Постанова
від 12.04.2024 по справі 911/999/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"12" квітня 2024 р. м. Київ Справа № 911/999/23

Господарський суд Київської області у складі судді Гребенюк Т.Д.,

за участю секретаря судового засідання Оксенюк А.О.,

розглянувши клопотання розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес арбітражного керуючого Іваненка Є.В. про визнання боржника банкрутом та перехід до ліквідаційної процедури (вх. № 4563/24 від 05.04.2024)

у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229)

за участі:

арбітражний керуючий - Іваненко Є.В.; представник боржника - Дубовський П.В.

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Господарського суду Київської області перебуває справа №911/999/23 про банкрутство боржника Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес.

Ухвалою Господарського суду Київської області від 21.04.2023, зокрема, відкрито провадження у справі № 911/999/23 за заявою Фізичної особи-підприємця Білика Сергія Івановича про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес та призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Бандуру Івана Васильовича; встановлено грошову винагороду розпорядника майна боржника у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень у відповідності до ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства.

Офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ Ліга-Прогрес здійснено 21.04.2023, номер публікації якого 70466.

Ухвалою Суду від 19.07.2023 було зобов`язано розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Бандуру Івана Васильовича організувати проведення зборів кредиторів боржника за місцезнаходженням боржника; письмово повідомити учасників у справі про банкрутство про місце, дату і час проведення зборів кредиторів боржника, належні докази про що надати суду; зобов`язано розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Бандуру Івана Васильовича надати суду протокольне рішення зборів кредиторів боржника, передбачене ч.9 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою суду від 12.01.2024 року відсторонено від виконання повноважень розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражного керуючого Бандуру Івана Васильовича за його заявою та призначено розпорядником майна у справі про банкрутство ТОВ "Ліга-Пргрес" арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1412 від 19.07.2013).

Від арбітражного керуючого Іваненка Є.В. надійшло клопотання (вх.№4563/24 від 05.04.2024), відповідно до якого розпорядник майна просив визнати Товариство з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру; призначити ліквідатором ТОВ Ліга-Прогрес арбітражного керуючого Іваненка Є.В.

У судовому засіданні 12.04.2024 арбітражний керуючий просив визнати боржника банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

Представник боржника не заперечував щодо задоволення такого клопотання арбітражного керуючого.

Розглянувши клопотання арбітражного керуючого про визнання ТОВ Ліга-Прогрес банкрутом та перехід до ліквідаційної процедури, Суд зазначає про таке.

Відповідно до ч.1 ст. 49 Кодексу, у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. Частиною 3 ст. 49 Кодексу регламентовано, що у підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень, зокрема: ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

Аналіз положень ст. 49 Кодексу свідчить, що господарський суд, проводячи підсумкове засідання у справі про банкрутство, приймає рішення про введення наступної судової процедури щодо боржника, які визначені положеннями ст. 6 Кодексу. Отже, завдання підсумкового засідання суду полягає у з`ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження у справі (аналогічна правова позиція викладена у постанові Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 22.04.2021 у справі №918/420/16, від 08.06.2022 у справі №904/6691/20).

Верховний Суд неодноразово наголошував, що, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неплатоспроможність, тобто недостатність майна для задоволення вимог кредиторів, шляхом здійснення аналізу повноти проведених розпорядником майна заходів, які передбачені в процедурі розпорядження майном, та дослідити надані розпорядником майна належні та допустимі докази на підтвердження повноти проведення процедури розпорядження майном, зокрема, передбаченої у частині 3 статті 44 КУзПБ.

При цьому суд має з`ясувати актив і пасив боржника та співставити відомості щодо обох величин. Розмір пасиву боржника підлягає визначенню відповідно до затвердженого судом у порядку статті 47 КУзПБ реєстру вимог кредиторів. Відомості про актив боржника має містити звіт розпорядника майна про фінансово-майновий стан боржника. Зазначений звіт має бути предметом розгляду зборів кредиторів (комітету кредиторів), які на його підставі приймають рішення клопотати про перехід до наступної судової процедури.

Якщо встановлення пасиву боржника відбувається у попередньому засіданні суду, то остаточна правова оцінка активу і пасиву боржника та можливість відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом надається у підсумковому засіданні суду з огляду на перебування провадження у справі у процедурі розпорядження майном боржника.

На вирішення питання переходу до ліквідаційної процедури впливають, за загальним правилом, три чинники: закінчення 170-денного строку, відведеного для стадії розпорядження майном; наявність ознак банкрутства; наявність рішення зборів кредиторів щодо переходу до ліквідаційної процедури та відсутність пропозицій щодо санації боржника. Подібні за змістом висновки викладені, зокрема, в постанові Верховного Суду від 23.03.2023 у справі №911/1609/21.

Щодо повноти проведених розпорядником майна заходів у процедур розпорядження майном:

Абзацом 1 ч.1 ст.44 Кодексу передбачено, що під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, здійснення аналізу його фінансового стану, а також визначення наступної процедури (санації чи ліквідації). Частиною 3 ст. 44 Кодексу визначено обов`язки розпорядника майна під час процедури розпорядження майном, до яких, зокрема, віднесено проведення аналізу фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника; виявлення (за наявності) ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.

І. На виконання зазначених положень розпорядником майна було проведено аналіз фінансово-господарської діяльності ТОВ Ліга-Прогрес (т. 5 а.с. 38-63), в тому числі на предмет виявлення ознак неплатоспроможності, дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства та доведення до банкрутства за період з 2020 року по 2022 рік.

Згідно вказаного звіту:

Щодо структури необоротних активів: Єдиною статтею необоротних активів є основні засоби: нежилі приміщення балансовою вартістю 14762,1тис.грн. Частка основних засобів в активах підприємства зменшилась з 89,3% на 31.12.2020 року до 39,2% на 31.12.2022 року. Зменшення частки основних засобів в активах пов`язано із збільшенням величини оборотних активів при незмінній величині основних засобів. Коефіцієнт зносу основних засобів збільшився, що призвело до збільшення ступеня придатності основних засобів у межах нормативного строку служби до 37,3%. Ринкова оцінка основних засобів станом на 31.12.2022 року не здійснювалась.

Щодо структури оборотних активів (згідно звіту): за період, що аналізується, величина оборотних активів збільшилась на 13145,8 тис. грн., або в 10,7 разів від суми на початок періоду. Збільшення відбулось за статтею "Поточна дебіторська заборгованість" - на 11231,9 тис. грн. або в 14,5 рази від суми на початок періоду та грошові кошти на 2039,7 тис. грн. або в 6 разів від суми на початок періоду. За даними, наданими підприємством в 2021 році були придбані товари (автомобілі), які були реалізовані в 2021 році та частково в 2022 році. Станом на 31.12.2022 року підприємство не володіє запасами. Найбільш вагомою статтею оборотних активів протягом всього періоду була поточна дебіторська заборгованість.

Щодо платоспроможності (згідно звіту): станом на 31.12.2022 року коефіцієнт покриття має значення 1,1, а коефіцієнт забезпечення власними засобами від`ємний - такий фінансовий стан характеризується ознаками критичної неплатоспроможності.

Щодо рентабельності підприємства (згідно звіту): протягом 2020-2021 року підприємство мало позитивне значення рентабельності продукції, а в 2022 році рентабельність продукції має від`ємне значення. В 2020-2021 роках рентабельність діяльності та рентабельність сукупного капіталу мали негативне значення - діяльність підприємства нерентабельна. В 2022 році в зв`язку з отриманим прибутком рентабельність діяльності та рентабельність сукупного капіталу мають позитивне значення, проте їх значення низьке. Рентабельність власного капіталу не розраховувалась в зв`язку з тим, що власний капітал має від`ємне значення - підприємство не має власного капіталу.

Щодо наявності/відсутності ознак фіктивного банкрутства (згідно звіту): за даними фінансової звітності станом на 31.12.2022 року рентабельність продукції є від`ємною і становить - 6,7%, а забезпечення зобов`язань боржника усіма його активами дорівнює 0,9. З заявою до господарського суду про порушення справи про банкрутство підприємства звернувся кредитор підприємства - Фізична особа-підприємець Білик С.І. з грошовими вимогами в загальному розмірі 271335,07грн. Тобто, за економічними показниками та з урахуванням того, що підприємство не зверталось з власної ініціативи у господарський суд з заявою про визнання його банкрутом, ознаки фіктивного банкрутства ТОВ "Ліга-Прогрес" відсутні.

Щодо наявності/відсутності ознак доведення до банкрутства (згідно звіту): в діях керівництва Підприємства в періоді, що аналізувався, відсутні ознаки навмисного погіршення фінансово-господарського стану підприємства, тобто доведення до банкрутства.

Щодо наявності/відсутності ознак приховування банкрутства (згідно звіту): відсутні ознаки приховування банкрутства.

Щодо визначення ознак втрати або відновлення платоспроможності (згідно звіту): підприємство протягом 2020 - 2022 мало значення коефіцієнта покриття в межах норми, проте коефіцієнт забезпечення власними засобами протягом всього періоду був значно нижче нормативного - мав від`ємне значення.

Станом на 31.12.2022 р. підприємство має прострочену кредиторську заборгованість - суми наявних у нього коштів недостатньо для погашення поточного боргу, що відповідно до законодавчого визначення розглядається як неспроможність суб`єкта підприємницької дальності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов`язання перед кредиторами, тобто має поточну неплатоспроможність.

Станом на 31.12.2022 р. коефіцієнт покриття має значення 1,1, а коефіцієнт забезпечення власними засобами від`ємний - такий фінансовий стан характеризується ознаками критичної неплатоспроможності.

ІІ. Згідно абз. 11 ч. 3 ст. 44 Кодексу, розпорядник майна зобов`язаний не пізніше двох місяців з дня відкриття провадження у справі про банкрутство провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість.

На виконання зазначених положень, у період з 08.05.2023 по 31.05.2023 була проведена інвентаризація, на підтвердженя чого розпорядником майна було надано відповідні докази (арк.с. 15 - 33, т.5).Не

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна відносно ТОВ «Ліга-Прогрес» як майнового поручителя ТОВ «Меркурій» (код 32070901) за Договором застави нерухомого майна (іпотеки) № КЛЗ/0100/25/06 від 11.12.2006 були зареєстровані обтяження у вигляді іпотеки за реєстраційним номером 4200773 від 11.12.2006 та обтяження у вигляді заборони на нерухоме майно за реєстраційним номером 12604413 від 11.06.2012 (№ 9361609 від 18.12.2009), предметом яких були нежилі приміщення (в літ. А) загальною площею 8 125,10м2 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 14, та на які було звернено стягнення. Первісна балансова вартість зазначеного нерухомого майна становила 14 762 083,33 грн. (чотирнадцять мільйонів сімсот шістдесят дві тисячі вісімдесят три гривні 33 копійки). Іншого нерухомого майна та незавершеного будівництва, яке б належало ТОВ «Ліга- Прогрес» на праві приватної власності та/або господарського відання - не виявлено (т. 5 а.с. 20).

Відповідно до відомостей інвентаризаційної комісії ТОВ "Ліга-Прогрес" від 02.06.2023 року нерухомого майна та незавершеного будівництва, рухомого майна основних засобів, нематеріальних та біологічних активів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, цінних паперів та інших грошових документів - не виявлено (т.5, а.с.15).

Загальний розмір підтвердженої кредиторської заборгованості за обліком ТОВ "Ліга-Прогрес" становить 26043000,00 грн. Непідтверджена дебіторська заборгованість - 9240132,00 грн. Нестач не виявлено.

Згідно Акту інвентаризації розрахунків з дебіторами, сума дебіторської заборгованості складає 10149702,40грн. (арк.с.102, т. 6).

ІІІ. Відповідно до абз. 8 ч. 3 ст. 44 Кодексу розпорядник майна зобов`язаний скликати збори і комітет кредиторів та організовувати проведення їх засідань.

Так, згідно абз. 1 ч. 1 ст. 48 Кодексу, протягом 10 днів з дня постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення.

Розпорядником майна було здійснено заходи щодо проведення та організації перших зборів кредиторів, про що свідчить протокол № 01/ЗК засідання зборів кредиторів у справі № 911/999/23 ТОВ "Ліга-Прогрес" від 01.08.2023 року (т. 4 а.с. 44-49), з метою проведення яких розпорядником майна було здійснено належне повідомлення кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів. Так, арбітражним керуючим направлено кредиторам (ТОВ "Меркурій", Габовичу Ю.Г., ГУ ДПС у м. Києві, директору ТОВ "Ліга-Прогрес" Товстонюку Р.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Мироненко Н.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Шихалєєвій І.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Антрощенко О.Ю., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп", ФОП Білику С.І.

Зі змісту протоколу повторних перших зборів кредиторів від 01.08.2023 року вбачається, що участь в опитуванні взяли кредитори, відповіді яких були враховані при підрахунку результатів голосування: ТОВ "Меркурій" (представник за довіреністю Бурлаєнко О.В.) - 13476 голосів; ФОП Габович Ю.Г. - 6990 голосів, що разом склало 72,5% голосів

Надаючи правову кваліфікацію викладеним обставинам проведення перших зборів кредиторів, Суд зазначає таке. Згідно з ч.4 ст. 48 Кодексу, конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів за результатами попереднього засідання господарського суду та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.

Згідно ч. 2 ст. 48 Кодексу, зокрема, перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, які мають не менше ніж дві третини голосів. Якщо перші збори не відбулися через відсутність кредиторів із необхідною кількістю голосів, протягом двох тижнів проводяться повторні перші збори, які вважаються повноважними у разі присутності на них кредиторів, що мають більше половини голосів. Якщо ж і ці збори не відбулися через відсутність кредиторів із необхідною кількістю голосів, протягом двох тижнів проводяться наступні перші збори, які вважаються повноважними у разі присутності на них кредиторів, що мають більше чверті голосів.

Згідно реєстру вимог кредиторів, загальна кількість голосів кредиторів, які мають право вирішального голосу складає 28506 голосів. У перших зборах кредиторів взяли участь кредитори з загальною кількість голосів 20466, що складає більше половини голосів, як того вимагає норма ч. 2 ст. 48 Кодексу для підтвердження повноважності повторних перших зборів кредиторів.

Згідно п.п. 1, 4 ч. 5 ст. 48 КУЗпБ, до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів.

Відповідно до протоколу перших зборів від 01.08.2023 року:

по першому питанню (обрання голови та секретаря засідання зборів кредиторів), проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: обрати головою засідання зборів кредиторів у справі про банкрутство № 911/999/23 ТОВ "Меркурій";

по другому питанню (визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів):

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: обрати комітет кредиторів у справі про банкрутство № 911/999/23 керуючись ч. 6 ст. 48 Кодексу у складі чотирьох конкурсних кредиторів: ФОП Білик С.І., ГУ ДПС у м.Києві, ТОВ "Меркурій", ФО Габович Ю.Г.;

по третьому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про виконану роботу: проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" про виконану роботу у справі про банкрутство № 911/999/23 станом на 01.08.2023 року;

по четвертому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про нарахування та виплату основної грошової винагороди, відшкодування додаткових витрат):

проголосували "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражного керуючого Бандури І.В. про нарахування і виплату основної грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат станом на 01.08.2023 року у справі про банкрутство № 911/999/23;

по п`ятому питанню (щодо розгляду результатів інвентаризації майна ТОВ "Ліга-Прогрес"):

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити результати інвентаризації проведеної у період з 08.05.2023 року по 31.05.2023 року розпорядником майна ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражним керуючим Бандурою І.В.;

по шостому питанню (щодо розгляду результатів аналізу фінансово-господарського стану ТОВ "Ліга-Прогрес")

проголосували "за" одноголосно;

вирішили схвалити аналіз фінансово-господарського стану ТОВ "Ліга-Прогрес", проведений незалежним аудитором Рябовою Н.В.;

по сьомому питанню (щодо розгляду інформації щодо фінансового стану ТОВ "Ліга-Прогрес"):

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити інформацію про фінансовий стан і майно боржника ТОВ "Ліга-Прогрес" станом на 01.08.2023 року;

по восьмому питанню (щодо розгляду питання про введення наступної судової процедури у справі про банкрутство):

проголосували "за" одноголосно, вирішили надати розпоряднику майна боржника ТОВ «Ліга-Прогрес» арбітражному керуючому Бандурі Івану Васильовичу строк на повторне звернення до Васильківської ДНІ ГУ ДПС у Київській області із запитом про надання необхідної інформації стосовно боржника; уповноважити розпорядника майна боржника ТОВ «Ліга-Прогрес» арбітражного керуючого Бандуру Івана Васильовича звернутися до Господарського суду Київської області з клопотанням (пропозицією) про продовження строку процедури розпорядження майном боржника у справі № 911/999/23 до моменту прийняття остаточного рішення щодо визнання грошових вимог АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Джи-Групп».

Таким чином, Суд виснує, що на зборах кредиторів від 01.08.2023 зборами кредиторів прийнято рішення про визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів, а також схвалення звіту за результатами інвентаризації майна та звітів щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ "Ліга-Прогрес".

В подальшому, розпорядником майна було направлено повідомлення щодо проведення зборів кредиторів (т. 4 а.с. 58-66) кредиторам ТОВ "Меркурій", ОСОБА_1 , засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп", ГУ ДПС у м. Києві, ФОП Білику С.І., а також директору ТОВ "Ліга-Прогрес" Товстонюку Р.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Мироненко Н.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Шихалєєвій І.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Антрощенко О.Ю.

Зі змісту протоколу зборів кредиторів від 29.11.2023 року №02/ЗК вбачається, що участь у зборах прийняли наступні кредитори: ТОВ "Меркурій" (представник за довіреністю: Бурлаєнко О.В.) - 13 476 голосів, Габович Ю.Г. - 6 990 голосів, АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп" від імені та в інтересах якого діє ТОВ "Компанія з управління активами - адміністратор пенсійних фондів "Укрсоц-Капітал" (керівник Сухненко О.В.) - 6 962 голоси, що разом склало 27 428 голосів або 96,2655%.

Так, зборами кредиторів прийняті наступні рішення, зокрема:

по першому питанню (обрання голови та секретаря засідання зборів кредиторів):

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: обрати головою засідання зборів кредиторів у справі про банкрутство № 911/999/23 ТОВ "Меркурій", секретарем засідання зборів кредиторів арбітражного керуючого Бандуру І.В.;

по другому питанню (щодо розгляду змін до реєстру вимог кредиторів):

проголосували "за" одноголосно;

вирішили: уповноважити розпорядника майна ТОВ «Ліга-Прогрес» Бандуру І.В. звернутися до Господарського суду Київської області із заявою про внесення змін до реєстру вимог кредиторів у справі № 911/999/23 в частині зменшення грошових вимог ОСОБА_1 (код НОМЕР_1 ), які становитимуть 5 603 681,28 грн. з яких 4 770 000,00 грн. - основна заборгованість, 123 889,32 грн. - 3% річних, 704 423,96 грн. - інфляційні втрати та 5 368,00 грн. витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство - оплата судового збору.

по третьому питанню (щодо визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів)

проголосували: "за" одноголосно

вирішили: переобрати комітет кредиторів у справі про банкрутство № 911/999/23 керуючись ч. 6 ст. 48 Кодексу у складі п`яти конкурсних кредиторів: ФОП Білик С.І., ГУ ДПС у м. Києві, ТОВ "Меркурій", ФО ОСОБА_1 , АТ "ЗНВКІФ "Джи-Групп";

по четвертому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про виконану роботу)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" про виконану роботу у справі про банкрутство № 911/999/23 станом на 29.11.2023 року;

по п`ятому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про нарахування та виплату основної грошової винагороди, відшкодування додаткових витрат)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражного керуючого Бандури І.В. про нарахування і виплату основної грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат станом на дату проведення підсумкового засідання 07.12.2023 року у справі про банкрутство № 911/999/23;

по шостому питанню (щодо розгляду інформації щодо фінансового стану ТОВ "Ліга-Прогрес")

проголосували "за" одноголосно;

вирішили: прийняти до відома інформацію про фінансовий стан і майно боржника ТОВ "Ліга-Прогрес" станом на 29.11.2023 року;

по сьомому питанню (щодо розгляду питання про введення наступної судової процедури у справі про банкрутство)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: враховуючи необхідність отримання додаткової інформації, для надання зборам кредиторів ТОВ «Ліга-Прогрес» можливості прийняття рішення про введення наступної судової процедури у справі № 911/999/23: звернутися до Господарського суду Київської області з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном до 01.02.2024; розпоряднику майна ТОВ «Ліга-Прогрес» разом з боржником встановити наявність або відсутність майнових активів за рахунок яких можливо продовжити господарську діяльність підприємства для подальшого погашення грошових вимог кредиторів; розпоряднику майна ТОВ «Ліга-Прогрес» звернутися до органів управління боржника для отримання первинних документів стосовно дебіторської заборгованості для визначення строків виконання зобов`язань, строків позовної давності та здійснення претензійно-позовної роботи; розпоряднику майна ТОВ «Ліга-Прогрес» додатково надати деталізовану інформацію щодо активів (у тому числі дебіторської заборгованості) та пасивів боржника; розпоряднику майна ТОВ «Ліга-Прогрес» після виконання вище зазначених дій, організувати та провести засідання зборів кредиторів у відповідності до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, на яких донести до відома кредиторів запитувану інформацію.

Таким чином, на зборах кредиторів від 29.11.2023, кредиторами не прийняте одне з ршіень, передбачених ст.49 КУзПБ.

В подальшому, розпорядником майна було направлено повідомлення щодо проведення зборів кредиторів (т. 5 а.с. 114-122) кредиторам ТОВ "Меркурій", ОСОБА_1 , засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп", ГУ ДПС у м. Києві, ФОП Білику С.І., а також директору ТОВ "Ліга-Прогрес" Товстонюку Р.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Мироненко Н.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Шихалєєвій І.В., засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" Антрощенко О.Ю.

Зі змісту протоколу зборів кредиторів від 08.01.2024 року №03/ЗК (арк.с. 125-136, т. 5) вбачається, що участь у зборах прийняли наступні кредитори: ТОВ "Меркурій" (представник за довіреністю: Бурлаєнко О.В.) - 13 476 голосів, Габович Ю.Г. - 6 990 голосів, АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп" від імені та в інтересах якого діє ТОВ "Компанія з управління активами - адміністратор пенсійних фондів "Укрсоц-Капітал" (керівник Сухненко О.В.) - 6 962 голоси, що разом склало 27 428 голосів або 96,2655%.

Так, зборами кредиторів прийняті наступні рішення, зокрема:

по першому питанню (обрання голови та секретаря засідання зборів кредиторів)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: обрати головою засідання зборів кредиторів у справі про банкрутство № 911/999/23 ТОВ "Меркурій", секретарем засідання зборів кредиторів арбітражного керуючого Бандуру І.В.;

по другому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про виконану роботу станом на 08.01.2024 року)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" про виконану роботу у справі про банкрутство № 911/999/23 станом на 08.01.2024 року;

по третьому питанню (щодо розгляду звіту розпорядника майна про нарахування та виплату основної грошової винагороди, відшкодування додаткових витрат станом на 08.01.2024 року)

проголосували "за" одноголосно;

вирішили: схвалити/погодити звіт розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражного керуючого Бандури І.В. про нарахування і виплату основної грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат станом на 08.01.2024 року у справі про банкрутство № 911/999/23;

по четвертому питанню (щодо розгляду інформації щодо майнових активів боржника)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: прийняти до відома інформацію про фінансовий стан і майно боржника ТОВ "Ліга-Прогрес" станом на 08.01.2024 року;

по п`ятому питанню (щодо розгляду питання про введення наступної судової процедури у справі про банкрутство)

проголосували: "за" одноголосно;

вирішили: з огляду на необхідність розгляду судом заяви арбітражного керуючого Бандури І.В. та клопотання голови комітету кредиторів про призначення арбітражного керуючого Іваненка Є.В. розпорядником майна ТОВ "Ліга-Прогрес", враховуючи необхідність отримання додаткової інформації для надання зборам кредиторів ТОВ "Ліга-Прогрес" можливості прийняття рішення про введення наступної судової процедури у справі: за результатами розгляду кандидатури арбітражного керуючого Іваненка Є.В. судом організувати та провести засідання зборів кредиторів.

Отже, на засіданні зборів кредиторів від 08.01.2024 вирішувалось питання стосовно призначення арбітражного керуючого Іваненка Є.В.

В подальшому, розпорядником майна було направлено повідомлення щодо проведення зборів кредиторів (т. 6 а.с. 13-14) кредиторам ТОВ "Меркурій", ОСОБА_1 , засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп", ГУ ДПС у м. Києві, ФОП Білику С.І., а також ТОВ "Ліга-Прогрес", уповноваженій особі засновників ТОВ"Ліга-Прогрес" та представнику працівників ТОВ "Ліга-Прогрес".

Зі змісту протоколу зборів кредиторів від 19.02.2024 року вбачається, що участь у зборах прийняли наступні кредитори: ТОВ "Меркурій" (представник за довіреністю: Бурлаєнко О.В.) - 13475 голосів, Габович Ю.Г.-6989 голосів, АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп" від імені та в інтересах якого діє ТОВ "Компанія з управління активами - адміністратор пенсійних фондів "Укрсоц-Капітал" (керівник Сухненко О.В.) - 6961 голосів, що разом склало 27495 голосів або 96,27%.

Так, зборами кредиторів прийняті наступні рішення, зокрема:

по першому питанню: заслухали звіт розпорядника майна ТОВ «Ліга-Прогрес» за період з 12.01.21 по 14.02.2024 за результатами процедури розпорядження майном боржника та і втрати в процедурі розпорядження майном боржника;

голосували: "за" одноголосно

вирішили: схвалити звітрозпорядника майна за період з 12.01.2024 року по 14.02.2024 року.

по другому питанню (щодо визначення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес», звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедур справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес»)

голосували :"за" одноголосно;

вирішили: звернутись до господарського суду Київської області із клопотанням щодо продовження процедури розпорядження майном у справі № 911/999/23 про банкрутство ТОВ "Ліга-Прогрес" до 19.03.2024 року та відкладення підсумкового засідання у справі № 911/999/23. Уповноважити розпорядника майна ТОВ "Ліга-Прогрес" на подання клопотання про продовження процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання у справі № 911/999/23.

по третьому та четвертому питанню (щодо визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство (керуючого санацією, ліквідатора) та звернення до господарського суд клопотанням про призначення арбітражного керуючого, а також надання арбітражному керуючому доручення на складання та підписання протоколу (протокольного рішення) за результатами зборів та звернення до суду з клопотань про введення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес» про призначення арбітражного керуючого)

голосували: "за" одноголосно;

вирішили: відкласти розгляд третього і четвертого питання порядку денного.

В подальшому, розпорядником майна було направлено повідомлення щодо проведення зборів кредиторів (т. 6 а.с. 72-85) кредиторам ТОВ "Меркурій", ОСОБА_1 , засновнику ТОВ "Ліга-Прогрес" АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп", ГУ ДПС у м. Києві, ФОП Білику С.І., а також ТОВ "Ліга-Прогрес", уповноваженій особі засновників ТОВ "Ліга-Прогрес" та представнику працівників ТОВ "Ліга-Прогрес".

Зі змісту протоколу зборів кредиторів № 5 від 04.04.2024 року вбачається, що участь у зборах прийняли наступні кредитори: ТОВ "Меркурій" (представник за довіреністю: Бурлаєнко О.В.) - 13475 голосів, Габович Ю.Г. - 6989 голосів, АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Джи-Групп" від імені та в інтересах якого діє ТОВ "Компанія з управління активами - адміністратор пенсійних фондів "Укрсоц-Капітал" (керівник Сухненко О.В.) - 6961 голосів, що разом склало 27495 голосів або 96,27%.

Так, зборами кредиторів прийняті наступні рішення, зокрема:

по першому питанню: заслухали звіт розпорядника майна ТОВ «Ліга-Прогрес» за період з 12.01.2024 по 04.04.2024 за результатами процедури розпорядження майном боржника та про виграти в процедурі розпорядження майном боржника;

голосували: "за" одноголосно;

вирішили: схвалити звіт розпорядника майна за період з 12.01.2024 року по 04.04.2024 року;

по другому питанню (щодо визначення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес» та звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес»);

голосували: "за" одноголосно;

вирішили: визначити наступну судову процедуру у справі про банкрутство ТОВ "Ліга-Прогрес" як ліквідаційну процедуру та звернутися до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури;

по третьому питанню (щодо визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство (керуючого санацією, ліквідатора) та звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого)

голосували: "за" одноголосно;

вирішили звернутися до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Іваненка Є.В. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1412 від 19.07.2013 року) ліквідатором у справі про банкрутство ТОВ "Ліга-Прогрес".

За при приписами п.4 ч.5 ст 48 КУзПБ, саме до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство.

Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість голосів кредиторів, присутніх на зборах (комітеті) кредиторів (ч.9 ст. 48 КУзПБ).

Таким чином, враховуючи результати голосування кредиторів, відображені в протоколі зборів кредиторів №5 від 04.04.2024 (арк.с.88-96, т.6), рішення про перехід до наступної процедури у справі про банкрутство, а саме - визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було прийнято зборами кредиторів ТОВ "Ліга-Прогрес".

Так, по четвертому питанню (щодо надання арбітражному керуючому доручення на складання та підписання протоколу (протокольного рішення) за результатами зборів та звернення до суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ «Ліга-Прогрес» та про призначення арбітражного керуючого)

голосували: "за" одноголосно;

вирішили: доручити арбітражному керуючому Іваненку Є.В. звернутися до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство ТОВ "Ліга-Прогрес" та про призначення арбітражного керуючого.

Наведене вище, зокрема проведення інвентаризації майна боржника та визначення його вартості, проведення аналізу фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника, встановлення за результатами його проведення наявності/відсутності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, вчинення незаконних дій у разі банкрутства, скликання зборів і комітету кредиторів та організація проведення їх засідань, у своїй сукупності свідчить про повноту проведених розпорядником майна заходів у процедурі розпорядження майном.

Щодо наявності ознак банкрутства ТОВ "Ліга-Прогрес".

З системного аналізу положень чинного законодаства вбачається, що боржник визнається банкрутом, коли господарським судом встановлено неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані вимоги кредиторів інакше як через застосування ліквідаційної процедури. Так, згідно статті 1 КУзПБ, неплатоспроможність - неспроможність боржника (іншого, ніж страховик або кредитна спілка) виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом, або встановлена Національним банком України неплатоспроможність страховика відповідно до Закону України "Про страхування" чи неплатоспроможність кредитної спілки відповідно до Закону України "Про кредитні спілки".

Як зазначає Верховний Суд, визнаючи боржника банкрутом, суд має з`ясувати актив і пасив боржника та співставити відомості щодо обох величин. Розмір пасиву боржника підлягає визначенню відповідно до затвердженого судом у порядку статті 47 КУзПБ реєстру вимог кредиторів.

Відповідно до реєстру вимог кредиторів, розмір кредиторських вимог до боржника становить 28505969,43 грн. (а.с.97-101, т.6).

Щодо наявних у боржника активів згідно звіту про проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства ТОВ "Ліга-Прогрес" станом на 31.12.2022 року (т. 5 а.с. 41, 50):

Актив:

1. Необоротні активи на початок звітного періоду складали 9 998,7 тис. грн.; на кінець звітного періоду складали 9260,6 тис. грн.;

2. Оборотні активи на початок звітного періоду складали 13 387,5 тис. грн.; на кінець звітного періоду складали 14375,4 тис. грн.;

Відповідно до інвентаризаційного опису майна (необоротних активів) ТОВ Ліга-Прогрес (т.5 а.с.20) у власності боржника перебував об`єкт нерухомого майна, вартість якого за даними бухгалтерського обліку складає станом на 14762083,33 грн., на яке було звернено стягнення, як на предмет застави, інше нерухоме майно у підприємства відсутнє.

Відповідно до акту про результати інвентаризації наявних коштів (т.5 а.с. 19) станом на 02.06.2023 року на рахунках ТОВ "Ліга-Прогрес" у боржника відсутні грошові кошти.

За змістом інвентарного опису нематеріальних активів станом на 02.06.2023 року у ТОВ "Ліга-Прогрес" відсутні нематеріальні активи.

За таких обставин, судом береться до уваги те, що: загальний розмір кредиторської заборгованості ТОВ Ліга-Прогрес згідно реєстру вимог кредиторів у справі про банкрутство (неплатоспроможність) станом на 04.04.2024 року складають: 28505969,43 грн..

Найбільш вагомою статтею оборотних активів протягом всього періоду була поточна дебіторська заборгованість (арк.с.50, т.5). Згідно згідно акту інвентаризації розрахунків з дебіторами (т. 6 а.с. 102-103) станом на 29.03.2024 року дебіторська заборгованість складає 10149702,40 грн.

Згідно висновків Звіту про проведення аналізу фінансово - господарської діяльності ТОВ "Ліга-Прогрес", підпримство має ознаки неплатоспроможності. За даними фінансової звітності станом на кінець 2020 року підприємство мало непокритий збиток в сумі 1057,8 тис. грн. і за період 2020-2022 роки отримало збиток в сумі 1262,9 тис. грн. і використало 9,0 тис. грн. Непокритий збиток збільшився на 1271,9 тис. грн. або на 120,2 %. Власний капітал зменшився на суму 1271,9 тис. грн. за рахунок отриманого збитку власний капітал зменшився на 127,5 %.

Аналізуючи основні показники, що визначають фінансово-господарський стан підприємства за період з 31.12.2020 по 31.12.2022 р. можна зробити висновок, що діяльність підприємства була нестабільною. Фінансовий результат діяльності в 2020 р. та 2021 р. - збиток, в 2022 р. - прибуток. Протягом всього періоду власний капітал та власні оборотні активи є величинами від`ємними.

Станом на 31.12.2022 року коефіцієнт покриття має значення 1,1, а коефіцієнт забезпечення власними засобами від`ємний - такий фінансовий стан характеризується ознаками критичної неплатоспроможності.

Отже, за результатами проведеної інвентаризації не встановлено наявність у боржника достатньої суми активів для погашення заборгованості перед кредиторами, що свідчить про неплатоспроможність боржника. Доказів поліпшення фінансового становища боржника з моменту відкриття провадження у справі про його банкрутство ані розпорядником майна, ані боржником Суду не надано; заяв від потенційних інвесторів щодо оздоровлення фінансового становища боржника до Суду не надходило; 170-денний строк, відведений для стадії розпорядження майном сплив; зборами кредиторів прийнято рішення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Підсумовуючи наведене вище, Суд вважає, що наведені обставини підтверджують неможливість задоволення вимог кредиторів інакше, ніж через застосування до боржника ліквідаційної процедури.

Відповідно до ч.1 ст.58 Кодексу у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

При цьому, з дня ухвали господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута (ч.1 ст. 59 Кодексу).

У постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України (ч. 1 ст. 60 Кодексу).

Згідно абз. 2 ч. 1 ст. 28 Кодексу, зокрема, арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи) чи зборів кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи).

Як зазначалось вище, комітетом кредиторів від 04.04.2024 прийнято рішення про визначення кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора ТОВ "Ліга-Прогрес" арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича.

У свою чергу, обраний зборами кредиторів арбітражний керуючий надав суду згоду на призначення його ліквідатором ТОВ Ліга-Прогрес (т.6 а.с.104-107) та сповістив, що останній не відноситься до категорії осіб визначених ч.2 ст.11 та ч.3 ст.28 Кодексу, має належну та достатню матеріальну-технічну базу для здійснення повноважень ліквідатора. Обставин та доказів, які б вказували на протилежне іншими учасниками справи суду надано не було.

З огляду на зазначене, Суд дійшов висновку про можливість призначення ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича.

Керуючись ст.ст.12,232-233 ГПК України, ст.ст. 2, 28, 44, 48-49, 58, 59, 60 Кодексу з процедур банкрутства, Суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес арбітражного керуючого Іваненка Є.В. про визнання боржника банкрутом та перехід до ліквідаційної процедури (вх. №4563/24 від 05.04.2024) - задовольнити.

2.Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229).

3.Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229) Іваненка Євгена Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1412 від 19.07.2013 року).

4.Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.

5.Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229) арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1412 від 19.07.2013 року; 61050, Харківська обл., м. Харків, вул. Юр`ївська, буд. 14/7, каб. 1).

6.Здійснити офіційне оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю Ліга-Прогрес (08681, Київська обл., Обухівський р-н, село Рославичі, вул.Юліанська, будинок 53, код ЄДРПОУ:36285229) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

7.Зобов`язати відповідних посадових осіб банкрута протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов`язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням.

8. Примірник постанови направити Центру надання адміністративних послуг за місцезнаходженням банкрута (для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей у відповідності до цієї постанови).

Відповідно до ч. 4 ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства, постанова набрала законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена у порядку, передбаченому ст.ст. 256-257 ГПК України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

Повний текст постанови складено 17.04.2024р.

Суддя Т.Д. Гребенюк

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.04.2024
Оприлюднено18.04.2024
Номер документу118417127
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —911/999/23

Постанова від 12.04.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 09.04.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 08.04.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 05.04.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 15.03.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 22.02.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 12.01.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 12.01.2024

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 07.12.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

Ухвала від 20.11.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Гребенюк Т.Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні