Справа № 761/24318/19
Провадження № 2/761/122/2024
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 квітня 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцев Д.О., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Гладиш Я.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Укрсиббанк» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ректайм», ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» про встановлення нікчемності правочину та визнання недійсними правочинів,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебуває вказана цивільна справа.
Через підсистему Електронний суд представник позивача- адвокат Гладиш Я.М. подала клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Дослідивши матеріали цивільної справи, подане клопотання, суд дійшов до наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Проведення судового засідання в режимі відеоконференції є не обов`язком, а правом суду, відповідне питання вирішується з урахуванням характеру справи, обставин, які підлягають з`ясуванню і перевірці, обсягу і характеру доказів, матеріалів, які підлягають огляду, дослідженню тощо. Судом береться до уваги необхідність забезпечення усім учасникам справи можливості належного вчинення процесуальних дій, виконання процесуальних обов`язків і здійснення процесуальних прав, у тому числі, щодо участі в судовому засіданні та перевірки відповідних доказів.
Разом з тим, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. В матеріалах клопотання не надано доказів надсилання копії заяви іншим учасникам справи.
Відтак, суд приходить до висновку, що клопотання подане з порушенням дотримання вимог ч. 2 ст. 212 ЦПК України та підлягає поверненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання представника позивача - адвоката Гладиш Я.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Укрсиббанк» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ректайм», ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» про встановлення нікчемності правочину та визнання недійсними правочинів - повернути.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.04.2024 |
Оприлюднено | 15.04.2024 |
Номер документу | 118299025 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні