , складений слідчою СВ ВП № 3 Стрийського РУП ГУ НП у Львівській області капатана поліції ОСОБА_3 й затверджений прокуроркою Сколівського відділу Стрийської окружної прокуратури ОСОБА_4 05.03.2024 року у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024141300000016 від 16.01.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, що був зареєстрований в діловодстві суду за вх. № 1684.
Одночасно з вищевказаним обвинувальним актом надійшов також цивільний позов, пред`явлений прокуроркою Сколівського відділу Стрийської окружної прокуратури ОСОБА_4 в інтересах держави в особі Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення. При цьому, названою прокуроркою обґрунтувано наявність підстав для здійснення представництва інтересів держави в суді, передбачених ч. 4 ст. 25Закону України «Про прокуратуру».
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями Сколівського районного суду Львівської області від 05.03.2024 року головуючим суддею щодо розгляду вищевказаних обвинувального акта та пред`явленого цивільного позову у кримінальному провадженні визначено суддю ОСОБА_1 , судовій справі присвоєно єдиний унікальний номер 453/359/24 та номер судового провадження 1-кп/453/131/24.
У відповідності до пункту 24 ч. 1 ст. 3 КПК України, судове провадження кримінальне провадження у суді першої інстанції, яке включає підготовче судове провадження, судовий розгляд і ухвалення та проголошення судового рішення, провадження з перегляду судових рішень в апеляційному, касаційному порядку, а також за нововиявленими або виключними обставинами.
Згідно звимогами ч.1ст.314КПК України, після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п`яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Ознайомившись із матеріалами обвинувального акта та пред`явленого цивільного позову, враховуючи те, що ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, котре згідно ст. 12 КК України відноситься до нетяжких злочинів, відтак, суддя вважає за можливе призначити у даному судовому провадженні підготовче судове засідання у визначені чинним КПК України строки, з викликом усіх його учасників.
При цьому,необхідності призначатизапасного суддюу даномусудовому провадженнінемає,оскільки наданому етапіне вбачається,що для проведення вищевказаного кримінального провадження потрібен значний час.
Крім того, у зв`язку із відсутністю інтеграції системи, яка функціонує в Сколівському районному суді Львівської області відповідно до положень ст. 35 КПК України, з інформаційно-телекомунікаційною системою досудового розслідування, прокурорці Сколівського відділу Стрийської окружної прокуратури ОСОБА_4 , яка затвердила обвинувальний акт та пред`явила цивільний позов (чи іншому прокурору, який здійснюватиме повноваження прокурора) у даному кримінальному провадженні, в залежності від стадії судового провадження, слід виконувати передбачений пунктом 20-6 Перехідних положень вказаного Кодексу обов`язок щодо подання до суду матеріалів в паперовій та в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису.
Керуючись статтями 3, 314, 371-372, 392 КПК України, суддя, -
п о с т а н о в и в:
Призначити підготовчесудове засіданнящодо розглядуобвинувального актавідносно ОСОБА_2 ,складеного 05.03.2024року укримінальному провадженні,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідуваньза №12024141300000016від 16.01.2024року заознаками кримінальногоправопорушення,передбаченого ч.1ст.246КК України,та пред`явленогоцивільного позовуу даномукримінальному провадженні,на 11квітня 2024року о10:00год. у залі судових засідань у приміщенні Сколівського районного суду Львівської області, що за адресою: вул. Д. Галицького, 8, м. Сколе, Стрийський район, Львівська область.
У підготовче судове засідання викликати усіх учасників судового провадження.
Крім того, учасники судового провадження можуть отримати інформацію щодо нього з допомогою сервісу Судової влади за посиланням на вебсторінку: https://court.gov.ua./fair/, чи з використанням засобів зв`язку Сколівського районного суду Львівської області (телефон приймальні судді ОСОБА_1 : (03251) 2-15-63).
Ухвала, в силу ч. 2 ст. 392 КПК України, окремому оскарженню не підлягає. Заперечення проти такої ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на судове рішення, передбачене у ч. 1 цієї статті.
Суддя ОСОБА_5
Суд | Сколівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 06.03.2024 |
Оприлюднено | 08.03.2024 |
Номер документу | 117488826 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти довкілля Незаконна порубка лісу |
Кримінальне
Сколівський районний суд Львівської області
Микитин В. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні