2/130/648/2024
У Х В А Л А
08.05.2024 р. м. Жмеринка
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Порощука П.П.,
за участі секретаря Маліщук Н.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Жмеринка за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Поворознюк Борис Миколайович до ПАТ «Українська страхова компанія «Княжа Вієнна іншуранс груп» та ОСОБА_2 про стягнення матеріального збитку завданого внаслідок ДТП,-
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся до Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області з позовом про стягнення матеріального збитку завданого внаслідок ДТП.
Ухвалою суду від 22.04.2024 року по даній справі було відкрито провадження.
До початку судового засідання надійшла заява представника позивача адвоката Поворознюка Б.М. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з Хмільницьким міськрайонним судом Вінницької області.
Розглянувши клопотання представника позивача суд судом встановлено наступне.
Відповідно до ч.1 та 5 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Таким чином, для забезпечення права сторони по справі брати участь у судовому засіданні та враховуючи наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе проводити судові засідання по даній справі в режимі відеоконференції з з Хмільницьким міськрайонним судом Вінницької області.
Керуючись ст.ст.84, 240 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача адвоката Поворознюка Б.М. задовольнити.
Судові засідання у справі за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Поворознюк Борис Миколайович до ПАТ «Українська страхова компанія «Княжа Вієнна іншуранс груп» та ОСОБА_2 про стягнення матеріального збитку завданого внаслідок ДТП проводити в режимі відеоконференції між Жмеринським міськрайонним судом Вінницької області та Хмільницьким міськрайонним судом Вінницької області, що знаходиться за адресою вул.Столярчука,4 м.Хмільник Вінницької області,22000.
Призначити розгляд справи на 21.05.2024 року о 09.00 хв., з повідомленням сторін.
Доручити Хмільницькому міськрайонному суду Вінницької області забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача адвоката Поворознюка Б.М.
Копію ухвали направити сторонам для відома та виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Порощук П.П.
Суд | Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 08.05.2024 |
Оприлюднено | 10.05.2024 |
Номер документу | 118918461 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Порощук П. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні