Справа № 367/2671/24
Провадження №2/367/3465/2024
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
22 березня 2024 року м. Ірпінь
Суддя Ірпінського міського суду Київської областіКравчук Ю.В., вирішуючи питання щодо відкриття провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ірпінського відділу державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Ірпінської державної нотаріальної контори, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради про скасування арештів та заборони, -
в с т а н о в и в:
До Ірпінського міського суду Київської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ірпінського відділу державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Ірпінської державної нотаріальної контори, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради про скасування арештів та заборони, яка не відповідає вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Відповідно до частини третьоїстатті 3 ЦПК Українипровадження у цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Пунктом 29 Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) передбачено, що у разі подання до суду документів в електронній формі учасник зобов`язаний у випадках, визначених процесуальним законодавством, надати доказ надсилання іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.
Частинами 5-7статті 43 ЦПК України, вредакції на момент подання вказаного позову, встановлено право подавати документи (в тому числі процесуальні документи, письмові та електронні докази тощо) до суду, а також вчиняти процесуальні дії учасниками справи в електронній формі з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. Процесуальні документи в електронній формі мають подаватися учасниками справи до суду з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).У разі подання до суду документів в електронній формі учасник справизобов`язанийнадати доказ надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.
Позовна заява ОСОБА_1 , ОСОБА_2 сформована всистемі «Електроннийсуд»,проте доказинадсилання листомз описомвкладення Ірпінськійдержавній нотаріальнійконторі до суду не надано.
Тому позивачу слід привести додані документи у відповідність до вищезазначеного, надавши необхідні докази.
При цьому суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до частини восьмоїстатті 14 ЦПК Україниреєстрація в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі не позбавляє права на подання документів до суду в паперовій формі.
Особи, які зареєстрували офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, можуть подати процесуальні, інші документи, вчинити інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з використанням власного електронного підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно доЗакону України «Про електронні довірчі послуги», якщо інше не передбачено Кодексом.
Враховуючи викладене вважаю, що позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ірпінського відділу державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Ірпінської державної нотаріальної контори, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради про скасування арештів та заборони - слід залишити без руху та надати позивачам строк для усунення вказаних недоліків повідомивши, що відповідно до частини 3статті 185 ЦПК України, якщо позивачі відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконають вимоги, визначені статтями175і177цьогоКодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст.ст.175,177,185 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Ірпінського відділу державної виконавчої служби у Бучанському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Ірпінської державної нотаріальної контори, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Центр надання адміністративних послуг Бучанської міської ради про скасування арештів та заборони - залишити без руху.
Позивачу надати строк для усунення недоліків зазначених в ухвалі судді - 10 днів з дня отримання копії даної ухвали.
У разі не усунення недоліків у встановлений строк, позовна заява відповідно доч.3 ст.185 ЦПК Українибуде визнана неподаною та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://ip.ko.court.gov.ua/sud1013/.
Суддя Ю.В.Кравчук
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 22.03.2024 |
Оприлюднено | 28.03.2024 |
Номер документу | 117912521 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Ірпінський міський суд Київської області
Кравчук Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні