Герб України

Ухвала від 11.03.2024 по справі 456/3642/23

Стрийський міськрайонний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 456/3642/23

Провадження № 1-кс/456/300/2024

УХВАЛА

іменем України

11 березня 2024 року місто Стрий

Слідчий суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого СВ Стрийського РУП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 , погодженого із прокурором Стрийської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу на проведення обшуку в кримінальному провадженні, -

встановив:

У провадженні слідчого відділення Стрийського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12023141130000465 від 08.06.2023, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 КК України, з яких вбачається, що до Стрийського РУП ГУНП у Львівській області надійшло звернення заступника голови ОСОБА_5 , про те, що ліцензіатом ТОВ «ТаМЕРЛАН ТУР» (код ЄРДПОУ 42425983), внесені відомості до системи «ШЛЯХ» про водіїв, які перевищили строк перебування за кордоном, чим сприяли незаконному переправленню осіб через державний кордон України, вчинені з корисливих мотивів.

В ході досудового розслідування встановлено, що Державна служба України з безпеки на транспорті, опрацювала листи прикордонного загону Державної прикордонної служби України, Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України, щодо відключення від Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки (далі ЄКІС) ліцензіатів, водії яких перевищили строки перебування за кордоном.

Так, Укртрансбезпека є адміністратором ЄКІС, який відповідно до пункту Правил перетинання державного кордону громадянами України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 №57 (зі змінами) (далі Правила), створений для передачі заявок суб`єктів господарювання, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень вантажів та пасажирів автомобільним транспортом (далі ліцензіата), до Держприкордонслужби.

Разом з тим, у разі перевищення строків перебування осіб за кордоном, установлених пунктом 29 Правил, Укртрансбезпека може припинити доступ відповідного Ліцензіата до ЄКІС на три місяці.

В той же час, наказом Державної служби України з безпеки на транспорті від 21.03.2023 №177 припинено доступ до ЄКІС Укртрансбезпеки на три місяці ліцензіату ТОВ «ТАМЕРЛАН ТУР» (код ЄРДПОУ 42425983).

Так, було встановлено, що 30.08.2018 ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (99 % статутний внесок) та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (1 % статутний внесок) заснували ТзОВ «Тамерлан Тур». Директором даного ТзОВ було призначено ОСОБА_7 . Основний вид економічної діяльності: «49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у», код ЄДРПОУ 42425983, юридична адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Добряни, вул. Лесі Українки, 4. Із 10.03.2023 дане товариство перебуває в процесі припинення.

Також, було встановлено, що відповідно до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті від 21.03.2023 № 177 «Про затвердження рішення Комісії з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем «Укртрансбезпеки», комісією з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем було прийнято рішення про припинення доступу ТзОВ «Тамерлан Тур» (ЄДРПОУ 42425983) до ЄКІС Укртрансбезпеки.

Відповідно до пункту 2-9 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 року № 57 (зі змінами), у разі введення в Україні воєнного стану пропуск через державний кордон водіїв транспортних засобів суб`єктів господарювання, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень вантажів та пасажирів автомобільним транспортом (далі - ліцензіати), здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за умови виконання правил перетину державного кордону України та за наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі, адміністратором якої є Укртрансбезпека.

Згідно отриманої відповіді із Укртрансбезпеки від 03.07.2023 № 6142/2.1.1/15-23 встановлено, що ТзОВ «Тамерлан Тур» (ЄДРПОУ 42425983) в період із 02.07.2022 по 15.12.2022 подавало відомості до ЄКІС Укртрансбезпеки щодо перетину державного кордону на 187 громадян України.

Згідно отриманої відповіді із ГЦОСІ ДПС України від 07.07.2023 Вих. № 91-31906/18/23, було здійснено аналіз із загального списку водіїв (187 осіб), яких даний ліцензіат подавав у відповідних заявках на перетин кордону до Укртрансбезпеки, встановлено те, що 130 осіб не повернулися на територію України.

Допитано як свідкаОСОБА_8 , який повідомив, що його дані в систему «Шлях» вносить ТзОВ «Пірат бус», директором якого є ОСОБА_9 . На зазначеній організації він працює водієм. ОСОБА_7 та ОСОБА_6 є йому знайомі, послугами їхньої фірми «Тамерлан Тур» він не користується.

Працівниками УМП ГУНП у Львівській області в ході виконання доручення, проведеними заходами встановлено ряд ІР-адрес із яких здійснювалася авторизація на сайті shlyah.dsbt.gov.ua із використанням універсальної платформи для е-ідентифікації та автентифікації користувачів - порталу id.gov.ua, які належать провайдеру телекомунікацій "Колумбус".

На виконання ухвали слідчого судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області ОСОБА_1 від 19.12.2023, отримано інформацію від ПП «Колумбус», відповідно до якої: користувачем ІР-адреси НОМЕР_1 була ОСОБА_10 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_1 ; користувачем ІР-адреси НОМЕР_2 була ОСОБА_11 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_2 ; користувачем ІР-адреси НОМЕР_3 був ОСОБА_12 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_3 .

В ході проведення заходів встановлено, що ОСОБА_13 будучибенефіціаром «Чемерис консалтинг груп», адреса здійснення діяльності:м.Тернопіль, вул. Крушельницької, 17А, офіс 3/3, на підставі усної домовленості з ОСОБА_14 , надав вказівку працівникам ТзОВ «Чемерис консалтинг груп», а саме ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , проживає за адресою: АДРЕСА_3 та ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 , здійснювати внесення в систему «Шлях» інформацію про водіїв та автомобілі, які ОСОБА_14 пересилав ОСОБА_13 за допомогою інтернет месенджерів, а останній пересилав вище вказаним працівникам підприємства. ОСОБА_15 та ОСОБА_16 здійснювали свою діяльність за місцем свого проживання.

Також встановлено, що ОСОБА_13 , ОСОБА_15 та ОСОБА_16 для внесення інформації про водіїв та автомобілі в систему «Шлях» користувались ключем, який належить директору ТзОВ «Тамерлан Тур» ОСОБА_7 . Зазначений ключ ОСОБА_13 отримав від ОСОБА_14 та передав працівникам ОСОБА_15 та ОСОБА_16 . Дана інформація підтверджується даними показів ОСОБА_13 , ОСОБА_15 та ОСОБА_16 .

Зважаючи на вищенаведене, в органу досудового розслідування є об`єктивні причини вважати, що вприміщенні квартири (в тому числі допоміжних (нежитлових): кладових та технічних приміщеннях, підвалах, горищах тощо), що розташовані за адресою фактичного місця проживання ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_2 , та саме за цією адресоюнадавались ІР-адресі НОМЕР_2 послуги доступу до мережі Інтернет, можуть зберігатися предмети та оригінали та/або за їх відсутності копії документів (як на паперових носіях, так і в електронній формі), які мають значення у кримінальному провадження.

Згідно відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, відомості щодо власника квартири, в якій проживає ОСОБА_16 , що за адресою: АДРЕСА_2 , відсутні.

З протоколу допиту як свідка від 26.02.2024 вбачається, що ОСОБА_16 повідомив, що проживає за адресою:АДРЕСА_2 .

Відтак, в органу досудового розслідування є об`єктивні причини вважати, що в приміщенні квартири, в якій проживає ОСОБА_16 що за адресою: АДРЕСА_2 , можуть зберігатися предмети та оригінали та/або за їх відсутності копії документів (як на паперових носіях, так і в електронній формі), які мають значення у кримінальному провадження, зокрема документи, які стосуються працевлаштування осіб-водіїв у ТзОВ «Тамерлан Тур» (ЄДРПОУ 42425983)та перетинання ними державного кордону протягом 2022 року, зокрема ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ; ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ; ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ; ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ; ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ; ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ; ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ; ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ; ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ; ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ; ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_16 ; ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ; ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ; ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ; ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ; ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ; ОСОБА_35 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ; ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ; ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_38 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ; ОСОБА_39 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ; ОСОБА_40 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ; ОСОБА_41 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ; ОСОБА_43 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ; ОСОБА_44 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_46 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ; ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ; ОСОБА_48 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ; ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ; ОСОБА_50 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ; ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ; ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ; ОСОБА_53 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ; ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ; ОСОБА_55 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ; ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ; ОСОБА_57 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ; ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ; ОСОБА_59 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ; ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ; ОСОБА_61 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ; ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ; ОСОБА_63 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ; ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ; ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ; ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ; ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ; ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ; ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ; ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ; ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ; ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ; ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ; ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ; ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ; ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_58 ; ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_59 ; ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_60 ; ОСОБА_81 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_82 , ІНФОРМАЦІЯ_61 ; ОСОБА_83 , ІНФОРМАЦІЯ_62 ; ОСОБА_84 , ІНФОРМАЦІЯ_63 ; ОСОБА_85 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ; ОСОБА_86 , ІНФОРМАЦІЯ_64 ; ОСОБА_87 , ІНФОРМАЦІЯ_65 ; ОСОБА_88 , ІНФОРМАЦІЯ_66 ; ОСОБА_89 , ІНФОРМАЦІЯ_67 ; ОСОБА_90 , ІНФОРМАЦІЯ_68 ; ОСОБА_91 , ІНФОРМАЦІЯ_69 ; ОСОБА_92 , ІНФОРМАЦІЯ_70 ; ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_71 ; ОСОБА_94 , ІНФОРМАЦІЯ_72 ; ОСОБА_95 , ІНФОРМАЦІЯ_73 ; ОСОБА_96 , ІНФОРМАЦІЯ_74 ; ОСОБА_97 , ІНФОРМАЦІЯ_75 ; ОСОБА_98 , ІНФОРМАЦІЯ_76 ; ОСОБА_99 , ІНФОРМАЦІЯ_77 ; ОСОБА_100 , ІНФОРМАЦІЯ_78 ; ОСОБА_101 , ІНФОРМАЦІЯ_79 ; ОСОБА_102 , ІНФОРМАЦІЯ_80 ; ОСОБА_103 , ІНФОРМАЦІЯ_81 ; ОСОБА_104 , ІНФОРМАЦІЯ_82 ; ОСОБА_105 , ІНФОРМАЦІЯ_83 ; ОСОБА_106 , ІНФОРМАЦІЯ_84 ; ОСОБА_107 , ІНФОРМАЦІЯ_85 ; ОСОБА_108 , ІНФОРМАЦІЯ_86 ; ОСОБА_109 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ; ОСОБА_110 , ІНФОРМАЦІЯ_87 ; ОСОБА_111 , ІНФОРМАЦІЯ_88 ; ОСОБА_112 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ; ОСОБА_113 , ІНФОРМАЦІЯ_89 ; ОСОБА_114 , ІНФОРМАЦІЯ_90 ; ОСОБА_115 , ІНФОРМАЦІЯ_91 ; ОСОБА_116 , ІНФОРМАЦІЯ_92 ; ОСОБА_117 , ІНФОРМАЦІЯ_93 ; ОСОБА_118 , ІНФОРМАЦІЯ_94 ; ОСОБА_119 , ІНФОРМАЦІЯ_95 ; ОСОБА_120 , ІНФОРМАЦІЯ_96 ; ОСОБА_121 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; ОСОБА_122 , ІНФОРМАЦІЯ_97 ; ОСОБА_123 , ІНФОРМАЦІЯ_98 ; ОСОБА_124 , ІНФОРМАЦІЯ_99 ; ОСОБА_125 , ІНФОРМАЦІЯ_100 ; ОСОБА_126 , ІНФОРМАЦІЯ_101 ; ОСОБА_127 , ІНФОРМАЦІЯ_102 ; ОСОБА_128 , ІНФОРМАЦІЯ_103 ; ОСОБА_129 , ІНФОРМАЦІЯ_104 ; ОСОБА_130 , ІНФОРМАЦІЯ_105 ; ОСОБА_131 , ІНФОРМАЦІЯ_106 ; ОСОБА_132 , ІНФОРМАЦІЯ_107 ; ОСОБА_133 , ІНФОРМАЦІЯ_108 ; ОСОБА_134 , ІНФОРМАЦІЯ_109 ; ОСОБА_135 , ІНФОРМАЦІЯ_110 ; ОСОБА_136 , ІНФОРМАЦІЯ_111 ; ОСОБА_137 , ІНФОРМАЦІЯ_112 ; ОСОБА_138 , ІНФОРМАЦІЯ_113 ; ОСОБА_139 , ІНФОРМАЦІЯ_114 ; ОСОБА_140 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ; ОСОБА_141 , ІНФОРМАЦІЯ_115 ; ОСОБА_142 , ІНФОРМАЦІЯ_116 ; ОСОБА_143 , ІНФОРМАЦІЯ_117 ; ОСОБА_144 , ІНФОРМАЦІЯ_118 ; ОСОБА_145 , ІНФОРМАЦІЯ_119 ; ОСОБА_146 , ІНФОРМАЦІЯ_120 ; ОСОБА_147 , ІНФОРМАЦІЯ_121 ; ОСОБА_148 , ІНФОРМАЦІЯ_122 ; ОСОБА_149 , ІНФОРМАЦІЯ_123 ; ОСОБА_150 , ІНФОРМАЦІЯ_124 ; ОСОБА_151 , ІНФОРМАЦІЯ_125 ; ОСОБА_152 , ІНФОРМАЦІЯ_126 ; ОСОБА_153 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ; ОСОБА_154 , ІНФОРМАЦІЯ_127 ; ОСОБА_155 , ІНФОРМАЦІЯ_128 ; ОСОБА_156 , ІНФОРМАЦІЯ_129 ; ОСОБА_157 , ІНФОРМАЦІЯ_130 ; ОСОБА_158 , ІНФОРМАЦІЯ_131 ; ОСОБА_159 , ІНФОРМАЦІЯ_132 ; ОСОБА_160 , ІНФОРМАЦІЯ_133 ; ОСОБА_161 , ІНФОРМАЦІЯ_134 ; ОСОБА_162 , ІНФОРМАЦІЯ_135 ; ОСОБА_163 , ІНФОРМАЦІЯ_136 ; ОСОБА_164 , ІНФОРМАЦІЯ_137 ; ОСОБА_165 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ; ОСОБА_166 , ІНФОРМАЦІЯ_138 ; ОСОБА_167 , ІНФОРМАЦІЯ_139 ; ОСОБА_168 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_169 , ІНФОРМАЦІЯ_140 ; ОСОБА_170 , ІНФОРМАЦІЯ_141 ; ОСОБА_171 , ІНФОРМАЦІЯ_142 ; ОСОБА_172 , ІНФОРМАЦІЯ_143 ; ОСОБА_173 , ІНФОРМАЦІЯ_144 ; ОСОБА_174 , ІНФОРМАЦІЯ_145 ; ОСОБА_175 , ІНФОРМАЦІЯ_146 ; ОСОБА_176 , ІНФОРМАЦІЯ_147 ; ОСОБА_177 , ІНФОРМАЦІЯ_148 ; ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_178 , ІНФОРМАЦІЯ_149 ; ОСОБА_179 , ІНФОРМАЦІЯ_150 ; ОСОБА_180 , ІНФОРМАЦІЯ_151 ; ОСОБА_181 , ІНФОРМАЦІЯ_152 ; ОСОБА_182 , ІНФОРМАЦІЯ_153 ; ОСОБА_183 , ІНФОРМАЦІЯ_154 ; ОСОБА_184 , ІНФОРМАЦІЯ_155 ; ОСОБА_185 , ІНФОРМАЦІЯ_156 ; ОСОБА_186 , ІНФОРМАЦІЯ_157 ; ОСОБА_187 , ІНФОРМАЦІЯ_158 ; ОСОБА_188 , ІНФОРМАЦІЯ_159 ; ОСОБА_189 , ІНФОРМАЦІЯ_160 ; ОСОБА_190 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ; ОСОБА_191 , ІНФОРМАЦІЯ_161 ; ОСОБА_192 , ІНФОРМАЦІЯ_162 ; ОСОБА_193 , ІНФОРМАЦІЯ_163 ; ОСОБА_194 , ІНФОРМАЦІЯ_164 ; ОСОБА_195 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_165 ; ОСОБА_196 , ІНФОРМАЦІЯ_166 ; ОСОБА_197 , ІНФОРМАЦІЯ_167 ; ОСОБА_198 , ІНФОРМАЦІЯ_168 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_169 , ОСОБА_199 , ІНФОРМАЦІЯ_170 ; ОСОБА_200 , ІНФОРМАЦІЯ_171 ; - ключі ЕЦП до системи «Шлях» «Укртрансбезпеки»; - блокнотів, записників, зошитів, чорнових записів, інших знарядь та засобів вчинення кримінального правопорушення; - інших речей, предметів та документів як на паперових носіях, та і в електронній формі; стаціонарної та портативної комп`ютерної техніки (у тому числі десктопів/неттопів/моноблоків, серверів, ноутбуків (лептопів)/ультрабуків/нетбуків/хомбуків/макбуків/планшетів), електронних пристроїв обробки та зберігання інформації (у тому числі мобільних телефонів (смартфонів); СІМ-карток будь-яких операторів телефонного зв`язку; інших електронних носіїв та накопичувачів інформації, які містять відомості, що мають значення для кримінального провадження.

Отримати вищевказані речі органом досудового розслідування у добровільному порядку шляхом витребування речей, документів, відомостей відповідно до частини другої статті 93 КПК України, або за допомогою інших слідчих дій, передбачених КПК України отримати неможливо, оскільки ОСОБА_16 отримавши лист від слідчого з вимогою про надання необхідних документів та речей, може приховати, пошкодити або знищити такі.

Враховуючи вище викладене та з метою встановлення чи спростування факту внесення відомості до системи «ШЛЯХ» про водіїв, які перевищили строк перебування за кордоном, чим сприяли незаконному переправленню осіб через державний кордон України, встановлення повних та всебічних обставин кримінального правопорушення, причетність до його скоєння тих чи інших осіб, інших даних, які можуть мати істотне значення для встановлення об`єктивної істини у кримінальному провадженні не вбачається за можливе, а відтак, в ході досудового розслідування виникає необхідність у проведенні обшуку в приміщенні квартири (в тому числі допоміжних (нежитлових): кладових та технічних кімнатах, підвалах, горищах тощо), що розташовані за адресою фактичного місця проживання ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_2 .

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав та просив його задоволити.

Дослідивши матеріали клопотання, приходжу до висновку, що клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до ст. 2 КПК України - завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

У відповідності до ст. 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, службових та фізичних осіб речей, копій документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій, актів перевірок, ініціювання проведення слідчих (розшукових) дій, негласних слідчих (розшукових) дій та інших процесуальних дій, а також шляхом здійснення інших дій, які здатні забезпечити подання суду належних і допустимих доказів.

При цьому, згідно ч. 1 ст. 223 КПК України процесуальними (в тому числі слідчими та розшуковими) діями у кримінальному провадженні є дії, спрямовані на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні.

За змістом закону обшук - це слідча (розшукова) дія примусового характеру, яка полягає у цілеспрямованому обстеженні приміщень, будівель та ділянок місцевості, що знаходяться у віданні обшукуваного, членів його родини або організації чи установи, з метою виявлення, фіксації та вилучення знарядь злочину, зброї, предметів і цінностей, здобутих злочинним шляхом, документів та інших об`єктів, що мають значення для кримінального провадження, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб і їх затримання.

Єдиною підставою для проведення даної слідчої (розшукової) дії є винесена в порядку, встановленому даним Кодексом, ухвала слідчого судді, який може винести її лише на підставі звернення до нього процесуальної особи, що здійснює кримінальне провадження.

Відповідно до ч.1 ст.234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Згідно з ч.1 ст. 235 КПК України, ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.

Так, згідно з витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження вбачається, що 08.06.2023 було внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332 КК України за №12023141130000465.

Наказом Державної служби України з безпеки на транспорті від 21.03.2023 №177 припинено доступ до ЄКІС Укртрансбезпеки на три місяці ліцензіату ТОВ «ТАМЕРЛАН ТУР» (код ЄРДПОУ 42425983).

30.08.2018 ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (99 % статутний внесок) та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (1 % статутний внесок) заснували ТзОВ «Тамерлан Тур». Директором даного ТзОВ було призначено ОСОБА_7 . Основний вид економічної діяльності: «49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у», код ЄДРПОУ 42425983, юридична адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Добряни, вул. Лесі Українки, 4. Із 10.03.2023 дане товариство перебуває в процесі припинення.

Згідно отриманої відповіді із Укртрансбезпеки від 03.07.2023 № 6142/2.1.1/15-23 встановлено, що ТзОВ «Тамерлан Тур» (ЄДРПОУ 42425983) в період із 02.07.2022 по 15.12.2022 подавало відомості до ЄКІС Укртрансбезпеки щодо перетину державного кордону на 187 громадян України.

Згідно отриманої відповіді із ГЦОСІ ДПС України від 07.07.2023 Вих. № 91-31906/18/23, було здійснено аналіз із загального списку водіїв (187 осіб), яких даний ліцензіат подавав у відповідних заявках на перетин кордону до Укртрансбезпеки, встановлено те, що 130 осіб не повернулися на територію України.

СвідокОСОБА_8 , повідомив, що його дані в систему «Шлях» вносить ТзОВ «Пірат бус», директором якого є ОСОБА_9 . На зазначеній організації він працює водієм. ОСОБА_7 та ОСОБА_6 є йому знайомі, послугами їхньої фірми «Тамерлан Тур» він не користується.

Працівниками УМП ГУНП у Львівській області в ході виконання доручення, проведеними заходами встановлено ряд ІР-адрес із яких здійснювалася авторизація на сайті shlyah.dsbt.gov.ua із використанням універсальної платформи для е-ідентифікації та автентифікації користувачів - порталу id.gov.ua, які належать провайдеру телекомунікацій "Колумбус".

На виконання ухвали слідчого судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області ОСОБА_1 від 19.12.2023, отримано інформацію від ПП «Колумбус», відповідно до якої: користувачем ІР-адреси НОМЕР_1 була ОСОБА_10 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_1 ; користувачем ІР-адреси НОМЕР_2 була ОСОБА_11 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_2 ; користувачем ІР-адреси НОМЕР_3 був ОСОБА_12 , адреса надання послуг до мережі Інтернет: АДРЕСА_3 .

Встановлено, ОСОБА_13 будучи бенефіціаром «Чемерис консалтинг груп», адреса здійснення діяльності:м.Тернопіль, вул. Крушельницької, 17А, офіс 3/3, на підставі усної домовленості з ОСОБА_14 , надав вказівку працівникам ТзОВ «Чемерис консалтинг груп», а саме ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , проживає за адресою: АДРЕСА_3 та ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , проживає за адресою: АДРЕСА_2 , здійснювати внесення в систему «Шлях» інформацію про водіїв та автомобілі, які ОСОБА_14 пересилав ОСОБА_13 за допомогою інтернет месенджерів, а останній пересилав вище вказаним працівникам підприємства. ОСОБА_15 та ОСОБА_16 здійснювали свою діяльність за місцем свого проживання.

ОСОБА_13 , ОСОБА_15 та ОСОБА_16 для внесення інформації про водіїв та автомобілі в систему «Шлях» користувались ключем, який належить директору ТзОВ «Тамерлан Тур» ОСОБА_7 . Зазначений ключ ОСОБА_13 отримав від ОСОБА_14 та передав працівникам ОСОБА_15 та ОСОБА_16 . Дана інформація підтверджується даними показів ОСОБА_13 , ОСОБА_15 та ОСОБА_16 .

Зважаючи на вищенаведене, в органу досудового розслідування є об`єктивні причини вважати, що в приміщенні квартири (в тому числі допоміжних (нежитлових): кладових та технічних кімнатах, підвалах, горищах тощо), що розташовані за адресою фактичного місця проживання ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_2 , відомості про право приватної власності на яку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно відсутні, можуть зберігатися предмети та оригінали та/або за їх відсутності копії документів (як на паперових носіях, так і в електронній формі), які мають значення у кримінальному провадженні.

З огляду на досліджені матеріали клопотання, вважаю, що підстави для проведення обшуку є достатніми та обґрунтованими, подія, зафіксована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, має ознаки кримінального правопорушення, а відтак обшук необхідно провести з метою виявлення та фіксації доказів у кримінальному провадженні, з метою виявлення та вилучення усіх речей, предметів та оригіналів та/або за їх відсутності копій документів (як на паперових носіях, так і в електронній формі), які мають значення у кримінальному провадження та в подальшому може слугувати для розкриття вказаного кримінального правопорушення.

Керуючись ст.ст. 234, 235, 370-372 КПК України, -

ухвалив:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл слідчим СВ Стрийського РУП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 , ОСОБА_201 , ОСОБА_202 , ОСОБА_203 , ОСОБА_204 , ОСОБА_205 , ОСОБА_206 , ОСОБА_207 , ОСОБА_208 , ОСОБА_209 , ОСОБА_210 , ОСОБА_211 , ОСОБА_212 , ОСОБА_213 , ОСОБА_214 , ОСОБА_215 , ОСОБА_216 проведення обшуку в приміщенні квартири (в тому числі допоміжних (нежитлових): кладових та технічних кімнатах, підвалах, горищах тощо), що розташовані за адресою фактичного місця проживання ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , що за адресою: АДРЕСА_2 , відомості про право приватної власності на яку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно відсутні,з метою виявлення та вилучення усіх речей, предметів та оригіналів та/або за їх відсутності копій документів (як на паперових носіях, так і в електронній формі), які мають значення у кримінальному провадження, зокрема:

- документів, які стосуються працевлаштування осіб-водіїв у ТзОВ «Тамерлан Тур» (ЄДРПОУ 42425983)та перетинання ними державного кордону протягом 2022 року, зокрема ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ; ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ; ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ; ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ; ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ; ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ; ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ; ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ; ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ; ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ; ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_16 ; ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ; ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ; ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ; ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ; ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ; ОСОБА_35 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ; ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ; ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_38 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ; ОСОБА_39 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ; ОСОБА_40 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ; ОСОБА_41 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ; ОСОБА_43 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ; ОСОБА_44 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_46 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ; ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ; ОСОБА_48 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ; ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ; ОСОБА_50 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ; ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ; ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ; ОСОБА_53 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ; ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ; ОСОБА_55 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ; ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ; ОСОБА_57 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ; ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ; ОСОБА_59 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ; ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ; ОСОБА_61 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ; ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ; ОСОБА_63 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ; ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ; ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ; ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ; ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ; ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ; ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ; ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ; ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ; ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ; ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ; ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ; ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ; ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_58 ; ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_59 ; ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_60 ; ОСОБА_81 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ; ОСОБА_82 , ІНФОРМАЦІЯ_61 ; ОСОБА_83 , ІНФОРМАЦІЯ_62 ; ОСОБА_84 , ІНФОРМАЦІЯ_63 ; ОСОБА_85 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ; ОСОБА_86 , ІНФОРМАЦІЯ_64 ; ОСОБА_87 , ІНФОРМАЦІЯ_65 ; ОСОБА_88 , ІНФОРМАЦІЯ_66 ; ОСОБА_89 , ІНФОРМАЦІЯ_67 ; ОСОБА_90 , ІНФОРМАЦІЯ_68 ; ОСОБА_91 , ІНФОРМАЦІЯ_69 ; ОСОБА_92 , ІНФОРМАЦІЯ_70 ; ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_71 ; ОСОБА_94 , ІНФОРМАЦІЯ_72 ; ОСОБА_95 , ІНФОРМАЦІЯ_73 ; ОСОБА_96 , ІНФОРМАЦІЯ_74 ; ОСОБА_97 , ІНФОРМАЦІЯ_75 ; ОСОБА_98 , ІНФОРМАЦІЯ_76 ; ОСОБА_99 , ІНФОРМАЦІЯ_77 ; ОСОБА_100 , ІНФОРМАЦІЯ_78 ; ОСОБА_101 , ІНФОРМАЦІЯ_79 ; ОСОБА_102 , ІНФОРМАЦІЯ_80 ; ОСОБА_103 , ІНФОРМАЦІЯ_81 ; ОСОБА_104 , ІНФОРМАЦІЯ_82 ; ОСОБА_105 , ІНФОРМАЦІЯ_83 ; ОСОБА_106 , ІНФОРМАЦІЯ_84 ; ОСОБА_107 , ІНФОРМАЦІЯ_85 ; ОСОБА_108 , ІНФОРМАЦІЯ_86 ; ОСОБА_109 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ; ОСОБА_110 , ІНФОРМАЦІЯ_87 ; ОСОБА_111 , ІНФОРМАЦІЯ_88 ; ОСОБА_112 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ; ОСОБА_113 , ІНФОРМАЦІЯ_89 ; ОСОБА_114 , ІНФОРМАЦІЯ_90 ; ОСОБА_115 , ІНФОРМАЦІЯ_91 ; ОСОБА_116 , ІНФОРМАЦІЯ_92 ; ОСОБА_117 , ІНФОРМАЦІЯ_93 ; ОСОБА_118 , ІНФОРМАЦІЯ_94 ; ОСОБА_119 , ІНФОРМАЦІЯ_95 ; ОСОБА_120 , ІНФОРМАЦІЯ_96 ; ОСОБА_121 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; ОСОБА_122 , ІНФОРМАЦІЯ_97 ; ОСОБА_123 , ІНФОРМАЦІЯ_98 ; ОСОБА_124 , ІНФОРМАЦІЯ_99 ; ОСОБА_125 , ІНФОРМАЦІЯ_100 ; ОСОБА_126 , ІНФОРМАЦІЯ_101 ; ОСОБА_127 , ІНФОРМАЦІЯ_102 ; ОСОБА_128 , ІНФОРМАЦІЯ_103 ; ОСОБА_129 , ІНФОРМАЦІЯ_104 ; ОСОБА_130 , ІНФОРМАЦІЯ_105 ; ОСОБА_131 , ІНФОРМАЦІЯ_106 ; ОСОБА_132 , ІНФОРМАЦІЯ_107 ; ОСОБА_133 , ІНФОРМАЦІЯ_108 ; ОСОБА_134 , ІНФОРМАЦІЯ_109 ; ОСОБА_135 , ІНФОРМАЦІЯ_110 ; ОСОБА_136 , ІНФОРМАЦІЯ_111 ; ОСОБА_137 , ІНФОРМАЦІЯ_112 ; ОСОБА_138 , ІНФОРМАЦІЯ_113 ; ОСОБА_139 , ІНФОРМАЦІЯ_114 ; ОСОБА_140 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ; ОСОБА_141 , ІНФОРМАЦІЯ_115 ; ОСОБА_142 , ІНФОРМАЦІЯ_116 ; ОСОБА_143 , ІНФОРМАЦІЯ_117 ; ОСОБА_144 , ІНФОРМАЦІЯ_118 ; ОСОБА_145 , ІНФОРМАЦІЯ_119 ; ОСОБА_146 , ІНФОРМАЦІЯ_120 ; ОСОБА_147 , ІНФОРМАЦІЯ_121 ; ОСОБА_148 , ІНФОРМАЦІЯ_122 ; ОСОБА_149 , ІНФОРМАЦІЯ_123 ; ОСОБА_150 , ІНФОРМАЦІЯ_124 ; ОСОБА_151 , ІНФОРМАЦІЯ_125 ; ОСОБА_152 , ІНФОРМАЦІЯ_126 ; ОСОБА_153 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ; ОСОБА_154 , ІНФОРМАЦІЯ_127 ; ОСОБА_155 , ІНФОРМАЦІЯ_128 ; ОСОБА_156 , ІНФОРМАЦІЯ_129 ; ОСОБА_157 , ІНФОРМАЦІЯ_130 ; ОСОБА_158 , ІНФОРМАЦІЯ_131 ; ОСОБА_159 , ІНФОРМАЦІЯ_132 ; ОСОБА_160 , ІНФОРМАЦІЯ_133 ; ОСОБА_161 , ІНФОРМАЦІЯ_134 ; ОСОБА_162 , ІНФОРМАЦІЯ_135 ; ОСОБА_163 , ІНФОРМАЦІЯ_136 ; ОСОБА_164 , ІНФОРМАЦІЯ_137 ; ОСОБА_165 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ; ОСОБА_166 , ІНФОРМАЦІЯ_138 ; ОСОБА_167 , ІНФОРМАЦІЯ_139 ; ОСОБА_168 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_169 , ІНФОРМАЦІЯ_140 ; ОСОБА_170 , ІНФОРМАЦІЯ_141 ; ОСОБА_171 , ІНФОРМАЦІЯ_142 ; ОСОБА_172 , ІНФОРМАЦІЯ_143 ; ОСОБА_173 , ІНФОРМАЦІЯ_144 ; ОСОБА_174 , ІНФОРМАЦІЯ_145 ; ОСОБА_175 , ІНФОРМАЦІЯ_146 ; ОСОБА_176 , ІНФОРМАЦІЯ_147 ; ОСОБА_177 , ІНФОРМАЦІЯ_148 ; ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ; ОСОБА_178 , ІНФОРМАЦІЯ_149 ; ОСОБА_179 , ІНФОРМАЦІЯ_150 ; ОСОБА_180 , ІНФОРМАЦІЯ_151 ; ОСОБА_181 , ІНФОРМАЦІЯ_152 ; ОСОБА_182 , ІНФОРМАЦІЯ_153 ; ОСОБА_183 , ІНФОРМАЦІЯ_154 ; ОСОБА_184 , ІНФОРМАЦІЯ_155 ; ОСОБА_185 , ІНФОРМАЦІЯ_156 ; ОСОБА_186 , ІНФОРМАЦІЯ_157 ; ОСОБА_187 , ІНФОРМАЦІЯ_158 ; ОСОБА_188 , ІНФОРМАЦІЯ_159 ; ОСОБА_189 , ІНФОРМАЦІЯ_160 ; ОСОБА_190 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ; ОСОБА_191 , ІНФОРМАЦІЯ_161 ; ОСОБА_192 , ІНФОРМАЦІЯ_162 ; ОСОБА_193 , ІНФОРМАЦІЯ_163 ; ОСОБА_194 , ІНФОРМАЦІЯ_164 ; ОСОБА_195 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_165 ; ОСОБА_196 , ІНФОРМАЦІЯ_166 ; ОСОБА_197 , ІНФОРМАЦІЯ_167 ; ОСОБА_198 , ІНФОРМАЦІЯ_168 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_169 , ОСОБА_199 , ІНФОРМАЦІЯ_170 ; ОСОБА_200 , ІНФОРМАЦІЯ_171 ;

- ключі ЕЦП до системи «Шлях» «Укртрансбезпеки»;

- блокнотів, записників, зошитів, чорнових записів, інших знарядь та засобів вчинення кримінального правопорушення;

- інших речей, предметів та документів як на паперових носіях, та і в електронній формі; стаціонарної та портативної комп`ютерної техніки (у тому числі десктопів/неттопів/моноблоків, серверів, ноутбуків (лептопів)/ультрабуків/нетбуків/хомбуків/макбуків/планшетів), електронних пристроїв обробки та зберігання інформації (у тому числі мобільних телефонів (смартфонів); СІМ-карток будь-яких операторів телефонного зв`язку; інших електронних носіїв та накопичувачів інформації, які містять відомості, що мають значення для кримінального провадження.

Ухвалу скерувати слідчому СВ Стрийського РУП ГУ Національної поліції у Львівській області капітану поліції ОСОБА_3 .

Ухвала надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.

Строк дії ухвали - один місяць з дня її постановлення.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає та має силу оригіналу.

Повний текст ухвали оголошено 12.03.2024 о 13 год. 00 хв.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудСтрийський міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення11.03.2024
Оприлюднено13.03.2025
Номер документу117580262
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи

Судовий реєстр по справі —456/3642/23

Ухвала від 11.09.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 11.09.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 13.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 13.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 13.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 09.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 09.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 09.05.2024

Кримінальне

Стрийський міськрайонний суд Львівської області

Шрамко Р. Т.

Ухвала від 22.04.2024

Кримінальне

Львівський апеляційний суд

Березюк О. Г.

Ухвала від 22.04.2024

Кримінальне

Львівський апеляційний суд

Березюк О. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні