07.06.2024
Справа № 642/3028/24
Провадження № 2/642/1072/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 червня 2024 року суддя Ленінського районного суду міста Харкова Грінчук О.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Квант Сервіс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
В провадження суду надійшла вказана позовна заява, в якій позивач просив: 1)визнати протиправними дії ПП «Квант Сервіс» щодо видалення належного позивачу доменного імені; 2) зобов`язати ФОП ОСОБА_2 здійснити переделегування доменного імені freshdesign.com.ua і передати право на таке доменне ім`я позивачу, ОСОБА_1 .
Дослідивши позовну заяву, приходжу до висновку, що її подано без додержання вимог, викладених у статтях175і177 ЦПК України, а тому така заява підлягає залишенню без руху.
Згідно ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до ч. 2 ст. 133 ЦПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Згідно до ст. 4 ч.2 Закону України «Про судовий збір», ставка судового збору за подання до суду позовної заяви немайнового характеру становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 1211.20 грн.
Положеннями аб.2 ч.3 ст. 6 ЗУ «Про судовий збір», у разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Так, з позовної заяви встановлено, що позивачем заявлено дві вимоги немайнового характеру.
Відтак, враховуючи дві немайнові вимоги, до сплати підлягає 2422.40 грн. судового збору.
В той час, позивачем до позову не додано квитанції про сплату судового збору та не зазначено підстав звільнення позивача від сплати судового збору.
Відповідно до ч.1 ст.185 ЦПК Українисуддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст.175, 177 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного, позовну заяву потрібно залишити без руху та надати позивачу строк для усунення зазначених недоліків протягом п`яти днів з дня вручення ухвали про залишення позову без руху.
Керуючись ст.ст. 10, 175, 177, 185, 271 ЦПК України, суддя,-
у х в а л и в:
позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Квант Сервіс», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії - залишити без руху, надати заявнику строк протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали для усунення недоліків.
Роз`яснити позивачу, що невиконання вимог ухвали суду у встановлений строк є підставою вважати позовну заяву неподаною та такою, що підлягає поверненню позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 07.06.2024 |
Оприлюднено | 10.06.2024 |
Номер документу | 119584671 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Грінчук О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні