Справа № 750/216/24
Провадження № 6/750/62/24
У Х В А Л А
31 травня 2024 року м. Чернігів
Деснянський районний суд міста Чернігова у складі:
головуючого судді Логвіної Т.В.,
секретаря Примак Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду заяву заступника начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про звернення стягнення на належні боржникові кошти,
в с т а н о в и в :
04 березня 2024 року до Деснянського районного суду м. Чернігова надійшла заява заступника начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про звернення стягнення на належні боржникові кошти.
31.05.2024 від заступника начальникавідділу примусовоговиконання рішеньУправління забезпеченняпримусового виконаннярішень уЧернігівській областіСхідного міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції надійшла заява про залишення вказаної вище заяви без розгляду.
Відповідно до ч. 1 ст. 440 ЦПК України, суд,що розглядав справу як суд першої інстанції, може за заявою стягувача або державного чи приватного виконавця звернути стягнення на грошові кошти, що належать особі, яка має заборгованість перед боржником, яка не оспорюється зазначеною особою або підтверджена судовим рішенням, що набрало законної сили.
Розділом VI ЦПК України не врегульовано порядок вирішення питання залишення подання без розгляду, проте ч. 9 ст.10ЦПК України передбачено право суду застосовувати закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
З врахуванням тієї обставини, що учасник справи самостійно та на власний розсуд розпоряджається своїми правами щодо предмета спору (ч. 3 ст. 13 ЦПК України), а також тієї обставини, що звернення до суду із поданням звернення стягнення на нерухоме майно боржника, є правом сторони учасника виконавчого провадження, суд вважає за можливе застосувати положення п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, та постановити ухвалу про залишення заяви без розгляду.
Керуючись ст.ст. 13, 257, 440 ЦПК України, -
у х в а л и в :
заяву заступника начальника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про звернення стягнення на належні боржникові кошти залишити без розгляду.
Ухвала набираєзаконної силинегайно післяїї проголошення.Ухвали,що постановленісудом позамежами судовогозасідання абов судовомузасіданні уразі неявкивсіх учасниківсправи,розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Т.В. Логвіна
Суд | Деснянський районний суд м.Чернігова |
Дата ухвалення рішення | 31.05.2024 |
Оприлюднено | 03.06.2024 |
Номер документу | 119413715 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Деснянський районний суд м.Чернігова
Логвіна Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні