Єдиний унікальний номер 448/560/24
Провадження № 2/448/316/24
У Х В А Л А
28.03.2024 суддя Мостиського районного суду Львівської області Гіряк С.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову,
В С Т А Н О В И В :
1. Позивач ОСОБА_1 звернувся до Мостиського районного суду Львівської області із позовною заявою до відповідачки ОСОБА_2 про визнання недійсним заповіту.
2. До відкриття провадження у справі, разом із позовною заявою, позивач подав заяву про забезпечення вказаного позову, в якій просить накласти арешт на частину будинку АДРЕСА_1 , яка належить ОСОБА_3 , при цьому вказав, що така заява до пред`явлення позову.
3. Дослідивши матеріали поданої заяви суд приходить до наступного висновку.
4. З поданої заяви про забезпечення позову та доданих до неї документів вбачається, що заява подана без додержання вимог, викладених уст. 151 ЦПК України.
5. Відповідно до вимогст. 151 ЦПК України: заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта (для фізичних осіб - громадян України), номери засобів зв`язку, адресу електронної пошти (за наявності), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;
3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;
4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;
5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник;
6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення;
7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
2. Якщо заява про забезпечення позову подається до відкриття провадження у справі, в такій заяві додатково зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших осіб, які можуть отримати статус учасника справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти.
Реєстраційний номер облікової картки платника податків або паспортні дані інших сторін - фізичних осіб, які не є підприємцями, вказуються у випадку, якщо вони відомі заявнику.
6. Всупереч вимогам ч. 2ст. 151 ЦПК Українизаявник в заяві про забезпечення позову зазначив відповідачкою ОСОБА_2 , вказавши, що її дата народження, адреса реєстрації та місця проживання, засоби зв`язку не відомі.
7. Крім того, ОСОБА_1 одночасно звернувшись із заявою про забезпечення позову та позовною заявою, зазначив, що заява про забезпечення позову подана до пред`явлення позову.
8. Також, всупереч вимогам ст. 151 ЦПК України, заявник не вказав пропозиції щодо зустрічного забезпечення.
9. До відкриття провадження у справі, разом із позовною заявою, позивач подав заяву про забезпечення вказаного позову, в якій вона просить накласти арешт на частину будинку АДРЕСА_1 , яка належить ОСОБА_3 , при цьому не зазначив повної адреси розташування нерухомого майна, на яке росить накласти арешт.
10. Відповідно до ч. 10ст. 153 ЦПК Українисуд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимогстатті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.
11. Враховуючи вищевикладене, суд вважає необхідним заяву про забезпечення позову повернути заявнику, оскільки її подано з порушеннямст.151 ЦПК України.
Керуючись ст. ст.151,153,258-260,352 ЦПК України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
1. Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову повернути заявнику, як таку, що подана без додержання вимог статті 151 ЦПК України.
2. Роз`яснити, що повернення заяви про забезпечення позову не позбавляє позивача права повторно подати заяву про забезпечення позову, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви про забезпечення позову.
3. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Львівського апеляційного суду.
Ухвала суду підписана 28.03.2024.
Суддя Світлана ГІРЯК
Суд | Мостиський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 28.03.2024 |
Оприлюднено | 01.04.2024 |
Номер документу | 117993505 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Мостиський районний суд Львівської області
Гіряк С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні