Ухвала
від 11.04.2024 по справі 646/4356/19
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ПОЛТАВИ

Ленінський районний суд м.Полтави

Справа № 646/4356/19

Провадження № 2/553/76/2024

У Х В А Л А

Іменем України

11.04.2024м. Полтава

Ленінський районний суд м. Полтави у складі головуючого судді Фоміної Ю.В. за участю секретаря судового засідання Долгової М.М., позивача ОСОБА_1 , представника відповідача ОСОБА_2 , розглянувши у підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції матеріали цивільної справи №646/4356/19 за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз», Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз Збут», третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити певні дії, відшкодування матеріальної та моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Ленінського районного суду м. Полтави перебуває вищезазначена справа.

В підготовчому судовому засіданні позивачем ОСОБА_1 заявлено клопотання про витребування доказів, а саме зобов`язати Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз» надати суду та позивачу копії наступних документів: заяву ОСОБА_1 про його реєстрацію особового рахунку НОМЕР_1 за адресою: АДРЕСА_1 ; договір розподілу природного газу, який був укладений між ПАТ «Харківміськгаз» та ОСОБА_1 ; копії витягів із журналів реєстрації запитуваних вище документів (заяви, договору), строк збереження яких довічний; наказ №01Но-130-0519 від 20.05.2019 року «Про проведення організаційно-правових заходів щодо зміни типу та найменування Товариства», який надавався суду разом з запереченнями від 10.09.2019 року, витяг з ЄДРПОУ, який надавався до суду разом із запереченням від 10.09.2019 року.

При цьому позивач пояснив, що він до відповідача із такою заявою не звертався та письмовий договір не підписував, таких документів не має. Також позивач вважає за необхідним закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті.

Преставник відповідача проти задоволення клопотання заперчив, оскільки таку ухвалу суду неможливо виконати, щодо призначення справи до розгляду по суті не заперечує.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд дійшов наступних висновків за результатами підготовчого провадження.

Відповідно до ч. 1 ст.13 ЦПК України,суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цьогоКодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ч.1ст.84 ЦПК України,учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Приймаючи до уваги заявлені вимоги, наявні у матеріалах справи докази, а саме тої обставини, що в матеріалах справи (том 1 стор.44) мається копія наказу №001Но-130-0519 від 20.05.2019 року «Про проведення організаційно-правових заходів щодо зміни типу та найменування Товариства», та виписка з ЄДРПОУ АТ «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз», засвідчена належним чином (том 1 стор.44,45), крім того перевірку зміни найменування юридичної особи можливо здійснити у вільному доступі через мережу інтернет, та як пояснив позивач заяву про реєстрацію (відкриття) особового рахунку він не подавав, письмовий договір розподілу природного газу з ПАТ «Харківміськгаз» не підписував, посилання на дату або інших ідентифікуючих ознак заяви та договору позивач не зазначив, у звязку із чим судд приходить до висновку про відмову у задоволенні клопотання позивача про витребування доказів як заявленого необгрунтовано, позивач має право в будь-який час ознайомитися із матеріалами цивільної справи та зробити з них копії.

Також, враховуючи завдання та строк підготовчого провадження, передбачені ст.189 ЦПК України, а саме те, що позивачем уточнені позовні вимоги в остаточній редакції, відповідачі надали суду та позивачу свій письмовий відзив на уточнені позовні вимоги, які підлягають долученню до справи та дослідженню в судовому засіданні з розгляду по суті, думку учасників підготовчого судового засідання, розумність строкі розгляду справи судом, суд вважає за необхідним закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті.

Для повного всестороннього розгляду справи по суті надані сторонами письмові докази долучаються до матеріалів цивільної справи, підлягають дослідженню в судовому засіданні з розгляду справи по суті після вступного слова сторін та третьої особи, та їх оцінка надається судом у нарадчій кімнаті після з`ясування всіх обставин справи та виниклих правовідносин.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.13,84, 189,196-198,200 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні клопотання позивача від 31.03.2024 року про витребування доказів, - відмовити.

Закрити підготовче провадження по цивільній справі 646/4356/19 за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз», Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз Збут», третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору ОСОБА_3 про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити певні дії, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Призначити справу до розгляду по суті в судовому засіданні на13.05.2024 року на 14.00 годину в приміщенні Ленінського районного суду м. Полтави, яке проводити в режимі відеоконференції за участі позивача та представників відповідача з власних засобів.

В судове засідання викликати позивача, представників відповідачів, третю особу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ленінського районного суду м. Полтави Ю. В. Фоміна

СудЛенінський районний суд м.Полтави
Дата ухвалення рішення11.04.2024
Оприлюднено15.04.2024
Номер документу118316079
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —646/4356/19

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 23.07.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 28.06.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 20.06.2024

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Рішення від 13.05.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Фоміна Ю. В.

Рішення від 13.05.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Фоміна Ю. В.

Ухвала від 11.04.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Фоміна Ю. В.

Ухвала від 17.01.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Фоміна Ю. В.

Ухвала від 15.01.2024

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Фоміна Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні