Ухвала
від 23.05.2024 по справі 921/822/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 травня 2024 рокуСправа № 921/822/23УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Боровець Я.Я.

за участю секретаря судового засідання Крутіної Ю.С.

Розглянув заяву ОСОБА_1 про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" (вх. №2520 від 28.03.2024)

у справі №921/822/23

за заявою боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" , м. Тернопіль

про банкрутство в порядку ст.ст. 34, 35 Кодексу України з процедур банкрутства

за участю учасників судового процесу:

заявник ОСОБА_1 - адвокат.

Учаснику судового процесу оголошено склад суду.

Фіксування судового засідання технічними засобами здійснюється відповідно до статті 222 ГПК України.

Заяв про відвід (самовідвід) судді та секретаря судового засідання з підстав, визначених статтями 35-37 Господарського процесуального кодексу України не надходило.

У судовому засіданні 23.05.2024 оголошено вступну та резолютивну частини ухвали.

Встановив:

14.12.2023 Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" звернулося до Господарського суду Тернопільської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство, відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до Протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 14.12.2023, для розгляду справи визначено суддю Боровця Я.Я.

Ухвалою суду від 19.12.2023 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" про відкриття провадження у справі про банкрутство прийнято до розгляду та підготовче засідання призначено на 04.01.2024.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 04.01.2024 відкрито провадження у справі №921/822/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс", вул. Медова, 2, м. Тернопіль, код ЄДРПОУ 40850968; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника; призначено розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс", арбітражного керуючого Микитіва Олега Ігоровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №229 від 26.02.2013, вул. Тернопільська 2а, с. Смиківці, Тернопільський район, Тернопільська область ). Призначено попереднє засідання на 29.02.2024.

З метою виявлення усіх кредиторів, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, 04.01.2024 здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс".

28.03.2024 ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Тернопільської області із заявою про визнання кредиторських грошових вимог до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" в сумі 180 000,00 грн та 6056,00 грн судового збору (вх.№2520).

Відповідно до Протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 28.03.2024, для розгляду заяви визначено суддю Боровця Я.Я.

Ухвалою суду від 03.04.2024 заяву (вх. №2520 від 28.03.2024) ОСОБА_1 про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" залишено без руху, для усунення недоліків.

18.04.2024 до Господарського суду Тернопільської області надійшло клопотання ОСОБА_1 (вх. №3105) зі змісту якого вбачається, що заявником усунуто недоліки заяви, які визначено в ухвалі про залишення заяви без руху від 03.04.2024.

Ухвалою суду від 25.04.2024 прийнято заяву ОСОБА_1 про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" в сумі 180 000,00 грн заборгованості та в сумі 6056,00 грн судового збору (вх. №2520) у справі №921/822/23, до розгляду у судовому засіданні - 23.05.2024.

Представник заявника в судове засідання 23.05.2024 з"явився, підтримав заяву.

Представник боржника в судове засідання 23.05.2024 не з"явився.

Розпорядник майна Микитів О.І. в судове засідання 23.05.2024 не з"явився. Однак, кредиторські грошові вимоги ОСОБА_1 розглянуто та визнано вимоги повністю у заявленій сумі, що підтверджується відомостями про результати розгляду кредиторських грошових вимог (вх.№4117 від 23.05.2024).

Розглянувши заяву про визнання кредиторських грошових вимог та матеріали справи, судом встановлено наступне:

За змістом положень статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсними кредиторами є кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника.

Конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство (стаття 45 Кодексу України з процедур банкрутства) .

З метою виявлення усіх кредиторів, відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, 04.01.2024 здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс".

Так, 28.03.2024 ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Тернопільської області із заявою про визнання кредиторських грошових вимог до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" в сумі 180 000,00 грн та 6056,00 грн судового збору (вх.№2520).

Частиною 4 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов`язковими так само, як вони є обов`язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку.

Вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом.

Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.

Отже, заява ОСОБА_1 подана з пропуском встановленого законом строку.

Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства грошовим зобов`язанням є зобов`язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України.

Цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини (стаття 11 Цивільного кодексу України).

У відповідності до вимог статті 174 Господарського кодексу України господарські зобов`язання можуть виникати з господарського договору та інших угод, передбачених законом, а також з угод, не передбачених законом, але таких, які йому не суперечать.

До виконання господарських зобов`язань застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським кодексом України (стаття 193 Господарського кодексу України).

Частиною 1 статті 202 Цивільного кодексу України визначено, що правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним (стаття 204 Цивільного кодексу України).

Із змісту частини 1 статті 626 Цивільного кодексу України випливає, що договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.

Згідно частини 1 статті 627 Цивільного кодексу України відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд та за погодженням сторін, та умов, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства (стаття 628 Цивільного кодексу України).

Статтею 26 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" визначено, що адвокатська діяльність здійснюється на підставі договору про надання правової допомоги.

Договір про надання правової допомоги - домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об`єднання) зобов`язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, що визначені договором, а клієнт зобов`язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору (стаття 1 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність").

Представництво - вид адвокатської діяльності, що полягає в забезпеченні реалізації прав і обов`язків клієнта в цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві, в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами, прав і обов`язків потерпілого під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, а також прав і обов`язків потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача у кримінальному провадженні (стаття 1 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність").

За змістом частини 3 статті 237 Цивільного кодексу України однією з підстав виникнення представництва є договір.

Із заяви вбачається, що 01 червня 2023 року між адвокатом Недокусом Віктором Ігоровичем ( як, Адвокатом) та Товариством з обмеженою відповідальністю " Захід Агромікс" (як, Клієнтом ) укладено Договір про надання професійної правничої допомоги, відповідно до умов якого Клієнт доручає, а Адвокат приймає на себе зобов"язання на представництво його інтересів та надання професійної правничої допомоги у всіх судах України, державних установах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх підпорядкування, форм власності та галузевої належності при вирішенні будь-яких питань, які стосуватимуться його прав, обов"язків та інтересів ( п.1.1 Договору).

Пунктом 3.1 Договору сторони домовилися, що вартість послуг та порядок розрахунків по даному договорі погоджується сторонами у відповідних додатках до нього.

Договір набирає чинності з моменту його укладення. Договір чинний до 31 грудня 2025 року, а в частині розрахунків - до повного виконання ( п.2.1, п.2.2 Договору).

Так, 01.06.2023 між адвокатом Недокусом Віктором Ігоровичем ( як, Адвокатом) та Товариством з обмеженою відповідальністю " Захід Агромікс" (як, Клієнтом ) підписано Додаток №1 до Договору про надання професійної правничої допомоги, який укладено на наступних умовах: за наданні Адвокатом послуги по наданні професійної правничої допомоги в господарській справі №921/326/23 за позовом Товариством з обмеженою відповідальністю "Біомін Україна", код ЄДРПОУ 34613055 до Клієнта Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід Агромікс" код ЄДРПОУ 40850968 про стягнення грошових коштів у сумі 16 199 668,14 грн за невиконання умов договору поставки №180703, Клієнт сплачує Адвокату гонорар в сумі 180 000,00 грн до дати прийняття рішення Господарським судом Тернопільської області у справі №921/326/23 ( п.1).

Взаємовідносини між кредитором та боржником виникли на підставі Договір про надання професійної правничої допомоги, які за правовою природою є договорами надання послуг.

Статтею 901 Цивільного кодексу України передбачено , що за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.

Частиною 1 статті 903 Цивільного кодексу України встановлено, що якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Факт надання Адвокатом та отримання Клієнтом послуг за договором про надання професійної правничої допомоги від 01.06.2023 підтверджується Актом прийому передачі наданих послуг від 15.09.2023, зі змісту якого вбачається таке, зокрема: Адвокат надав, а Клієнт прийняв послуги, що передбачені умовами Договору по господарській справі №921/326/23. Підписанням цього Акту сторони підтверджують факт належного виконання послуг Адвокатом відповідно до умов Договору. Клієнт зауважень та скарг по відношенню Адвоката стосовно виконання умов Договору по господарській справі №921/326/23 не має, який підписані обома сторонами та скріплений відтисками печаток юридичних осіб, без жодних зауважень чи застережень.

Однак, боржник свої договірні зобов`язання щодо сплати за надані послуги повністю не виконав, у зв"язку з чим наявна заборгованість на суму 180 000,00 грн.

Видами адвокатської діяльності є: надання правової інформації, консультацій і роз`яснень з правових питань, правовий супровід діяльності юридичних і фізичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, держави; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах під час здійснення цивільного, господарського, адміністративного та конституційного судочинства, а також в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами ( стаття 19 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність").

Статтею 30 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" встановлено, що гонорар є формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту. Порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги. При встановленні розміру гонорару враховуються складність справи, кваліфікація і досвід адвоката, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним та враховувати витрачений адвокатом час

Згідно статті 509 Цивільного кодексу України зобов`язання - це правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Господарським визнається зобов`язання, що виникає між суб`єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб`єкт (зобов`язана сторона, у тому числі боржник) зобов`язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб`єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб`єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов`язаної сторони виконання її обов`язку (частина 1 статті 173 Господарського кодексу України).

Положеннями статей 525, 526, 530 Цивільного кодексу України встановлено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Якщо у зобов"язанні встановлений строк (термін) його, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Аналогічне положення містить стаття 193 Господарського кодексу України, де зазначено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов`язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу.

Умовою виконання зобов`язання - є строк (термін) його виконання. Дотримання строку виконання є одним із критеріїв належного виконання зобов`язання, оскільки прострочення є одним із проявів порушення зобов`язання. Строк (термін) виконання зобов`язання за загальним правилом, узгоджується сторонами в договорі.

Відповідно до статті 629 Цивільного кодексу України договір є обов`язковим до виконання сторонами.

Отже заборгованість боржника перед кредитором є не погашеною та становить 180 000,00 грн, що підтверджується актом звірки взаємних розрахунків станом на 29.02.2024, підписаний повноважними представниками сторін та скріплений відтисками печаток юридичних осіб.

Слід зазначити, що Акт звірки може вважатися доказом у справі в підтвердження певних обставин, зокрема в підтвердження наявності заборгованості суб`єкта господарювання, її розміру, визнання боржником такої заборгованості тощо. Однак, за умови, що інформація, відображена в акті підтверджена первинними документами та акт містить підписи уповноважених на його підписання сторонами осіб.

Правова позиція викладена у постанові Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 11.01.2022 у справі №927/738/19.

Підстави припинення зобов`язання передбачені ст.ст. 202 - 205 ГК України, ст.ст. 599 - 601, 604 - 609 ЦК України, зокрема за ст. 599 ЦК України зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.

Належним виконанням зобов`язання є виконання, прийняте кредитором, у результаті якого припиняються права та обов`язки сторін зобов`язання.

Відповідно до стаття 598 Цивільного кодексу України зобов`язання припиняється частково або у повному обсязі на підставах, встановлених договором або законом.

Стаття 599 Цивільного кодексу України передбачено, що зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.

Як визначено статтею 610 Цивільного кодексу України порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).

Частиною 1 статті 612 Цивільного кодексу України встановлено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Враховуючи викладене та перевіривши розрахунок заявника щодо заборгованості, суд вважає вірно обрахованою, обґрунтованою та підтвердженою належними доказами є заборгованість ТОВ "Захід Агромікс" перед ОСОБА_1 у розмірі 180 000,00 грн.

Отже, станом на дату подання заяви з грошовими вимогами ОСОБА_1 відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" сума заборгованості становить 180 000,00 грн.

Грошові вимоги, зазначені в заяві є повністю неоплаченими Боржником, у зв`язку з фактичною неплатоспроможністю.

Розпорядником майна Микитів О.І. розглянуто кредиторські грошові вимоги ОСОБА_1 , визнано вимоги повністю у заявленій сумі, що підтверджується відомостями про результати розгляду кредиторських грошових вимог (вх.№4117 від 23.05.2024).

Як свідчать надані докази, заявлені кредиторські грошові вимоги до боржника виникли до відкриття провадження у справі № 921/822/23 про банкрутство ТОВ "Захід Агромікс" (ухвала суду від 04.01.2024), а тому є конкурсними.

Виходячи з вимог ст.ст. 45, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, у справі про банкрутство господарський суд не розглядає по суті спори стосовно заявлених до боржника грошових вимог, а лише встановлює наявність або відсутність відповідного грошового зобов`язання боржника шляхом дослідження первинних документів (договорів, накладних, актів тощо) та (або) рішення юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення відповідного спору. При цьому суд досліджує надані кредитором письмові докази, встановлює підстави виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характер та зміст та розмір.

Відповідно до вимог статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства, за результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів.

Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.

З огляду на обґрунтованість вимог вказаних у заяві, яка подана до суду відповідно приписам ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, суд, дійшов висновку щодо наявності підстав для визнання ОСОБА_1 . конкурсним кредитором, однак не має права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів, оскільки заява про визнання кредиторських вимог подана після спливу строку на її подання.

Статтею 64 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено черговість задоволення вимог кредиторів, зокрема у першу чергу задовольняються - витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді; у четверту чергу задовольняються - вимоги кредиторів, не забезпечені заставою.

Отже, враховуючи викладене, кредиторські грошові вимоги ОСОБА_1 відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" в сумі 180 000,00 грн є обґрунтованими, підлягають визнанню в повному обсязі та внесенню до Реєстру вимог кредиторів відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства в наступній черговості: черговість задоволення грошових вимог кредитора в сумі 180 000,00 грн - четверта.

Таким чином, витрати на оплату судового збору в сумі 6056,00 грн сплачені квитанцією №9339-4463-0480-1248 від 17.04.2024 та зараховані до спеціального фонду державного бюджету України, згідно виписки Господарського суду Тернопільської області, покладаються на боржника та відшкодовуються у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів (перша черга).

Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, статтями 233, 234, 235 ГПК України, Господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Заяву ОСОБА_1 про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" (вх. №2520 від 28.03.2024) у справі №921/822/23, задовольнити.

2. Визнати кредиторські грошові вимоги ОСОБА_1 про визнання кредиторських грошових вимог відносно боржника ТОВ "Захід Агромікс" (вх. №2520 від 28.03.2024) в сумі 180 000,00 грн та включити їх в Реєстр вимог кредиторів.

Черговість задоволення грошових вимог кредитора:

в сумі 6056,00 грн (судовий збір) перша,

в сумі 180 000,00 грн (заборгованість) - четверта.

3. Копію ухвали надіслати учасникам судового процесу до електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному ГПК України.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її прийняття.

Ухвала суду, постановлена у справі про банкрутство (неплатоспроможність) за результатами розгляду господарським судом заяв, клопотань та скарг, може бути оскаржена в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства (стаття 9 Кодексу України з процедур банкрутства).

Учасники справи можуть отримати інформацію у справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою - https://te.court.gov.ua/sud5022.

Ухвалу підписано "18" червня 2024 року .

СуддяЯ.Я. Боровець

СудГосподарський суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення23.05.2024
Оприлюднено20.06.2024
Номер документу119805474
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: грошові вимоги кредитора до боржника

Судовий реєстр по справі —921/822/23

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 09.09.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Постанова від 18.06.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Постанова від 18.06.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 23.05.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 23.05.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 23.05.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 23.05.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

Ухвала від 14.06.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Боровець Я.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні