ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Коцюбинського, 2А, м. Ужгород, 88000, e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua, вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua
УХвала
"13" березня 2024 р. м. УжгородСправа № 907/393/22
Суддя Господарського суду Закарпатської області Лучко Р.М., розглянувши клопотання представника позивача, адвоката Нескородя В.М. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні Ленінського районного суду м. Полтави у справі № 907/393/22
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ДВК АГРО, с. Новий Калкаїв Семенівського району Полтавської області
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім Севлюш БУД, м. Виноградів Закарпатської області
про стягнення 517 424,76 грн
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Господарського суду Закарпатської області перебуває справа № 907/393/22 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ДВК АГРО звернулося до Товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім Севлюш БУД про стягнення 517 424,76 грн сплачених коштів.
Ухвалою від 20 лютого 2024 року суд поновив провадження у справі №907/393/22 та повідомив учасників процесу про проведення підготовчого засідання 14 березня 2024 р. о 10:00 год. у приміщенні Господарського суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а, зал судових засідань №2.
12 березня 2024 року через систему "Електронний суд" до Господарського суду Закарпатської області надійшло клопотання від 12.03.2024 у якому представник позивача, адвокат Нескородь В.М. просить суд провести наступне судове засідання в режимі дистанційного судового провадження за допомогою відеоконференції із зали Ленінського районного суду м. Полтави.
Розглянувши клопотання представника про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні суду, суд дійшов висновку про залишення такого без розгляду з огляду на наступне.
Відповідно до частин восьмої статті 197 ГПК України, у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції надійшло до суду за два дні до судового засідання, тобто з порушенням строку, визначеного ч. 8 ст. 197 ГПК України.
За приписами ст. 118 Господарського процесуального кодексу України право на вчинення процесуальних дій втрачається із закінченням встановленого законом або призначеного судом строку. Заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи подання клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами строку, визначеного ч. 8 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, відсутність клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку, суд дійшов висновку про залишення клопотання позивача без розгляду на підставі ч. 2 ст. 118 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись ст. ст. 118, 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Клопотання представника позивача адвоката Нескородя В.М. від 12.03.2024 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні Ленінського районного суду м. Полтави у справі - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку, визначеному Главою 1 Розділу IV Господарського процесуального кодексу України.
Суддя Р.М. Лучко
Суд | Господарський суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 13.03.2024 |
Оприлюднено | 15.03.2024 |
Номер документу | 117620815 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Закарпатської області
Лучко Р.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні