ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
УХВАЛА
Від "03" червня 2024 р. м. Житомир Справа № 906/475/24
Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участі секретаря судового засідання Підгаєцької М.Ю., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія "Кодекс" (м. Житомир) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш) про відкриття провадження у справі про банкрутство,
за участю:
- представника ініціюючого кредитора адвоката Сичова Дениса Володимировича, дов.№1/06 від 03.06.2024, копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю серії ЖТ №001075 від 14.06.2019;
- представника боржника: адвоката Іванкевича Сергія Леонідовича, дов.№1 від 31.05.2024;
ВСТАНОВИВ:
02.05.2024 до Господарського суду Житомирської області, через систему "Електронний суд", надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія" Кодекс" від 02.05.2024 про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод".
Ухвалою суду від 20.05.2024 прийнято до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія" Кодекс" (м.Житомир) про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод" (Житомирська область, смт.Довбиш); прийнято та призначено до розгляду у наступне судове засідання заяву арбітражного керуючого Бандоли Олександра Олексійовича №01-09/14 від 30.04.2024 про участь у справі; підготовче засідання суду призначено на "03" червня 2024 р. о 11:00 год
28.05.2024 до суду від арбітражного керуючого Бандоли О.О. надійшло клопотання про розгляд справи за його відсутності; подану до суду заяву про участь у справі Бандола О.О. підтримав у повному обсязі.
Судом встановлено, що всі учасники провадження у справі повідомлені про дату, час і місце розгляду справи своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України.
Присутній у судовому засіданні представник ініціюючого кредитора підтримав подану до суду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод"та підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Бандоли О.О. на призначення його розпорядником майна у справі.
Представник боржника у судовому засіданні не заперечував проти наявності боргу у боржника на суму 185 000 грн боргу перед Товариством з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія" Кодекс". Пояснив, що підприємство ТОВ "Корал" Довбиський фарфоровий завод" на даний час господарської діяльності не веде, кошти для погашення заборгованості відсутні.
Дослідивши матеріали справи, суд зазначає таке.
Відповідно до ч. 3 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо провадження у справі відкривається за заявою кредитора, господарський суд перевіряє можливість боржника виконати майнові зобов`язання, строк яких настав. Боржник може надати підтвердження спроможності виконати свої зобов`язання та погасити заборгованість.
Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства банкрутством є визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури; боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав.
Положеннями частини 2 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом. Неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання. У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, вирішує інші питання, пов`язані з розглядом справи.
Перевіряючи обґрунтованість заяви про порушення справи про банкрутство та додані до неї матеріали, суд встановив таке.
Як вбачається з матеріалів справи, між Товариством з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія «КОДЕКС» (надалі - Виконавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю «КОРАЛ» Довбиський фарфоровий завод (надалі - Замовник) досягнуто домовленості відповідно до яких на замовлення Замовника, Виконавець надає юридичні послуги.
В період з 2018 по 2020 рр. Виконавцем надавались послуги по бездоговірним умовам, за запитом Замовника. Так, у вказаний період Виконавцем було надано юридичні послуги, а Замовником прийнято такі послуги без жодного зауваження. Загальна вартість послуг, наданих на усні запити Замовника Виконавцем склали 110 000,00 грн; однак ТОВ «КОРАЛ» Довбиський фарфоровий завод не здійснив повного розрахунку з Товариством з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія «КОДЕКС. Сума боргу за період з січня 2018 по грудень 2020 рр. склала 65 000,00 грн (шістесят п`ять тисяч гривень), що підтверджується підписаним актом звірки взаєморозрахунків (а.с.10).
02.01.2024 року між Товариством з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія «КОДЕКС» (надалі - Виконавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю «КОРАЛ» Довбиський фарфоровий завод (надалі - Замовник) укладено договір про надання юридичних послуг №02/01/2024, відповідно до якого Виконавець зобов`язується надавати на вимогу Замовника послуги, передбачені п.1.1. Договору (а.с. 8-9).
Відповідно до п. 3.1 Договору, Цей Договір набуває чинності з моменту підписання цього Договору та діє до «02» квітня 2024 року.
Відповідно до п. 6.1. Договору, сума винагороди, яку Замовник сплачує щомісяця за виконані послуги Виконавця складає 40 000,00 грн (сорок тисяч гривень 00 копійок).
Так, на виконання даного договору, Замовником було надано юридичні послуги на загальну суму 120 000,00 грн (сто двадцять тисяч гривень 00 копійок), а саме:
- 40 000,00 грн за січень на підставі Акту №31/01/2024 від 31.01.2024 року;
- 40 000,00 грн за лютий на підставі Акту №29/02/2024 від 29.02.2024 року;
- 40 000,00 грн за березень на підставі Акту №31/03/2024 від 31.03.2024 року.
У судовому засіданні було оглянуто оригінали документів, наданих заявником.
Відповідно до п. 6.3. Договору, Замовник зобов`язується щомісячно проводити розрахунки за даним договором протягом 5 - ти банківських днів з моменту отримання рахунку від Виконавця та підписати Акт прийому-передачі наданих послуг.
Акти наданих послуг підписані та скріплені печатками обома сторонами договору без жодних зауважень та претензій, отже Виконавцем належним чином надані, а Замовником прийняті юридичні послуги. Однак, Замовник станом на день направлення претензії заборгованість не погасив.
Загальна сума боргу складає 185 000,00 грн (сто вісімдесят п`ять тисяч гривень 00 копійок), що підтверджується Актами наданих послуг, складеними та підписаними сторонами (а.с.10- 12).
Кредитор, з метою врегулювання спору 15.04.2024 звернувся до Боржника з претензією та запропонував сплатити заборгованість протягом семи днів з моменту її отримання. Разом з претензією Кредитором було відправлено на адресу Боржника Акт звірки взаємних розрахунків.
22 квітня 2024 року Боржник надав відповідь згідно якої погодився з сумою заборгованості 185 000,00 грн та зазначив про неможливість сплатити дану суму в зв`язку з відсутністю коштів та не здійснення господарської діяльності. Крім того, Боржник направив кредитору погоджений акт звіряння взаємних розрахунків з погодженою сумою боргу 185 000,00 грн.
Відтак загальна сума боргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод" перед Товариством з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія" Кодекс" становить 185 000 грн.
Відповідно до частини 5, 6 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про:
- відкриття провадження у справі;
- відмову у відкритті провадження у справі.
Господарський суд відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо: вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження; вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду.
Згідно положень частини 8, 9 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про: відкриття провадження у справі про банкрутство; визнання вимог кредитора та їх розмір; введення мораторію на задоволення вимог кредиторів; введення процедури розпорядження майном; призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати; вжиття заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави; строк подання розпорядником майна до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів, який не може перевищувати одного місяця та 20 днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дату попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше 70 календарних днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду; строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника, який не може перевищувати двох місяців, а в разі значного обсягу майна - трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду.
З метою виявлення кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, на офіційному веб-порталі судової влади України не пізніше наступного дня з дня постановлення ухвали суду про відкриття провадження у справі господарський суд оприлюднює повідомлення про відкриття провадження у справі боржника (офіційне оприлюднення).
За змістом частини 13 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства процедура розпорядження майном вводиться господарським судом на строк, визначений частиною другою статті 44 цього Кодексу, одночасно з постановленням ухвали про відкриття провадження у справі.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку щодо відсутності підстав для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство, в той час як докази, надані заявником в обґрунтування вимог, викладених в заяві, свідчать про наявність ознак неплатоспроможності боржника, що є підставою для відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081).
Згідно з частиною 8 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства, в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати.
Законом України від 05.06.2020 № 686-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства" доповнено Прикінцеві та перехідні положення Кодексу України з процедур банкрутства пунктом 2-1, відповідно до якого встановлено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.
Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.
Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.
Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У разі якщо заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не містить пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією або до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) не додано заяви цього арбітражного керуючого про участь у справі, або з підстав, визначених частиною третьою статті 28 цього Кодексу, цього арбітражного керуючого не може бути призначено розпорядником майна або керуючим реструктуризацією, або заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство подано боржником - юридичною особою, призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією здійснюється господарським судом самостійно з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, у порядку, що діяв до дня введення цього Кодексу в дію, шляхом застосування автоматизованої системи.
Судом встановлено, що заява про відкриття провадження у справі про банкрутство містить пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого Бандоли Олександра Олексійовича для виконання повноважень розпорядника майна.
Частиною 3 статті 28 Кодексу України з процедур банкрута встановлено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:
1) які є заінтересованими особами у цій справі;
2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;
3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом;
4) які мають конфлікт інтересів;
5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;
6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині статті Кодексу.
Від запропонованого ініціюючим кредитором арбітражного керуючого Бандоли О.О. надійшла заява№02-09/14 від 30.04.2024 про участь у справі (а.с. 23-28).
Перевіривши заяву арбітражного керуючого Бандоли О.О. про участь у справі про банкрутство боржника на відповідність кандидатури вимогам частини 3 статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства, у тому числі включення арбітражного керуючого до Єдиного реєстру арбітражних керуючих, судом встановлено відповідність вказаного арбітражного керуючого зазначеним вимогам.
Враховуючи відсутність обставин, які б зумовили неможливість призначення розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Бандоли О.О., пропозицію про призначення якого надано ініціюючим кредитором та яким подано заяву про участь у справі, господарський суд дійшов висновку задовольнити заяву арбітражного керуючого Бандоли Олександра Олексійовича №02-09/14 від 30.04.2024 на участь у справі про банкрутство; призначити розпорядником майна боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод ( 12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081) арбітражного керуючого Бандолу Олександра Олексійовича ( АДРЕСА_1 , свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого №853 від 17.07.2013, ідентифікаційний номер: 2763311110) за його згодою.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код 30825081).
Керуючись статтями: 1, 2, ч.4 ст.9, статтями: 28, 39, 41, 44 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст.74,234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Житомирської області
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код 30825081).
2. Визнати вимоги ініціюючого кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія "Кодекс" (м. Житомир) до боржника на суму 185 000 грн боргу (четверта черга), 24 224 грн судового збору та витрати щодо погашення авансування кредитором винагороди арбітражного керуючого у сумі 63 900 грн (перша черга).
3. Ввести мораторій на задоволення вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод ( 12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081).
4. Ввести процедуру розпорядження майном боржника строком на сто сімдесят календарних днів.
5. Задовольнити заяву арбітражного керуючого Бандоли Олександра Олексійовича №01-09/14 від 30.04.2024про участь у справі.
6. Призначити розпорядником майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (12724, Житомирська область, Баранівський район, смт. Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081) арбітражного керуючого Бандолу Олександра Олексійовича ( АДРЕСА_1 , свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого №853 від 17.07.2013, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) за його згодою.
7. Встановити арбітражному керуючому Бандолі О.О. основну грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод ( 12724, Житомирська область, Баранівський район, смт. Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081) у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником на депозитний рахунок господарського суду.
У разі, якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.
8. Оприлюднити повідомлення про відкриття Господарським судом Житомирської області провадження у справі №906/475/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод (12724, Житомирська область, Баранівський район, смт. Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081) .
9. Заборонити власнику майна (органу уповноваженому управляти майном) боржника та боржнику приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмет застави.
10. Призначити справу до розгляду в попередньому засіданні суду на "25" липня 2024 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 733.
11. Розпоряднику майна Бандолі О.О. до наступного судового засідання:
11.1 надати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів у строк, який не може перевищувати одного місяця та 20 днів після дати проведення підготовчого засідання суду;
- скласти реєстр вимог кредиторів та подати його до господарського суду в строк, який не може перевищувати одного місяця та 20 днів після дати проведення підготовчого засідання суду;
- разом з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації усіх активів боржника, у тому числі встановити обсяг майна, що підлягає обов`язковій реєстрації, та визначити його вартість; документально оформлені результати проведеної інвентаризації та визначення вартості майна боржника подати у наступне судове засідання;
- проаналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках; вчинити дії щодо виявлення ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства, докази чого надати у наступне судове засідання;
- надавати до суду не рідше одного разу на місяць звіт про свою діяльність з моменту призначення;
11.2. надати до господарського суду:
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з внесеними до нього відомостями щодо розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Бандоли О.О.;
- докази обсягу активів, які належать банкруту на праві власності, користування, повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державного підприємства "Український інститут промислової власності", Регіонального сервісного центру МВС у Житомирській області, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної авіаційної служби України, територіального органу Державної служби праці України у Житомирській області (щодо наявності/відсутності підіймальних споруд та котлів, об`єктів підвищеної небезпеки, великотонажних автомобілів, технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації у вулично-дорожній мережі, трубопроводів, об`єктів нафтогазового комплексу, ділянок надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд), Житомирської митниці ДПС України, інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (щодо наявності/відсутності дозволу на виконання будівельних робіт та переліку замовника будівництва), територіального органу Держгеокадастру у Житомирській області, Державного космічного агентства України, Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, ПАТ "Укрзалізниця" (щодо зареєстрованих вантажних вагонів);
- письмову довідку з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника;
- докази того чи є боржник засновником інших юридичних осіб;
- докази наявності/відсутності у боржника відокремлених підрозділів;
- додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування.
12. Товариству з обмеженою відповідальністю відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод ( 12724, Житомирська область, Баранівський район, смт.Довбиш, вул. Щорса, буд.1, код: 30825081):
- надати розпоряднику майна, на його вимогу, необхідні документи для підготовки аналізу фінансово - господарської діяльності, інвестиційного становища боржника та його становища на ринках;
- надати розпоряднику майна, на його вимогу, необхідні документи та майно Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод для проведення інвентаризації.
13. Копію ухвали про відкриття провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог частини 15 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства надіслати на адреси: Товариства з обмеженою відповідальністю Житомирська юридична компанія "Кодекс", Товариства з обмеженою відповідальністю "Корал" Довбиський фарфоровий завод, арбітражного керуючого Бандоли О.О., Головного управління ДПС у Житомирській області, Баранівського районного суду Житомирської області, Звягельського відділу державної виконавчої служби у Звягельському районі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), державного реєстратора Звягельської міської ради, Житомирської державної нотаріальної контори, Регіонального сервісного центра МВС в Житомирській області, Національної комісії з цінних паперів та фонового ринку, Міністерства юстиції України.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, визначеному статті 197 Господарським процесуальним кодексом України.
Ухвала господарського суду набирає законної сили 03.06.2024.
Ухвала господарського суду може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду або через Господарський суд Житомирської області в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/.
Дата підписання ухвали: 04.06.2024
Суддя Макаревич В.А.
1- у справу
2- ТОВ Житомирська юридична компанія " Кодекс" - електронний кабінет
3- ТОВ "Корал" Довбиський фарфоровий завод - 12724, Житомирська область, Баранівський район, смт. Довбиш, вул. Щорса, буд. 1, код 30825081 (рек..)
4- Арбітражний керуючий Бандола О.О. - електронний кабінет
5- Державному реєстратору Звягельської міської ради- 11700 Україна, Житомирська область, місто Звягель, вул. Шевченка, 16, код 13576983
6- Звягельський відділ державної виконавчої служби у Звягельському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) - 11700, Україна, Звягельський р-н, Житомирська обл., місто Звягель, вулиця Київська, будинок, 9, код 34649013,
7- Головне управління ДПС у Житомирській області- 10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7 (рек.)
8- Корольовськийрайонний суд м. Житомира- Соборна площа, 1, Житомир, Житомирська область, 10002 (рек.)
9- Міністерство юстиції України- 01001 м. Київ, вул.Городецького, 13 (рек.)
10 - Житомирська державна нотаріальна контора 10014, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Леха Качинського, будинок 12А (рек.)
11 - Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області- вулиця Покровська, 96, Житомир, Житомирська область, 10031 (рек.)
12 - Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку- вулиця Московська, 8, корпус, 30, Київ, 01010 (рек.)
13 - Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) - 10014, Житомирська область, Житомир, площа Соборна, будинок 1 (рек.)
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2024 |
Оприлюднено | 05.06.2024 |
Номер документу | 119484463 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Житомирської області
Макаревич В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні