Справа № 372/3629/22
Провадження 1-в-72/24
ухвала
Іменем України
09 травня 2024 року Обухівський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Обухівського районного суду Київської області клопотання в.о. заступника начальника Обухівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області про звільнення від призначеного покарання ОСОБА_3 ,-
В С Т А Н О В И В:
В квітні 2024 року до судунадійшлоклопотанняпро звільненнявідпокарання ОСОБА_3 , засудженого 25.03.2023 року Обухівським районним судом Київської області за вчинення кримінального правопорушення - проступку, передбаченого ч.1 ст.162 КК України до покарання у виді двох років обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування призначеного за даним вироком покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік, з покладенням певних обов"язків на підставі ст.76 КК України.
В клопотанні зазначається, що ОСОБА_3 за період іспитового строку зарекомендував себе з позитивної сторони. За період іспитового строку до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався. За місцем проживання характеризується позитивно.
В судове засідання представник Обухівського РВ №2 філії ДУ «Центр пробації», прокурор та засуджений не з`явилися, подали заяви про розгляд клопотання їх відсутність.
Неявка учасників не перешкоджає розгляду питання про звільнення від покарання.
Фіксація процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час розгляду питання слідчим суддею не здійснюється, що відповідає положенням ч. 4ст. 107 КПК України.
Згідно з ч. 1 ст. 165 Кримінально-виконавчого кодексу України, іспитовий строк обчислюється з моменту проголошення вироку суду.
Відповідно до ч.3 ст. 75 КК України у випадках, передбачених частинами першою, другою цієї статті, суд ухвалює звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки. Тривалість іспитового строку та обов`язки, які покладаються на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням, визначаються судом.
Відповідно до ч.1 та ч.2 ст. 78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання. Якщо засуджений не виконує покладені на нього обов`язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.
Засуджений під час іспитового строку громадський порядок не порушував, до адміністративної чи кримінальної відповідальності не притягувався.
Суд вважає, що він підлягає звільненню від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.
Керуючись ст.78 КК України, ст.ст. 537, 539 КПК України, ст.165 КВК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Клопотання в.о. заступника начальника Обухівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області - задовольнити.
Звільнити ОСОБА_3 від покаранняпризначеного вироком Обухівського районного суду Київської області від 25 березня 2023 року.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом семи діб з дня проголошення ухвали.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Обухівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 09.05.2024 |
Оприлюднено | 13.05.2024 |
Номер документу | 118926194 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина Порушення недоторканності житла |
Кримінальне
Обухівський районний суд Київської області
Проць Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні