ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
"13" травня 2024 р. м. Житомир Справа № 906/435/24
Господарський суд Житомирської області у складі:
cудді Шніт А.В.
розглянувши заяву представника позивача про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції у справі
за позовом Приватного акціонерного товариства "Астра Люкс"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Тусмо"
про повернення коштів за непоставлену продукцію у сумі 1 126 197,80 грн
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариство "Астра Люкс" звернулося з позовом до суду про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Тусмо" 1126197,80грн, з яких: 744030,00грн - переплата за договором, 315158,42грн - інфляційні, 67009,48грн - 3% річних.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що ПрАТ "Астра Люкс" оплатило вартість товару за договором №66-Т від 27.07.2020 у сумі 2642794,56грн, однак ТОВ "Тусмо" здійснило поставку продукції у розмірі 1898764,56грн, що підтверджується видатковими накладними №3 від 16.02.2021, №180 від 07.10.2020, №139 від 19.08.2020.
Ухвалою суду від 29.04.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 906/435/24 за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на "04" червня 2024 р. о 12:00.
08.05.2024 через систему "Електронний суд" від представника Приватного акціонерного товариства "Астра Люкс" надійшла заява про участь в усіх судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши вказану заяву, суд дійшов висновку про її задоволення, враховуючи таке.
Згідно зі ст.197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Пунктами 46, 50 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21, передбачено, що за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час).
Керуючись ст. 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити заяву представника Приватного акціонерного товариства "Астра Люкс" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
2. Судове засідання відбудеться "04" червня 2024 р. о 12:00 у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський,3/65 в залі судових засідань № 108
3. Попередити представника позивача, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву; використовувані учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку (ч. 5, 11 ст.197 ГПК України).
4. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представнику необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Шніт А.В.
Відправити:
1- ПрАТ " Астра Люкс" та представнику через підсистему "Електронний суд"
2- ТОВ "Тусмо" через підсистему "Електронний суд"
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 13.05.2024 |
Оприлюднено | 15.05.2024 |
Номер документу | 118980782 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Шніт А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні