Ухвала
від 06.05.2024 по справі 128/563/21
ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 128/563/21

УХВАЛА

06 травня 2024 року м. Вінниця

Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Шевчук Л.П., розглянувши клопотання представника позивача ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» - адвоката Мяскова Олексія Євгенійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді цивільної справи за позовом ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» до ОСОБА_1 про зобов`язання до вчинення певних дій, -

в с т а н о в и в:

В провадженні Вінницького районного суду Вінницької області перебуває вищевказана цивільна справа.

Судове засідання призначено на 30.05.2024 на 10-00 год.

Представник ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» - адвокат Мяскова О.Є. надіслав до суду клопотання про участь в судовому засіданні 30.05.2024 о 10-00 год. та у всіх наступних судових засіданнях в режимі відеоконференції, у зв`язку з територіальною віддаленістю його робочого місця від місця розгляду заяви Вінницьким районним судом Вінницької області.

Згідно з ст. 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» від 2 червня 2016 року № 1402-VIII учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Частинами 1, 2, 8 статті 212 ЦПК України визначено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Враховуючи вищевикладене та наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає необхідним клопотання представника позивача про участь в судовому засіданні в режимі відоеконференції задоволити.

Керуючись ст.ст.212, 260 ЦПК України, Законом України «Про судоустрій та статус суддів», суд -

п о с т а н о в и в:

Клопотання представника ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» - адвоката Мяскова Олексія Євгенійовича - задоволити.

Проводити судове засідання, яке призначено на 10-00 год. 30.05.2024 та всі наступні судові засідання з розгляду цивільної справи за позовом ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» до ОСОБА_1 про зобов`язання до вчинення певних дій, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів із представником позивача - адвокатом Мясковим Олексієм Євгенійовичем (e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Попередити представника позивача Мяскова О.Є., що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції представнику заявника необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Попередити представника позивача - адвоката Мяскова О.Є.про необхідність забезпечення участі у відеоконференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.П. Шевчук

СудВінницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення06.05.2024
Оприлюднено07.05.2024
Номер документу118833984
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —128/563/21

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 12.11.2024

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 27.05.2024

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 06.05.2024

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 31.05.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 05.05.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 13.04.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 09.03.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

Ухвала від 23.02.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Ганкіна І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні