Справа № 761/24318/19
Провадження № 2/761/122/2024
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 квітня 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцев Д.О., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Гладиш Я.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Укрсиббанк» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ректайм», ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» про встановлення нікчемності правочину та визнання недійсними правочинів,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва знаходиться вказана цивільна справа.
Через підсистему «Електронний суд» суду представник позивача подала заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Дослідивши матеріали цивільної справи, подану заяву, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч.ч. 3 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Крім того, як передбачено ч.5 ст.212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Визначено, що система відеоконференцзв`язку - комплекс технічних засобів та система «EasyCon», що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку.
Оскільки, представник позивача просить провести судове засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon», з метою забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд дійшов висновку, що заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції є обґрунтованою та підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 212, 257, 260 Цивільного процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача - адвоката Гладиш Я.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Укрсиббанк» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ректайм», ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Комунальне підприємство «Центр державної реєстрації» про встановлення нікчемності правочину та визнання недійсними правочинів - задовольнити.
Забезпечити участь представника позивача - адвоката Гладиш Я.М., в судовому засіданні, розгляд якого призначено на 10:00 годин 17 квітня 2024 року, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon» за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Роз`яснити учасникам справи, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно: зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку «EasyCon» за 10 хвилин до визначеного часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру), перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи «EasyCon»; очікувати запрошення секретаря судового засідання для участі в судовому засіданні.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом до мережі Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції системи «EasyCon» поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку ст. 261 ЦПК України.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2024 |
Оприлюднено | 18.04.2024 |
Номер документу | 118390575 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні