номер провадження справи 26/15/24

УХВАЛА

21.06.2024 Справа № 908/88/24

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева Олексія Олексійовича, розглянувши матеріали справи

кредитор Товариство з обмеженою відповідальністю ІНВЕСТ ГЕНЕЗИС, код ЄДРПОУ 45082020 (01011 Україна, м. Київ, вул. Мирного Панаса, буд. 11, офіс 2/7)

боржник Товариство з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5)

про банкрутство

Без виклику представників сторін

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 25.01.2024р., зокрема, відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5). Визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю ІНВЕСТ ГЕНЕЗИС) до боржника у розмірі 50 000, 00 грн основного боргу, 30 280, 00 грн судового збору за подання до суду заяви, 63 900, 00 грн авансування винагороди арбітражного керуючого. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Введено процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Карасір Анну Ігорівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 2100 від 17.10.2023; адреса: 51931, Дніпропетровська область, м. Кам`янське, вул. Ковалевича, 3, офіс 2).

Встановлено розпоряднику майна грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ ІНВЕСТ ГЕНЕЗИС) на депозитний рахунок Господарського суду Запорізької області, за рахунок коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі, згідно з ч. 2 ст.30 Кодексу України з процедур банкрутства.

Постановою суду від 26.03.2024 року у справі № 908/88/24, зокрема, припинено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5). Припинено повноваження розпорядника майна боржника Карасір А.І. Визнано Товариство з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) - банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) призначено арбітражного керуючого Карасір Анну Ігорівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 2100 від 17.10.2023; адреса: вул. Ковалевича , 3, офіс 2, м. Кам`янське Дніпропетровської області, 51931).

До господарського суду 21.06.2024 року надійшла заява (вх. № 12886/08-08/24 від 21.06.2024р.) ліквідатора - арбітражного керуючого Карасір А.І., з вимогою: затвердити звіт арбітражного керуючого Карасір А.І. про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення відшкодування витрат за період виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) у період з 25.01.2024р. по 25.03.2024р. в сумі 42 600, 00 грн. та за період виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) у період з 26.03.2024р. по 31.05.2024р. в сумі 51 435, 48 грн.; а також з вимогою: здійснити за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ ІНВЕСТ ГЕНЕЗИС) сплату основної винагороди арбітражному керуючому Карасір А.І. в сумі 63 900, 00 грн. (шістдесят три тисячі дев`ятсот гривень 00 коп.) за виконання в період з 25.01.2024р. по 31.05.2024р. повноважень розпорядника майна та ліквідатора у справі № 908/88/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5), із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок НОМЕР_1 , відкритий в АТ КБ ПРИВАТБАНК, МФО банку 305299, код ЄДРПОУ банку 14360570; одержувач: арбітражний керуючий Карасір Анна Ігорівна, РНОКПП одержувача: НОМЕР_2 .

Розглядаючи вказану заяву арбітражного керуючого Карасір А.І. господарський суд вважає за необхідне зазначити таке.

За абз. 5 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства - право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі. (абз. 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства).

Враховуючи викладені обставини та розрахунок суми основної грошової винагороди за виконання в період з 25.01.2024р. по 31.05.2024р. повноважень розпорядника майна та ліквідатора арбітражним керуючим Карасір А.І., господарський суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення вимог арбітражного керуючого Карасір А.І., що містяться в заяві від 21.06.2024р. (вх. № 12886/08-08/24 від 21.06.2024р.)

Керуючись ст. 2, 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 3, 12, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1. Вимоги арбітражного керуючого Карасір А.І., що містяться в заяві від 21.06.2024р. (вх. № 12886/08-08/24 від 21.06.2024р.) - задовольнити.

2. Затвердити звіт арбітражного керуючого Карасір А.І. про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення відшкодування витрат за період виконання повноважень розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) у період з 25.01.2024р. по 25.03.2024р. в сумі 42 600, 00 грн. та за період виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5) у період з 26.03.2024р. по 31.05.2024р. в сумі 51 435, 48 грн.

3. Здійснити за рахунок коштів, авансованих заявником (ТОВ ІНВЕСТ ГЕНЕЗИС) сплату основної винагороди арбітражному керуючому Карасір А.І. в сумі 63 900, 00 грн. (шістдесят три тисячі дев`ятсот гривень 00 коп.) за виконання в період з 25.01.2024р. по 31.05.2024р. повноважень розпорядника майна та ліквідатора у справі № 908/88/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю ПЕРША ФІН-БУД КОМПАНІЯ, код ЄДРПОУ 44970398 (69095 Україна, м. Запоріжжя, вул. Поштова, буд. 159-б, кімната 5), із депозитного рахунку Господарського суду Запорізької області на рахунок НОМЕР_1 , відкритий в АТ КБ ПРИВАТБАНК, МФО банку 305299, код ЄДРПОУ банку 14360570; одержувач: арбітражний керуючий Карасір Анна Ігорівна, РНОКПП одержувача: НОМЕР_2 .

Передати ухвалу до фінансово-економічного відділу Господарського суду Запорізької області.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 21.06.2024.

Ухвала може бути оскаржена до Центрального апеляційного господарського суду в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи