Справа № 203/4585/23
Провадження № 2-с/0203/4/2024
УХВАЛА
27 березня 2024 року у місті Дніпрі суддя Кіровського районного суду м.Дніпропетровська Ханієва Ф.М., перевіривши заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого в цивільній справі № 203/4585/23, за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Управбуд «Слобожанський» про стягнення заборгованості по оплаті з надання послуг по утриманню будинку, інфляційних витрат та трьох відсотків річних з ОСОБА_1 ,
встановив:
25.03.2024 року засобами електронного зв`язку на електронну пошту Кіровського районного суду м. Дніпропетровська надійшла заява боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого в цивільній справі № 203/4585/23, за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Управбуд «Слобожанський» про стягнення заборгованості по оплаті з надання послуг по утриманню будинку, інфляційних витрат та трьох відсотків річних з ОСОБА_1 .
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 25.03.2024 року, заяву про скасування судового наказу в цивільній справі №203/4585/23 було розподілено головуючому судді Ханієвій Ф.М., справу за заявою про скасування судового наказу було передано судді канцелярією суду 26.03.2024 року.
Суд, вивчивши матеріали заяви, доходить висновку, що заява підлягає поверненню заявнику без розгляду, відповідно до частини 6 статті 170 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України).
Вимоги щодо форми і змісту заяви про скасування судового наказу та строки її подання визначені ст. 170 ЦПК України.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 170 ЦПК України, заява про скасування судового наказу має містити, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Так, відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 170 ЦПК України, до заяви про скасування судового наказу додаються , зокрема, документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до пп. 4-2 п. 4 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», ставки судового збору встановлюються у таких розмірах, зокрема, за подання до суду заяви про скасування судового наказу 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто у розмірі 151,40 грн, станом на 01.01.2024 року.
Водночас заявник (боржник) не додала до заяви про скасування судового наказу документа, що підтверджує сплату судового збору у розмірі 151,40 грн про що також свідчить акт Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 25.03.2024 року № 10.
Відповідно до ч. 6 ст. 170 ЦПК України, у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
З огляду на викладене, суд доходить висновку, що заява боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Керуючись ст.ст.170, 260, 353 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого в цивільній справі № 203/4585/23, за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Управбуд «Слобожанський» про стягнення заборгованості по оплаті з надання послуг по утриманню будинку, інфляційних витрат та трьох відсотків річних з ОСОБА_1 повернути заявнику (боржнику) без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення відповідної ухвали суду.
Суддя Ф.М. Ханієва
Суд | Кіровський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 27.03.2024 |
Оприлюднено | 03.04.2024 |
Номер документу | 118048022 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про скасування судового наказу |
Цивільне
Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
Ханієва Ф. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні