23.05.2024 Справа № 756/12910/23
Справа № 756/12910/23
Провадження № 2/756/820/24
У Х В А Л А
23 травня 2024 року суддя Оболонського районного суду міста Києва Діденко Є.В., розглянувши клопотання Голови комісії з перетворення ДП УСТФ «Укртелефільм» (відповідача) ОСОБА_1 , про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 до ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», про стягнення компенсації за невикористані відпустки, компенсації за втрату частини заробітної плати у зв`язку з порушенням строків її виплати, середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні та моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
21.05.2024 року від Голови комісії з перетворення ДП УСТФ «Укртелефільм» (відповідача) ОСОБА_1 через підсистему «Електронний суд» надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції, через свою територіальну віддаленість від приміщення суду, для представника ДП УСТФ «Укртелефільм» Павлової Олени Михайлівни.
Розгляд справи призначено на 27.06.2024 року об 14.00 годині.
Порядок та підстави проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду встановлений ст. 212 ЦПК України ЦПК України.
Наказом Державної судової адміністрації України № 196 від 23.04.2020 року «Про внесення змін до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду», на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до пункту 10 частини першої статті 152, частини п`ятої статті 153 Закону України «Про судоустрій і статус судів», затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду у новій редакції.
У п. п. 2-4 Розділу ІІІ цього Порядку встановлено, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду, зразок якої наведено в додатку 2 до цього Порядку, не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. У заяві учасник справи обов`язково зазначає: назву суду; номер судової справи; дату та час судового засідання, в якому учасник бажає взяти участь в режимі відеоконференції; своє прізвище, ім`я та по-батькові; свій статус в судовій справі; електронну адресу, яка використана їм для реєстрації в Системі; назву системи, яка пропонується для проведення відеоконференцз`язку (у разі використання іншого програмного забезпечення, ніж розміщеного за посиланням vkz.court.gov.ua); номер телефону для зв`язку із судом; відмітку про наявність або відсутність електронного підпису. Копія заяви в той самий строк надсилається учасником, що подав заяву, іншим учасникам справи.
Аналізуючи вищевикладене, можна дійти висновку, що для участі особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів встановлено певні умови, дотримання яких направлене на забезпечення технічної та організаційної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції (реєстрація особи в системі «EasyCon» на сайті «Судова влада України», подача відповідної заяви не пізніше, ніж за п`ять днів до судового засідання, обов`язкове направлення такої заяви іншим учасникам справи, наявність у суду технічної можливості (обладнання та можливості його використання у визначений день і час).
Враховуючи, що заява Голови комісії з перетворення ДП УСТФ «Укртелефільм» (відповідача) ОСОБА_1 подана з дотримання вищезазначених вимог, беручи до уваги необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, суд вважає за необхідне задовольнити заяву представника позивачів та провести судове засідання в режимі відеоконференції, з урахуванням технічних можливостей у суді.
Керуючись ст. ст. 212, 260, 261, 354 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Клопотання Голови комісії з перетворення ДП УСТФ «Укртелефільм» (відповідача) ОСОБА_1 , про участь в судовому засіданні в режимі відео конференції представника ДП УСТФ «Укртелефільм» Павлової Олени Михайлівни, у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 до ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», про стягнення компенсації за невикористані відпустки, компенсації за втрату частини заробітної плати у зв`язку з порушенням строків її виплати, середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні та моральної шкоди задовольнити.
Судове засідання, яке призначене на 14год.00хв.27червня2024року взалі судовогозасідання вприміщенні Оболонськогорайонного судуміста Києваза адресою:м.Київ,вул.Левка Лук`яненка,2-Є,провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».
Копію ухвали негайно надіслати сторонам для виконання.
Попередити заявників про те, що відповідно до ч. 5ст. 212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання та окремому оскарженню не підлягає, заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Є.В. Діденко
Суд | Оболонський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2024 |
Оприлюднено | 27.05.2024 |
Номер документу | 119226436 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати |
Цивільне
Оболонський районний суд міста Києва
Діденко Є. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні