Номер провадження: 33/813/908/24
Номер справи місцевого суду: 521/25295/23
Головуючий у першій інстанції Федоренко Т. І.
Доповідач Артеменко І. А.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
про проведення дистанційного провадження в режимі відеоконференції
26.03.2024 року м. Одеса
Суддя Одеського апеляційного суду Артеменко І.А., розглянувши клопотання захисника Збіглея Ігоря Володимировича в інтересах ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду в справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.483 МК України,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Одеського апеляційного суду знаходиться апеляційна скарга захисника Збіглея І.В. в інтересах ОСОБА_1 на постанову Малиновського районного суду м.Одеси від 29.02.2024 у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.483 МК України.
Розгляд справи призначено на 01.04.2024 на 10.20 год.
25.03.2024 від захисника Збіглея І.В. в інтересах ОСОБА_1 надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Вважаю, що вказане клопотання підлягає задоволенню з таких підстав.
Норми чинного КУпАП не регулюють порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення в режимі відеоконференції, а тому суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону.
Згідно з п.1 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Згідно з ч.7 ст.11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.
З урахуванням викладеного, відповідно до ст.1 КУпАП та ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод з метою забезпечення об`єктивного розгляду справи у визначенні КУпАП процесуальні строки, суд вважає за необхідне здійснити розгляд даної справи у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Керуючись ч.1 ст.2 КУпАП, ч.7 ст.11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів, суд
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання захисника Збіглея Ігоря Володимировича в інтересах ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.
Судові засідання в справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.483 МК України проводити за участі захисника Збіглея Ігоря Володимировича (обліковий запис ІНФОРМАЦІЯ_1 ) в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua).
Попередити заявника, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали негайно надіслати заявнику для виконання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя І.А.Артеменко
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2024 |
Оприлюднено | 27.03.2024 |
Номер документу | 117895975 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Категорія | Справи про порушення митних правил, які підлягають розгляду в судовому порядку Митний кодекс 2012 р. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю |
Адмінправопорушення
Одеський апеляційний суд
Артеменко І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні