КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 757/23717/19
Апеляційне провадження
№ 22-ц/824/10675/2024
У Х В А Л А
29 квітня 2024 року Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Рейнарт І.М.
суддів Кирилюк Г.М., Ящук Т.І.,
перевіривши виконання вимог статей 352, 354, 356 ЦПК України за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Карапетяна Армена Рафіковича на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 15 січня 2024 року про відмову у заміні боржника у виконавчому листі по виконанню рішення суду у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Морське агентство «Укрмарін», приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Селіверстов Владислав Олегович про звернення стягнення на предмет іпотеки,
встановив:
ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 15 січня 2024 року відмовлено у задоволенні заяви про заміну боржника.
На вказану ухвалу суду 11 квітня 2024 року представником ОСОБА_1 - адвокатом Карапетяном Арменом Рафіковичем подано апеляційну скаргу до Київського апеляційного суду.
15 квітня 2024 року матеріали справи витребуванні із Печерського районного суду міста Києва.
Матеріали справи надійшли до Київського апеляційного суду 24 квітня 2024 року.
У поданій апеляційній скарзі представник ОСОБА_1 - адвокат Карапетян А.Р.просить поновити строк на апеляційне оскарження ухвали суду, посилаючись на те, що копію ухвали суду отримав лише 3 квітня 2024 року, у підтвердження чого додає копію розписки до апеляційної скарги.
Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів, з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
З матеріалів справи вбачається, що у судовому засіданні 15 січня 2024 року проголошені вступна та резолютивна частини ухвали суду. Дата складання повного тексту ухвали судом не зазначена.
Згідно ч. 2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
З матеріалів справи вбачається, що представник ОСОБА_1 - адвокат Карапетян А.Р. отримав копію оскаржуваної ухвали суду 3 квітня 2024 року (с.с.132 т.3), томустрок на апеляційне оскарження заявнику підлягає поновленню.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, оплачена судовим збором, зарахування якого до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено, тому перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.
Керуючись статтями 354, 359-361 ЦПК України, апеляційний суд
ухвалив:
поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження ухвали Печерського районного суду міста Києва від 15 січня 2024 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Карапетяна Армена Рафіковича на ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 15 січня 2024 року про відмову у заміні боржника у виконавчому листі по виконанню рішення суду у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_3 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Морське агентство «Укрмарін», приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області Селіверстов Владислав Олегович про звернення стягнення на предмет іпотеки.
Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження направити учасникам справи, копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити позивачу, відповідачу та третім особам, які мають право подати до апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі протягом п`яти днів з моменту отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, до якого необхідно додати докази надсилання (надання) копії відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи та ОСОБА_1 .
Ухвала оскарженню у касаційному порядку не підлягає.
Суддя-доповідач І.М. Рейнарт
Судді Г.М. Кирилюк
Т.І. Ящук
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2024 |
Оприлюднено | 06.05.2024 |
Номер документу | 118799753 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Рейнарт Ійя Матвіївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні