Ухвала
від 12.06.2024 по справі 947/10845/24
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ


Справа № 947/10845/24

Провадження № 2/947/2991/24

УХВАЛА

про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

12.06.2024 року

Суддя Київського районного суду м.Одеси Гниличенко М.В. розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Двірської Юлії Валеріївни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ БІЛДІНГ Україна» про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу майнових прав на об`єкт нерухомого майна,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Київського районного суду м.Одеси знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ БІЛДІНГ Україна» про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу майнових прав на об`єкт нерухомого майна.

11.06.2024 року представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Двірська Ю.В. через електронний суд звернулась до Київського районного суду м.Одеси з заявою про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, в якому вона просить забезпечити проведення судових засідань по справі № 947/10845/24, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за його участю за допомогою онлайн сервісу відеозв`язку «EasyСon»,.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши заяву представника позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд приходить до наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

Згідно ч.ч. 2, 3, 4 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.

Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 ст. 212 ЦПК України).

Суддя, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що заява обґрунтована і підлягає задоволенню відповідно до ст. 212 ЦПК України.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 212 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Двірської Юлії Валеріївни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ БІЛДІНГ Україна» про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу майнових прав на об`єкт нерухомого майна- задовольнити.

Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ БІЛДІНГ Україна» про стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу майнових прав на об`єкт нерухомого майнапроводити у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів адвоката Двірської Юлії Валеріївни , за допомогою системи «EasyСon», зокрема судове засідання, яке призначено на 17.06.2024 року о 12 год.00 хв. в приміщенні Київського районного суду м.Одеси /м.Одеса, вул.Варненська 3Б/, а також усі послідуючі судові засідання проводити у режимі відеоконференції.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/.

Копію ухвали направити на електронну пошту Двірської Ю.В. - ІНФОРМАЦІЯ_1 - для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали складено та підписано 12.06.2024 року.

Суддя Гниличенко М. В.

СудКиївський районний суд м. Одеси
Дата ухвалення рішення12.06.2024
Оприлюднено13.06.2024
Номер документу119665548
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу

Судовий реєстр по справі —947/10845/24

Ухвала від 12.06.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Гниличенко М. В.

Ухвала від 12.04.2024

Цивільне

Київський районний суд м. Одеси

Гниличенко М. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні