У Х В А Л А
23 травня 2024 року справа № 927/438/24 Господарський суд Чернігівської області у складі судді Демидової М.О., розглянувши матеріали справи за позовом: Акціонерного товариства Українська залізниця, вул. Єжи Гедройця, 5, м. Київ, 03150, код 40075815
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Табекс Інвест, вул. Мстиславська, 81/105, м. Чернігів, 14005, код 41627941
про стягнення 29294,94 грн. та зобов`язання вивезти неякісний товар ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 21.05.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №927/438/24, підготовче засідання призначено на 11.06.2024,13:20.
23.05.2024 до Господарського суду Чернігівської області через систему Електронний Суд надійшла заява про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції, у якій позивач просить суд забезпечити участь свого представника адвоката Дригіну І.М. у підготовчому засіданні призначеному на 11.06.2024, 13:20 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку EasyCon.
Розглянувши подану заяву представника позивача у справі №927/438/24 у режимі відеоконференції суд враховує таке.
Відповідно до ч.ч. 1-2, 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Судом встановлено, що заява представника позивача про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференцзв`язку подана в межах встановленого строку та з дотриманням правил процесуального закону.
З урахуванням викладеного, у зв`язку з наявністю у суду технічної можливості щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції (за допомогою програмного забезпечення EasyCon), суд доходить до висновку про наявність підстав для задоволення заяви позивача про проведення відеоконференції.
Керуючись ст. 197, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Заяву б/н від 23.05.2024 Акціонерного товариства Українська залізниця про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції - задовольнити.
2. Призначити проведення підготовчого засідання, призначеного на 11.06.2024, 13:20 за участю представника позивача двоката Дригіної І.М. (e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1 ) в режимі відеоконференції, з використанням власних технічних засобів, в системі відеоконференцзв`язку EasyCon (https://vkz.court.gov.ua/).
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфон з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
Роз`яснити учаснику відеоконференції, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції він зобов`язаний: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Ухвала складена та підписана 23.05.2024.
Суд звертає увагу учасників справи на те, що відповідно до приписів частин 5-8 статті 6 та частин 5, 6 статті 242 ГПК України, пунктів 5.6, 5.8, 10, 16, 17, 29, 37 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, учасникам справи (їх представникам), які є користувачами Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, судові рішення в паперовій формі не надсилаються і не вручаються. Суд надсилає такі рішення в електронній формі до електронного кабінету таких осіб і вони вважаються врученими в день отримання повідомлення про доставку копії судового рішення на офіційну електронну адресу учасника справи (його представника), з якого і починається перебіг процесуального строку, встановленого законом або судом. Обмін процесуальними документами в електронній формі між судом та/або особами, що є (повинні бути) користувачами Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, має здійснюватися виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/ або у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.
Суддя М.О. Демидова
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2024 |
Оприлюднено | 27.05.2024 |
Номер документу | 119249260 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Демидова М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні