ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД
Миколаївської області
Справа №477/3224/23
Провадження №2/477/462/24
УХВАЛА
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
07 травня 2024 року м. Миколаїв
Суддя Жовтневогорайонного судуМиколаївської областіСаукова А.А.,розглянувши клопотанняпредставника третьої особи адвоката Фуртас О. С. про участьв судовомузасіданні врежимі відеоконференціїу справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Креді Агріколь Банк», третя особа:СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАЇНА МЕРСЕДЕС БЕНЦ» про визнання кредитного договору недійсним,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Жовтневого районногосуду Миколаївськоїобласті перебуваєцивільна справаза позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Креді Агріколь Банк», третя особа: СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ УКРАЇНА МЕРСЕДЕС БЕНЦ» про визнання кредитного договору недійсним,
Від представника третьої особи адвоката Фуртас О. С. надійшла заява про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, посилаючись на те, що в Україні введено воєнний стан та наявні обставини, які зумовлюють загрозу життю, здоров`ю та безпеці відвідувачів суду.
Згідно частини 6статті 212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Оскільки процесуальне право на участь сторони у судовому засіданні в режимі відеоконференції передбачено законом, та в суді наявні технічні можливості для проведення відеоконференції, суд на підставі статті 212 ЦПК України вважає клопотання представника третьої особи про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції таким, що підлягає задоволенню.
Керуючись статтею 212, 258, 260 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання представника третьої особи адвоката Фуртас О. С. про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції, задовольнити.
Провести судові засідання за участю представника третьої особи - адвоката Фуртас Олександра Станіславовича, в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам цивільного провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.А. Саукова
Суд | Жовтневий районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2024 |
Оприлюднено | 13.05.2024 |
Номер документу | 118948062 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Жовтневий районний суд Миколаївської області
Саукова А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні