Справа №521/18603/20
Провадження №2/521/86/24
УХВАЛА
про залучення третьої особи до участі у справі
27 лютого 2024 року місто Одеса
Малиновський районний суд міста Одеси в складі:
головуючий суддя Плавич І.В.,
секретар судового засідання Петренко Д.В.,
розглянувши у відритому судовому засіданні в місті Одесі заяву представника позивача про залучення Одеської міської ради, до участі у справі у якості третьої особи на боці позивача, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, шляхом зобов`язання вчинити певні дії,
УСТАНОВИВ:
У провадженні суду знаходиться на розгляді цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, шляхом зобов`язання вчинити певні дії.
Стороною позивача було надано клопотання про залучення Одеської міської ради, до участі у справі у якості третьої особи на боці позивача, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, у якій сторона посилається на те, що земельна ділянка за адресою: АДРЕСА_1 , знаходиться в комунальній власності.
Учасники цивільного процесу у відкрите судове засідання не з`явились, повідомлялись судом належним чином, причини неявки суду не відомі.
Відповідно до ч. 1ст. 53 ЦПК Українитреті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
Відповідно до ч. 3ст. 53 ЦПК Україниякщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Відповідно до ч. 5, 7ст. 53 ЦПК Українипро залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. Вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, не тягне за собою розгляду справи спочатку.
Відтак, вивчивши матеріали справи у їх сукупності, взявши до уваги обставини спору і пояснення сторін, з метою з`ясування необхідних обставин у справі та забезпечення всебічного і об`єктивного вирішення спору, суд вбачає обґрунтованим залучити до участі у справі Одеську міську раду до участі у справі у якості третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору.
Керуючись ст.12,52, 53, 81, 84 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Залучити до участі у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою, шляхом зобов`язання вчинити певні дії, в якості третьої особи на боці позивача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору Одеську міськураду (Код за ЄДРПОУ:26597691, адреса:65026, м. Одеса, вул. Думська, 1).
Ухвала суду остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Роз`яснити особам, які беруть участь у справі що заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються в подальшому до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: І.В. Плавич
Суд | Малиновський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2024 |
Оприлюднено | 19.03.2024 |
Номер документу | 117701656 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Цивільне
Малиновський районний суд м.Одеси
Плавич І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні