Єдиний унікальний номер справи 183/1523/24
Провадження № 2/183/1874/24
У Х В А Л А
31травня 2024 року м. Новомосковськ Дніпропетровської області
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді МайноїГ.Є., розглянувши в письмовому провадженні клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Галкіної Яни Геннадіївни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Сєвєродонецької міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні суду знаходиться вищезазначена цивільна справа, розгляд якої призначено у підготовчому засіданні на 17червня 2024року о09год.30хв. у приміщенні суду, за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул.Гетьманська, буд. 4, зал№ 5.
Чере підсистему «Електронний суд» надійшло клопотання представника позивача адвоката Галкіної Я. Г. про проведення судового засідання у цій цивільній справі в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів..
Ознайомившись із поданим представником позивача клопотанням, приходжу до такого висновку.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 8 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають правобрати участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.
Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3 ст. 183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7)інші відомості, що вимагаються цим Кодексом. Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб`єктності за відповідним іноземним законом (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо). Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження). Учасник справи має право додати до письмової заяви, клопотання проект ухвали, постановити яку він просить суд.
Згідно з ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
З огляду на викладене, оскільки до клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції представником позивача - адвокатом Галкіною Я. Г. не додано доказів її надіслання іншим учасникам справи, тобто заявником не виконано вимог ч. 2 ст.183, ч.2 ст.212ЦПК України, суд вважає за необхідне, на підставі ч. 4 ст.183ЦПК України повернути заяву заявникові без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 183, 212, 260 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Галкіної Яни Геннадіївни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Сєвєродонецької міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини повернути заявникові без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Ухвала суду складена і підписана 31 травня 2024 року.
Суддя Г.Є. Майна
Суд | Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 31.05.2024 |
Оприлюднено | 11.06.2024 |
Номер документу | 119608465 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Майна Г. Є.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Майна Г. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні