Справа № 362/1945/24
Провадження № 2/362/1621/24
У х в а л а
"25" березня 2024 р. суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Кравченко Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна лікарня» про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної платні, -
в с т а н о в и в:
25.03.2024 р. позивач звернулася до суду із вимогами, в яких просить стягнути з відповідача заробітну платню з урахуванням інфляції в сумі 2516,02 грн. При цьому, згідно позовної заяви, позивач працювала на посаді заступника директора з 26.05.2021 р., де згодом її було звільнено. Заявлену суму обгрунтовує довідкою Пенсійного фонду України, згідно якої заробітну платню нараховано за 8 днів в розмірі 1866,51грн.
Перевіривши позовну заяву й додані до неї матеріали, приходжу до висновку про те, що вона підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.
Позовна заява повинна відповідати загальним правилам щодо змісту і форми позовної заяви, встановленим ст. ст. 175, 177 ЦПК.
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
Так, позивачем не зазначено доказів, що підтверджують обставини перебування її на роботі на посаді заступника директора; її звільнення внаслідок грубого порушення законодавства про працю; невручення наказу про призначення та про звільнення; невиплату заробітної платні, звіт про нарахування якої подано до Пенсійного фонду та включено в облікові дані; доказів оскарження бездіяльності відповідача та вжиття заходів для отримання доказів, які неможливо надати разом з позовом.
Отже, відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху враховуючи стислі строки розгляду справи.
Таким чином, позивачу слід подати до суду позовну заяву в новій редакції.
На підставі наведеного, керуючись статтями 175, 177, 185 Цивільного процесуального кодексу України, -
п о с т а н о в и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна лікарня» про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної платні, -залишити без рухута надати строк для усунення зазначених недоліків, який не може перевищуватип`яти днівз дня вручення ухвали.
Роз`яснити, що у разі не усунення недоліків у встановлений в ухвалі строк, заява буде вважатись неподаною та повертається заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кравченко Л.М.
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2024 |
Оприлюднено | 03.05.2024 |
Номер документу | 118768481 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Кравченко Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні