ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"19" червня 2024 р.м. ХарківСправа № 922/952/24
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Кононової О.В.
при секретарі судового засідання Зубко Ю.В.
розглянувши справу за заявою ОСОБА_1 про неплатоспроможність ОСОБА_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1
за участю :
учасники процесу в призначене судове засідання не з`явилися
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 23.04.2024 серед іншого було відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ; введено процедуру реструктуризації боргів боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.
Призначено керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 (Ідентифікаційний код: НОМЕР_1 ) арбітражного керуючого Соловей Юрія Анатолійовича (свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого серія № 1895 від 29.12.2018).
Призначено попереднє судове засіданняна "19" червня 2024 р. о(б) 11:20 год.
24.04.2024 на офіційному веб-сайті судової влади було оприлюднено оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 (Ідентифікаційний код: НОМЕР_1 ) за № 73058.
На адресу господарського суду після офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про визнання неплатоспроможним надійшла заява Акціонерного товариства "УкрСиббанк" (вх.№ 11982 від "07" травня 2024 р.) з грошовими вимогами до боржника ОСОБА_1 на суму 56 682,45 грн.
Ухвалою від 17.05.2024 суд прийняв зазначену заяву до розгляду та призначив її розгляд в попередньому засіданні.
18.06.2024 до суду від представника боржниці надійшла заява (вх. №15798) про розгляд справи в попередньому засіданні у відсутності представника боржниці та боржниці.
Також 18.06.2024 до суду від АТ "Укрсиббанк" надійшло клопотання (вх. №15777) про відкладення розгляду справи в попередньому засіданні у зв`язку з неможливістю з`явитися в призначене судове засідання.
19.06.2024 до суду від керуючого реструктуризацією надійшло клопотання (вх. №15920)про долучення до матеріалів справи повідомлення про результати розгляду заяви про грошові вимоги АТ "Укрсиббанк". До клопотання додане відповідне повідомлення, в якому керуючий реструктуризацією зазначає про визнання вимог АТ "Укрсиббанк" в повному обсязі.
Крім того, керуючий реструктуризацією надав суду клопотання (вх. №15922 від 19.06.2024) про надання додаткового часу для подання звіту про результати перевірки декларацій боржника та опису майна боржника за результатами проведення інвентаризації майна боржника. Клопотання обґрунтовано тим, що до теперішнього часу до керуючого реструктуризацією надійшли не всі відповіді на запити керуючого реструктуризацією щодо перевірки фінансово-матеріального стану боржника.
Приймаючи до уваги неявку учасників справи в призначене судове засідання, враховуючи введення в Україні воєнного стану Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 (із змінами), з метою надання учасникам судового процесу можливості реалізації прав, передбачених ст.42 ГПК України, у тому числі права брати участь у судовому засіданні, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання АТ "Укрсиббанк" про відкладення розгляду справи, задовольнити клопотання керуючого реструктуризацією про надання додаткового часу для здійснення перевірки декларацій боржника та перевірки його фінансово-матеріального стану та відкласти розгляд справи в попередньому засіданні.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 45-47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 233-235 Господарського процесуального кодексу України, -
УХВАЛИВ:
Задовольнити клопотання АТ "Укрсиббанк" (вх. №15777 від 18.06.2024) про відкладення розгляду справи в попередньому засіданні.
Задовольнити клопотання керуючого реструктуризацією (вх. №15922 від 19.06.2024) про надання додаткового часу для подання звіту про результати перевірки декларацій боржника та опису майна боржника за результатами проведення інвентаризації майна боржника.
Продовжити керуючому реструктуризацією строк для подання звіту про результати перевірки декларацій боржника та відомостей про проведену інвентаризацію майна боржника із визначенням його вартості - до 31.07.2024.
Відкласти розгляд справи в попередньому засіданні на "31" липня 2024 р. о(об) 11:00 год.
Засідання суду відбудеться за адресою: м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під`їзд, зал № 104.
Роз`яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України.
Запропонувати учасникам справи подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст. 197 ГПК України.
Повідомити учасників справи про можливість надсилання документів, що стосуються розгляду справи, без особистого прибуття до приміщення суду:
- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";
- у разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов`язковим підписанням усіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
Повідомити учасників справи про можливість отримання інформації про роботу суду та щодо розгляду конкретних судових справ на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot.
Ухвалу направити керуючому реалізацією, ФОП Зіміну Є.В., комітету кредиторів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвала підписана 21.06.2024.
СуддяКононова О.В.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 19.06.2024 |
Оприлюднено | 26.06.2024 |
Номер документу | 119928704 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Кононова О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні