Справа №760/28459/23
2/760/1234/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
/про перехід до розгляду справи
за правилами загального позовного провадження/
07 травня 2024 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Букіна О.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» про стягнення компенсації,-
В С Т А Н О В И В:
29.11.2023 року до Соломянського районного суду м. Києва надійшли матеріали позовної заяви Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав» (ГО «УААСП»), поданої в інтересах позивачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» про стягнення компенсації, у якій позивачі просять:
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» на користь Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав» в інтересах ОСОБА_1 та ОСОБА_2 компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 177 144 грн. 00 коп.
30.11.2023 на підставі протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями дану справу було передано до провадження судді Букіної О.М.
12.12.2023 до суду з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань надійшов Витяг/Відповідь № 361716 щодо юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» (код ЄДРПОУ: 40452444, адреса: 03057, м. Київ, пр.-т Перемоги, буд. 47-А).
Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 13.12.2023 року, відкрито спрощене позовне провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» про стягнення компенсації, та призначено до розгляду у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Позивачу було надіслано копію ухвали про відкриття провадження. Відповідачу було надіслано копію ухвали про відкриття провадження та копію позовної заяви з додатками.
Визначено відповідачу/ам/ строк на подання відзиву на позов у порядку, передбаченому ст. 178 ЦПК України, - 15 днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Позивачу роз`яснено право подати до суду відповідь на відзив у порядку, передбаченому ст. 179 ЦПК України, протягом 15 днів з дня отримання відзиву відповідача на позов.
У встановлений законом строк, відповідачем відзиву на позовну заяву подано не було.
15.01.2024 року до суду від генерального директора ГО «УААСП» надійшло клопотання про дослідження доказів.
Згідно ч. 4 ст. 274 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах:
1) що виникають з сімейних відносин, крім спорів про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, розірвання шлюбу та поділ майна подружжя; 2) щодо спадкування; 3) щодо приватизації державного житлового фонду; 4) щодо визнання необґрунтованими активів та їх витребування відповідно до глави 12 цього розділу; 5) в яких ціна позову перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 6) інші вимоги, об`єднані з вимогами у спорах, вказаних у пунктах 1-5 цієї частини.
Відповідно до ч. 3 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін; 3) обраний позивачем спосіб захисту; 4) категорію та складність справи; 5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; 6) кількість сторін та інших учасників справи; 7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно з ч. 6 ст. 277 ЦПК України якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі. У такому випадку повернення до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження не допускається.
Враховуючи предмет позову, предмет спору, що виник між сторонами, характер спірних правовідносин, предмет доказування, ціну позову, значення справи для сторін, обсяг та характер доказів у справі, категорію та складність справи, суд вважає за необхідне змінити порядок розгляду справи та здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. 19, ч. 3 ст. 274, ч. 6 ст. 277 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Змінити порядок розгляд справи № 760/28459/23 за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «МР КЕТ КОРПОРЕЙШН» про стягнення компенсації, та здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Призначити справу до розгляду в підготовчому засіданні за правилами загального позовного провадження в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса 25, каб. 27 на 27 травня 2024 року о 10 годині 00 хвилин.
В судове засідання викликати учасників процесу та направити їм копію ухвали про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Букіна
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 07.05.2024 |
Оприлюднено | 16.05.2024 |
Номер документу | 119015287 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо прав інтелектуальної власності, з них: щодо авторських прав |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Букіна О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні