ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
23 квітня 2024 рокуСправа №160/8517/24
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді:
Врони О.В., розглянувши в порядку письмового провадження у місті Дніпро питання про виправлення описки в ухвалі Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 у справі №160/8517/24 за позовною заявою ОСОБА_1 доНікопольського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області про визнання незаконним і скасування термінового заборонного припису та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08.04.2024 у справі №160/8517/24 позовну заяву ОСОБА_2 в інтересах неповнолітньої дитини ОСОБА_3 до Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області про визнання протиправною відмову та зобов`язання вчинити певні дії- -залишено без руху.
Разом з тим, під час друкування судом абз. 1 резолютивної частини ухвали зроблено описку, а саме замість «Позовну заяву ОСОБА_1 до Нікопольського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області про визнання незаконним і скасування термінового заборонного припису та зобов`язання вчинити певні дії залишити без руху», надруковано «Позовну заяву ОСОБА_2 в інтересах неповнолітньої дитини ОСОБА_3 до Головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області про визнання протиправною відмову та зобов`язання вчинити певні дії- залишити без руху» .
Частиною 1 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні
Відповідно до ч. 2 зазначеної статті питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
За вказаних обставин, суд дійшов висновку про необхідність виправлення вказаної описки.
Керуючись статтями 248, 253, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Виправити описку в абзаці 1 резолютивній частини ухвали Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08.04.2024 у справі №160/8517/24, вказавши правильно «Позовну заяву ОСОБА_1 доНікопольського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області про визнання незаконним і скасування термінового заборонного припису та зобов`язання вчинити певні дії залишити без руху» .
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у строки, встановлені ст.295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.В. Врона
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.04.2024 |
Оприлюднено | 26.04.2024 |
Номер документу | 118593419 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо проходження служби, з них |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Врона Олена Віталіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Врона Олена Віталіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Врона Олена Віталіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні