Справа №461/1868/24
Провадження №2-о/461/61/24
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 червня 2024 року м.Львів
Галицький районний суд м. Львова в складі:
головуючого - судді Кротової О.Б.,
за участі секретаря судового засідання Басараб Д.Е.,
заявника ОСОБА_1 ,
представника заявника ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Франківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про встановлення факту, що має юридичне значення,
в с т а н о в и в:
Заявник ОСОБА_1 05.03.2024 звернулась до Галицького районного суду м. Львова із заявою в порядку окремого провадження, в якій просить встановити факт неправильності запису її прізвища в актовому записі про народження №5760 від 01.08.1980, який складено Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, де її прізвище зазначено « ОСОБА_3 », замість правильного - « ОСОБА_4 », а також просить внести зміни до зазначеного актового запису про народження №5760 від 01.08.1980, а саме змінити прізвище дитини з « ОСОБА_3 » на « ОСОБА_4 ».
Вимоги своєї заяви обґрунтовує тим, що 01.08.1980 за актовим записом №5760 зареєстровано її народження - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; батьки: батько - ОСОБА_6 , мати - ОСОБА_7 . 13.01.1994 було видано повторне свідоцтво про народження НОМЕР_1 . 26.02.1983 ОСОБА_7 (мати заявниці) одружилась із ОСОБА_8 . ІНФОРМАЦІЯ_2 її батько ОСОБА_6 написав нотаріально посвідчену заяву, якою надав згоду на зміну прізвища його дочці - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на прізвище « ОСОБА_4 », без зміни імені, по батькові і дати народження. 01.08.1997 Залізничним РВ УМВС України у Львівській області видано паспорт громадянина України, в якому вже зазначено прізвище « ОСОБА_4 ». 18.09.2000 Державною податковою адміністрацією у Львівській області було видано довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, у якій також зазначено її прізвище - « ОСОБА_4 ». 29.08.2015 було зареєстровано шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_9 , що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії НОМЕР_2 . У свідоцтвах про народження її дітей, серії НОМЕР_3 та серії НОМЕР_4 прізвище заявниці у графі «мати» зазначено як « ОСОБА_4 ». Відділ ДРАЦС у м. Львові у відповіді від 27.10.2023 повідомив, що відповідно до даних Державного реєстру актів цивільного стану громадян складено актовий запис про народження №5760 від 01.08.1980 на ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 Відділом ДРАЦС у місті Львові ЗМУМЮ. Одночасно повідомлено, що відповідно до даних паперового носія актового запису, жодних змін щодо прізвища дитини не вносилося. Рекомендовано звернутися для більш детальної інформації до Залізничного відділу ДРАЦС м. Львова . Залізничним відділом ДРАЦС у листі від 10.11.2023 повідомлено, що за результатами перевірки, у архіві Залізничного відділу ДРАЦС актових записів про народження, визнання батьківства, усиновлення стосовно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не виявлено. За даними Державного реєстру актів цивільного стану громадян виявлено актовий запис про народження №5760 від 01.08.1980, складений відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , батько - ОСОБА_6 , мати - ОСОБА_7 . Додатково повідомлено, що терміни тимчасового зберігання документів становлять від 3 до 10 років. Франківським відділом ДРАЦС 09.01.2024 складено висновок про відмову у внесенні змін до актового запису цивільного стану. Тобто у актовому записі про народження відсутні відомості про зміну її прізвища. Таким чином, її прізвище у паспорті громадянина України, інших документах та прізвище у актовому записі про народження не збігаються, а тому необхідно встановити факт, що має юридичне значення. Вважає, що невірне зазначення прізвища у актовому записі про народження та у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян порушує її права, ускладнює ідентифікацію особи та належність їй усіх виданих за життя документів, а факт неправильності у актовому записі прямо впливає на виникнення, зміну та припинення її особистих та майнових прав.
Ухвалою від 11.03.2024 відмовлено у відкритті провадження за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення.
Постановою Львівського апеляційного суду від 30.05.2024 ухвалу від 11.03.2024 скасовано, справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Ухвалою від 14.06.2024 прийнято заяву до розгляду та відкрито провадження, призначено справу до судового розгляду.
Від представника заінтересованої особи Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - засупника начальника відділу Н.Ясінської 27.06.2024 надійшли письмові пояснення у справі, у яких остання просила відмовити у задоволенні заяви ОСОБА_1 з таких підстав. Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції складено актовий запис №5760 від 01.08.1980 про народження ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Станом на 26.06.2024 жодних змін до зазначеного актового запису не вносилось. В заявника відсутні документи, що підтверджують факт внесення змін. Копія заяви ОСОБА_6 про згоду на зміну прізвища дитини не підтверджує факт подання заяви про внесення змін до Залізничного відділу ДРАЦС та внесення таких змін, оскільки зміни в актовому записі відсутні. Враховуючи наведене, відсутній факт неправильності запису в акті цивільного стану №5760 від 01.08.1980 про народження ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а твердження заявника про неправильність в написанні прізвища дитини в актовому записі про народження є безпідставним та суперечить наявним документам та чинному законодавству. Також вказує, що вимога заявника про внесення змін в актовий запис в порядку окремого провадження суперечить вимогам ст. ст. 315, 318 ЦПК України. До письмових заперечень представником заінтересованої особи також долучено повний витяг з актового запису про народження №5760 від 01.08.1980.
Заявник ОСОБА_1 та її представник - адвокат Вовчак Р.Я. в судовому засіданні заяву підтримали з підстав, що наведені в такій, просили заяву задоволити. Додатково заявник ОСОБА_1 надала пояснення про те, що нею втрачено свідоцтво про народження із зазначенням її прізвища « ОСОБА_4 », а на даний час виникла необхідність у отриманні дублікату такого, у зв`язку із прийняттям спадщини після смерті бабусі.
Представники заінтересованих осіб Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Франківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в судове засідання не з`явились, повідомлялись про дату, час і місце розгляду справи.
Заслухавши пояснення заявника та її представника, дослідивши матеріали справи, всебічно та повно з`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується заява, об`єктивно оцінивши докази, що мають істотне значення для її розгляду і вирішення по суті, суд дійшов до такого висновку.
З огляду на норми ч.3 ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом.
Відповідно до ч.1 ст.4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Згідно з ч.1 ст.5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Частиною 1 статті 12 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.
Відповідно до ч.1, 3 ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.
Враховуючи положення ч.2 ст.77 ЦПК України, предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Доказами згідно з ч.1 ст.76 ЦПК України, є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до ч.1, 5, 6 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.
Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом, 1 серпня 1980 року Відділом запису актів громадянського стану виконавчого комітету Львівської міської Ради народних депутатів складено актовий запис №5760 про народження ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , її батьками зазначено: батько - ОСОБА_6 , мати - ОСОБА_7 . Вказане підтверджується свідоцтвом про народження серії НОМЕР_1 , виданим повторно 13 січня 1994 року.
26.02.1983 мати заявника - ОСОБА_7 одружилась із ОСОБА_8 та змінила прізвище із « ОСОБА_3 » на « ОСОБА_4 », згідно із свідоцтвом про укладення шлюбу НОМЕР_5 від 26.02.1983.
Згідно із нотаріально посвідченою заявою батька заявника - ОСОБА_6 від 18.07.1986, яка адресована в Залізничний відділ ЗАГС м.Львова , останній надав згоду на зміну прізвища його дочці - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на прізвище « ОСОБА_4 », без зміни імені, по батькові і дати народження.
Залізничним РВ УМВ України у Львівській області 01.08.1997 видано заявнику паспорт громадянина України серії НОМЕР_6 із зазначенням її прізвища « ОСОБА_4 ». Також 18.08.2000 Державною податковою адміністрацією Львівської області заявнику видано довідку про присвоєння ідентифікаційного номера із зазначенням її прізвища - « ОСОБА_4 ».
Відповідно до свідоцтва про шлюб серії НОМЕР_2 від 29.08.2015, ОСОБА_1 одружилась із ОСОБА_9 , після державної реєстрації шлюбу прізвище дружини - « ОСОБА_4 ». Також у свідоцтвах про народження дітей ОСОБА_1 та ОСОБА_9 серії НОМЕР_3 та серії НОМЕР_2 прізвище матері вказано - « ОСОБА_4 ».
Разом з тим, згідно із повним витягом з актового запису про народження №5760 від 01.08.1980, складеного Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на ОСОБА_5 , прізвище дитини, матері та батька « ОСОБА_3 », відомості щодо внесення змін до актового запису відсутні.
Адвокатом Р.Вовчак було подано 13.10.2023 адвокатський запит у Відділ ДРАЦС у м.Львів ЗМУМЮ із проханням видати повторно свідоцтво про народження ОСОБА_1 , у відповідь отримано лист від 27.10.2023 №1369/33.20-108 про те, що відповідно до даних паперового носія актового запису №5760 віл 01.08.1980 на ОСОБА_5 , жодних змін щодо прізвища дитини не вносилось.
Також адвокатом Р.Вовчак було подано 09.11.2023 адвокатський запит у Залізничний відділ ДРАЦС у м.Львів ЗМУМЮ із проханням видати повторно свідоцтво про народження ОСОБА_1 , у відповідь отримано лист від 10.11.2023 №580/32.30-26 про те, що за результатами перевірки, у архіві відділу актових записів про народження, визнання батьківства, усиновлення стосовно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не виявлено.
Відповідно до ст. 49 ЦК України актами цивільного стану є події та дії, які нерозривно пов`язані з фізичною особою і започатковують, змінюють, доповнюють або припиняють її можливість бути суб`єктом цивільних прав та обов`язків. Актами цивільного стану є народження фізичної особи, встановлення її походження, набуття громадянства, вихід з громадянства та його втрата, досягнення відповідного віку, надання повної цивільної дієздатності, обмеження цивільної дієздатності, визнання особи недієздатною, шлюб, розірвання шлюбу, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, зміна імені, інвалідність, смерть тощо. Державній реєстрації підлягають народження фізичної особи та її походження, громадянство, шлюб, розірвання шлюбу у випадках, передбачених законом, зміна імені, смерть. Реєстрація актів цивільного стану провадиться відповідно до закону. Народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміна імені, смерть підлягають обов`язковому внесенню до Державного реєстру актів цивільного стану громадян в органах юстиції в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» відділи державної реєстрації актів цивільного стану проводять державну реєстрацію народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті, вносять зміни до актових записів цивільного стану, поновлюють та анулюють їх; формують Державний реєстр актів цивільного стану громадян, ведуть його, зберігають архівний фонд; здійснюють відповідно до законодавства інші повноваження.
Згідно із частинами першою, шостою статті 22 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» внесення змін до актового запису цивільного стану проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану за наявності достатніх підстав. За наслідками перевірки зібраних документів орган державної реєстрації актів цивільного стану складає обґрунтований висновок про внесення змін до актового запису цивільного стану або про відмову в цьому. У разі відмови у внесенні змін до актового запису цивільного стану у висновку вказуються причини відмови та зазначається про можливість її оскарження в судовому порядку. Після внесення змін до актового запису цивільного стану заявнику повторно видається свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану.
Питання внесення змін до актових записів цивільного стану громадян регламентується Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання (далі - Правила), затвердженими наказом Міністерства юстиції України 12 січня 2011 року № 96/5.
У пункті 2.12 Правил визначено, що на підставі зібраних документів та за наслідками перевірки відділ державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичне представництво чи консульська установа України складає обґрунтований висновок про внесення змін до актового запису (або декількох актових записів) цивільного стану або про відмову в цьому.
Відповідно пункту 2.15.9 Правил висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про внесення змін до актових записів цивільного стану складається якщо під час державної реєстрації акту цивільного стану були допущені помилки (перекручення, пропуск відомостей, окремих слів або граматичні помилки чи вказані неправильні відомості).
Так, згідно з висновком про внесення змін до актового запису цивільного стану начальника Франківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції С.Шийовича від 09.01.2024, заявнику ОСОБА_1 відмовлено у внесенні змін до актового запису про її народження, у зв`язку з відсутністю підстав для внесення таких змін, з огляду на подані заявником документи та дані актового запису про народження №5760 від 01.08.1980.
У постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду від 17 грудня 2019 року у справі № 425/2737/17 (провадження № 61-14244св19) зазначено, що «згідно з частинами першою - четвертою статті 22 Закону № 2398-VІ внесення змін до актового запису цивільного стану проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану за наявності достатніх підстав. За наслідками перевірки зібраних документів орган державної реєстрації актів цивільного стану складає обґрунтований висновок про внесення змін до актового запису цивільного стану або про відмову в цьому. У разі відмови у внесенні змін до актового запису цивільного стану у висновку вказуються причини відмови та зазначається про можливість її оскарження в судовому порядку.
Окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав (частина перша статті 293 ЦПК України).
Суд розглядає справи про встановлення факту: 1) родинних відносин між фізичними особами; 2) перебування фізичної особи на утриманні; 3) каліцтва, якщо це потрібно для призначення пенсії або одержання допомоги по загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню; 4) реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу, усиновлення; 5) проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без шлюбу; 6) належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім`я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім`ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті; 7) народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження; 8) смерті особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту смерті; 9) смерті особи, яка пропала безвісти за обставин, що загрожували їй смертю або дають підстави вважати її загиблою від певного нещасного випадку внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (частина перша статті 315 ЦПК України).
У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення (частина друга статті 315 ЦПК України).
Як роз`яснено у Постанові Пленуму Верховного Суду України № 12 від 07.07.1995 «Про практику розгляду судами справ про встановлення неправильності запису в актах громадянського стану» в порядку встановлення неправильності записів у актах громадянського стану до цих актів вносяться зміни щодо прізвища, імені, по батькові, коли були допущені помилки під час реєстрації акта або коли органами реєстрації актів громадянського стану відмовлено у зміні запису, який провадився відповідно до положень про порядок зміни записів актів громадянського стану (наприклад, при зміні прізвища, імені, по батькові, місця і дати народження; у зв`язку з усиновленням (удочерінням), а також у разі запису усиновителів батьками усиновленого; при зміні прізвища одного з подружжя або дитини у зв`язку з розірванням шлюбу або визнанням шлюбу недійсним; якщо прізвище, ім`я та по батькові зазначені без урахування національних традицій; якщо при реєстрації народження дитини їй дане прізвище або ім`я без урахування бажання батьків або одного з них, а також у зв`язку зі зміною статі).
Як зазначено вище, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом (частина перша статті 81 ЦПК України).
Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів) (частини перша-третя статті 89 ЦПК України).
Звертаючись до суду із даною заявою, ОСОБА_1 просить встановити факт неправильності запису її прізвища в актовому записі про народження №5760 від 01.08.1980, який складено Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, де її прізвище зазначено « ОСОБА_3 », замість правильного - « ОСОБА_4 », а також просить внести зміни до зазначеного актового запису про народження №5760 від 01.08.1980, а саме змінити прізвище дитини з « ОСОБА_3 » на « ОСОБА_4 ».
Разом з тим, судом встановлено, що у вказаному вище актовому записі про народження зазначено прізвище дитини - « ОСОБА_3 », що підтверджується повним витягом з актового запису про народження №5760 від 01.08.1980, складеним Відділом державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, відомості про внесення змін до актового запису відсутні.
Більше того, як вбачається із свідоцтва про народження заявника серії НОМЕР_1 , таке було видано повторно 13 січня 1994 року із зазначенням прізвища дитини - « ОСОБА_3 », незважаючи на наявність нотаріально посвідченої заяви батька заявника - ОСОБА_6 від 18.07.1986 про згоду на зміну прізвища його дочці - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на прізвище « ОСОБА_4 », якою заявник обґрунтовує вимоги заяви.
Таким чином, заявником не надано доказів, які би свідчили про помилку у зазначенні її прізвища, допущену під час державної реєстрації її народження, або про те, що органами реєстрації актів громадянського стану відмовлено у зміні запису, який проводився відповідно до положень про порядок зміни записів актів громадянського стану.
Враховуючи наведене вище, суд приходить до висновку, що у зв`язку із відсутністю правових підстав для встановлення факту неправильності в актовому записі про народження ОСОБА_1 , у задоволенні заяви слід відмовити.
Відповідно до ч.7 ст.294 ЦПК України при ухваленні судом рішення в порядку окремого провадження судові витрати не відшкодовуються, якщо інше не встановлено законом.
Керуючись ст. ст. 12, 13, 77-81, 89, 258, 259, 263-265, 267-268, 293-294, 315-319, 354, 355 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
У задоволенні заяви ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Франківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про встановлення факту, що має юридичне значення, - відмовити.
Рішення може бути оскаржене до Львівського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повний текст рішення складено 01.07.2024.
Повне найменування (ім`я) учасників справи та їх місце проживання (місцезнаходження):
Заявник: ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_7 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 .
Заінтересована особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, код ЄДРПОУ 19170503, м.Львів, вул.І.Франка, 157.
Заінтересована особа: Франківський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м.Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, код ЄДРПОУ 33286125, м.Львів, вул.Ген.Чупринки, 29.
Суддя О.Б. Кротова
Суд | Галицький районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2024 |
Оприлюднено | 02.07.2024 |
Номер документу | 120072820 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: |
Цивільне
Галицький районний суд м.Львова
Кротова О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні