Ухвала
від 09.04.2024 по справі 127/2-60/2002
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 127/2-60/2002

Провадження № 2-зз/127/26/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

09 квітня 2024 року м. Вінниця

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Воробйов В.В., розглянувши матеріали заяви представника відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Інструмент» Тетевої-Родюк Ірини Олександрівни про скасування заходів забезпечення позову, -

В С Т А Н О В И В:

До Вінницького міського суду Вінницької області надійшли матеріали заяви представника відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Інструмент» Тетевої-Родюк Ірини Олександрівни про скасування заходів забезпечення позову.

За правилами цивільного процесуального законодавства, заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.

Однак, вказана заява не відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, а саме в заяві не зазначено всіх заінтересованих осіб, які мають приймати участь у розгляді заяви про скасування заходів забезпечення позову, зокрема позивачів на користь яких рішенням суду було стягнуто грошові кошти, також не надано примірників заяви та копій долучених до неї матеріалів (документів) відповідно до кількості заінтересованих осіб, зокрема позивачів/стягувачів.

Відповідно до ч. 1 ст. 177 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.

Згідно ізч.5ст.177ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Відповідно до ст. 83 ЦПК України позивач повинен подати докази разом з поданням позовної заяви.

Відповідно до п. 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України №9 від 22.12.2006 року «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», заходи забезпечення позову мають тимчасовий характер і діють до виконання рішення суду, яким закінчується розгляд справи по суті. Зважаючи на це, суд при задоволенні позову не вправі скасовувати вжиті заходи до виконання рішення або зміни способу його виконання, за винятком випадків, коли потреба в забезпеченні позову з тих чи інших причин відпала або змінились обставини, що зумовили його застосування.

Таким чином, зазначена заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушення вимог ЦПК України, а саме заявником не викладено обставин та не зазначено доказів щодо: повного виконання рішення суду у справі № 2-60/2002 від 18.03.2002 року.

Відтак, заявнику у порядку усунення недоліків необхідно надати до суду: заяву у новій редакції у відповідній кількості заінтересованих осіб, в якій зазначити всіх заінтересованих осіб, вказавши відомості про них, відповідно до вимог п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України.

Відповідно до ч. 1 ст.185ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху (ч. 2 ст. 185 ЦПК України).

Згідно з ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

За таких обставин, дану заяву слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення зазначених недоліків.

На підставівикладеного такеруючись ст.ст.175,177,185 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Матеріали заяви представника відповідачаТовариства зобмеженою відповідальністю«Інструмент» Тетевої-РодюкІрини Олександрівнипро скасуваннязаходів забезпеченняпозову -залишити безруху танадати заявникустрок дляусунення вказанихнедоліків до16.04.2024року,але небільше ніжп`ять днівз днявручення ухвалипро залишеннязаяви безруху,про щоповідомити заявника.

В разі невиконання вказаних недоліків, дана заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення09.04.2024
Оприлюднено12.04.2024
Номер документу118253217
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші процесуальні питання

Судовий реєстр по справі —127/2-60/2002

Ухвала від 14.05.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Воробйов В. В.

Ухвала від 09.04.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Воробйов В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні