ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
"27" травня 2024 р. Справа № 924/1354/23
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Юрчук М.І.
суддя Крейбух О.Г.
суддя Тимошенко О.М.
розглянувши заяву представника кредитора у справі - Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" адвоката Куценка Олексія Володимировича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 924/1354/23
за заявою Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк"
до Приватного підприємства "Алькор Маркет"
про відкриття провадження у справі про банкрутство
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 25.04.2024 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного підприємства "Алькор маркет" на ухвалу Господарського суду Хмельницької області від 11.04.2024 у справі №924/1354/23. Розгляд апеляційної скарги призначено на 29.05.2024 о 10:00 год.
20.05.2024 від представника кредитора у справі - Акціонерного товариства КБ "Приватбанк" адвоката Куценка Олексія Володимировича надійшла заява про його участь в судовому засіданні 29.05.2024 о 10:00 год. у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Апеляційний суд зазначає, що у зв`язку із перебування у відпустці судді-члена колегії у даній справі Крейбух О.Г. з 13.05.2024 по 26.05.2024 включно, враховуючи визначений процесуальним законодавством принцип незмінності складу суду (частина 2 статті 32 ГПК України) та пункт 8.1. Засад використання автоматизованої системи документообігу суду у Північно-західному апеляційному господарському суді, зі змінами та доповненнями, дату та час наступного засідання, заміна члена колегії для вирішення процесуального клопотання - про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції) у даному випадку не проводилася.
В силу приписів частин 1, 2, 3 статті 197 ГПК України, суд апеляційної інстанції, вважає за можливе задоволити вказану заяву. При цьому, суд наголошує, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (частина 5 вказаної статті).
Керуючись статтями 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Заяву представника кредитора у справі - Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" - адвоката Куценка О.В. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №924/1354/23 поза межами приміщення суду - задоволити.
2. Забезпечити адвокату Куценку О.В. проведення судового засідання "29" травня 2024 р. о 10:00 год. в режимі відеоконференції у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду (33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань № 3 (ВКЗ).
3. Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EASYCON, який може бути встановлений за веб-посиланням vkz.court.gov.ua. Попередити сторін про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
4. Копія ухвали надсилається заявнику через систему "Електронний суд".
Головуючий суддя Юрчук М.І.
Суддя Крейбух О.Г.
Суддя Тимошенко О.М.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 27.05.2024 |
Оприлюднено | 29.05.2024 |
Номер документу | 119292338 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Юрчук М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні