КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про виправлення описки в судовому рішенні
14 червня 2024 року м.Київ №826/9747/17
Суддя Київського окружного адміністративного суду Лисенко В.І., розглянувши в місті Києві у порядку письмового провадження заяву про виправлення описки у рішенні в адміністративній справі за позовом Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» в особі Миколаївської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів» до Старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря Фурдуй Лариси Володимирівни, Старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря Дяченка Юрія Володимировича, третя особа Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря про визнання незаконним та скасування припису
в с т а н о в и в :
У серпні 2017 року Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Миколаївської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів» (далі ДП «Адміністрація морських портів України» в особі Миколаївської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів», позивач) звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря Фурдуй Лариси Володимирівни, Старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чорного моря Дяченка Юрія Володимировича, третя особа Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря, в якому просило:
- визнати незаконним та скасувати припис Державної екологічної інспекції Північно-західного регіону Чорного моря від 16 червня 2017 року №14.
Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 13 серпня 2018 року, яке залишено без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 22 листопада 2018 року, адміністративний позов задоволено частково: визнано протиправним та скасовано припис Державної екологічної інспекції Північно-західного регіону Чорного моря від 16 червня 2017 року №14 в частині усунення Миколаївською філією Державного підприємства Адміністрація морських портів України порушень вимог Висновку державної екологічної експертизи Міністерства екології та природних ресурсів України від 19 квітня 2017 року №7-03/12-9185/10-17 та вимог Дозволу Міністерства екології та природних ресурсів України від 25 квітня 2017 року №004/04-17-Мик: скидання ґрунту на підводний відвал не по циркуляції навколо буя; відсутність буя у центрі підводного відвалу; неповідомлення про випадок настання надзвичайної ситуації Мінприроди та Держекоінспекції. В іншій частині адміністративного позову відмовлено.
Також, стягнуто з Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати зі сплати судового збору в сумі 800,00 грн. на користь Державного підприємства Адміністрація морських портів України .
Постановою Верховного Суду від 24.10.2022 рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 13 серпня 2018 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 22 листопада 2018 року залишено без змін.
23.05.2024 до суду звернулось ДП "Адміністрація морських портів" в особі Миколаївської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України (адміністрація Миколаївського морського порту) із заявою, в якій просить суд виправити допущену описку у вказаному рішенні, а саме, у пункті 4 резолютивної частини рішення про стягнення з Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря 800,00 грн. судового збору, зазначено неповну назву сторони (Позивача), на користь якої стягнуто судовий збір, замість Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Миколаївської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Миколаївського морського порту) вказано Державне підприємство «Адміністрація морських портів України».
Частинами першою та другою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про можливість задоволення поданої ДП "Адміністрація морських портів" в особі Миколаївської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України (адміністрація Миколаївського морського порту) заяви, тому вважає за необхідне виправити допущену описку в рішенні суду від 13.08.2018.
Керуючись статтями 243, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд.
у х в а л и в:
У резолютивну частину рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 січня 2018 року у справі №826/9747/17 внести виправлення, та викласти четвертий абзац резолютивної частини рішення у наступній редакції, не зачіпаючи суті рішення:
Стягнути з Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря (код 38016986, місцезнаходження: 65114, Одеська обл., місто Одеса, 12-А лінія 6-ї станції Люстдорфської дороги, 22) за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати зі сплати судового збору в сумі 800,00 грн (вісімсот грн) на користь Державного підприємства Адміністрація морських портів України (код 38727770, місцезнаходження: 01135, м. Київ, вул. Перемоги, 14) в особі Миколаївської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України (адміністрація Миколаївського морського порту) (вул.Заводська, 23, м.Миколаїв, 54020, код ЄДРПОУ - 38728444).
Копію ухвали надіслати (видати) особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя Лисенко В.І.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2024 |
Оприлюднено | 20.06.2024 |
Номер документу | 119812813 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Лисенко В.І.
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Костюк Любов Олександрівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Костюк Любов Олександрівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Костюк Любов Олександрівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Костюк Любов Олександрівна
Адміністративне
Шостий апеляційний адміністративний суд
Костюк Любов Олександрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні