Ухвала
від 04.06.2024 по справі 914/792/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

04.06.2024 Справа № 914/792/24

Господарський суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи:

за заявою:Фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовичапро банкрутство:Приватного підприємства «Фараон» (вул. Городоцька, буд. 359, м.Львів, 79040; ідентифікаційний код 32519011)

Суддя: Цікало А. І.

При секретарі: Пукач М. В.

Представники:

Кредитора:Фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовича не з`явивсяБоржника:Приватного підприємства «Фараон» - не з`явивсяРозпорядник майна:не з`явився

ВСТАНОВИВ:

26.03.2024 р. на розгляд Господарського суду Львівської області за вх. № 879 від фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовича надійшла заява про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства «Фараон» (ідентифікаційний код 32519011).

Ухвалою суду від 01.04.2024 р. заяву ФОП Жбадинського В. О. про відкриття провадження у справі про банкрутство ПП «Фараон» прийнято до розгляду; підготовче засідання призначено на 11.04.2024 р.

11.04.2024 р. до суду за вх. № 9993/24 від ПП «Фараон» надійшов відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство. У зазначеному відзиві боржник підтвердив наявність заборгованості перед ФОП Жбадинським В. О. за юридичні послуги, надані згідно договору про надання юридичних послуг від 02.01.2024 р. № 02/01/24 у розмірі 12000,00 грн.

Ухвалою суду від 11.04.2024 р. відкрито провадження у справі № 914/792/24 про банкрутство ПП «Фараон»; визнано вимоги ініціюючого кредитора - ФОП Жбадинського В. О. у розмірі 12000,00 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном ПП «Фараон»; розпорядником майна ПП «Фараон» призначено арбітражного керуючого Босака О.Є.; встановлено арбітражному керуючому Босаку О. Є. розмір основної винагороди за виконання повноважень розпорядника майна та джерела її сплати; попереднє засідання призначено на 18.06.2024 р.

Повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ПП «Фараон» оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України 11.04.2024 р. за № 72956.

12.04.2024 р. до суду за вх. № 10136/24 від ФОП Жбадинського В. О. надійшло клопотання про пришвидшення розгляду справи.

Ухвалою суду від 02.05.2024 р. попереднє засідання суду призначено на 28.05.2024 р.

Ухвалою суду від 28.05.2024 р. попереднє засідання суду відкладено на 04.06.2024 р.

Відповідно до ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Адміністратор за випуском облігацій, який діє як конкурсний кредитор, подає заяву з вимогами до боржника з урахуванням вимог статті 931 цього Кодексу. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Згідно з абз. 1 ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

У строк, встановлений ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, до суду не надходили заяви кредиторів з вимогами до ПП «Фараон».

Частиною другою статті 47 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що за результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.

Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.

Згідно з ч. 3 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства, ухвала господарського суду, постановлена за результатами попереднього засідання, може бути оскаржена стороною у справі про банкрутство лише в частині конкретних вимог кредиторів.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 2, 45, 47, 48 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 3, 12, 129, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В:

1.Визначити визнані судом вимоги кредитора - фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовича ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) до Приватного підприємства «Фараон» (вул. Городоцька, буд. 359, м. Львів, 79040; ідентифікаційний код 32519011) у розмірі 12000 грн. 00 коп.

2.Витрати фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовича по сплаті судового збору за подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 30280 грн. 00 коп. та витрати фізичної особи-підприємця Жбадинського Василя Орестовича на авансування винагороди арбітражному керуючому у розмірі 63900 грн. 00 коп. покласти на Приватне підприємство «Фараон» (ідентифікаційний код 32519011), як витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді які задовольняються у першу чергу.

3.Призначити проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів до 11.06.2024р.

4.Розпоряднику майна письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення.

5.Підсумкове засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду призначити на 13.06.24 р. о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх.

Повна ухвала складена 04 червня 2024 року.

Ухвала набрала законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строк, встановлений статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.

Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: https://court.gov.ua/fair/sud5015.

Суддя Цікало А.І.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення04.06.2024
Оприлюднено05.06.2024
Номер документу119485294
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —914/792/24

Ухвала від 05.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 05.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 02.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Постанова від 13.06.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 13.06.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 04.06.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 28.05.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 02.05.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 11.04.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

Ухвала від 01.04.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Цікало А.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні